Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yardım

2 posters
YazarMesaj
Malcolm Mourier
SFL
SFL
Malcolm Mourier

Yardım Empty
MesajKonu: Yardım   Yardım EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 1:52 pm

Gabriella Leah Allison & Malcolm Mourier
Online RP

Malcolm Mourier. Mourier soyunun getirdiği safkan büyücü.“ Bombarda! ” Hogwarts’taki altıncı senesi olsa da bir sene sınıfta kalan ve Hufflepuff binasının bu seneki öğrenci başı. Ailen, annen baban ve çok sevdiğin ailen cehennemin- “ Bombarda Maxima ! ” Dibini-“ Sectumsepra !” Boyladı Sıra sende.“ Avada Kedavra! ” Nefes nefese kalan büyücünün aklında kalan satırlar sinirini bozmuş ve bu siniri hışımla dışarı vurmuştu. Eğer uyguladığı büyülerdeki/lanetlerdeki hedef noktaları etrafta bulunan plastikten ama gerçek görüntülü insanlar olmasaydı sonu Azkaban olurdu. Bu onun için bir sorun değildi aslında. Nasıl olsa artık yalnızdı. Geçireceği zamanlarda da yalnız kalabilirdi. Soyuna ailesine bunu yapan büyücüyü veya cadıyı onun kendisini bulmadan önce yok etmek istiyordu. Bunu yapmaya kim cesaret edebilirdi ki? Başına geleceklerini bilmiyor olmalıydı bu kişi. Okuldan mezun olduktan sonra ya da seneye okula gelmeyerek bu kişiyi bulmayı amaçlıyordu şimdilik. Planları o doğrultudaydı yani… Bir şekilde çözecekti ama bu olayı… Etrafını iyice süzdükten sonra ve derin derin nefeslerinin ardından yere oturmuştu. Yüzünü iki elinin arasına aldıktan sonra birkaç saniye oflayıp çekmişti ellerini yüzünden. Ayağa kalkarak devam etmişti çalışmaya. Acısını yine maketlerden alacaktı…

Gabriella Leah Allison
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
Gabriella Leah Allison

Lakap : Gaby

Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Yardım   Yardım EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 2:11 pm

Revirde geçen sıkıcı 4 günün ardından tekrar dışarıda olduğu için kendini şanslı hissediyordu cadı. Öyle mutluydu ki avazı çıktığı kadar bağırmak geçiyordu içinden. O günlerin acısını bir şekilde çıkarmak istiyordu. Bunun için en uygun yer savaş sanatı arenası idi. Hızlı adımlarla oraya doğru yürürken bir yandan da Malcolm'ı düşünüyordu. Her zaman yanında olan ağabeyi gibi gördüğü büyücü ne yapıyordu acaba? Gabriellanın revirden çıktığına haberi var mıydı? Yoksa bile ona sürpriz yapacaktı. Arenanın kapısına geldiğinde hızla içeri girdi. Tahmin ettiği gibi Malcolm içerideydi. Derin bir nefes aldıktan sonra ''Hey. Seni kim kızdırdı böyle? '' dedi gülümseyerek. Yaptığı sürpriz karşısında büyücünün yüz ifadesini çok merak ediyordu.
Malcolm Mourier
SFL
SFL
Malcolm Mourier

Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Yardım   Yardım EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 2:20 pm

İçeri biri girdiğinde istemeden de olsa gözlerini kapıya çevirmiş ve içeriye adım atan kişiyi gördüğünde çok şaşırsa da merakını dışa vurmadan gözlerini tekrar çevirmişti maketlere. Ardından gelen sese cevap vermek için asasını maketlerden birine uzatmış ve kıza cevap vermişti. “ Gab. Burada ne arıyorsun? ” Ardından maketlerden birine doğrultuyu asasını kıpırdatmadan aralamıştı ağzını. “ Bombarda! ”
Gabriella Leah Allison
Gabriella Leah Allison

Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Yardım   Yardım EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 2:37 pm

Büyücü “ Gab. Burada ne arıyorsun? ” diye sorduğunda aldığı tepki karşısında şaşırmıştı. Her ne kadar böyle bir şey beklemese de gene de buraya geldiği için hiç pişman değildi. Bir süre sessiz kaldıktan sonra '' Seni görmeye gelimiştim ama pek sevinmedin sanırım. İstemiyorsan gidebilirim! '' diye cevaplamıştı sorduğu soruyu. Bu sırada yüzünde sahte bir üzüntü vardı ama Malcolm'ın bunu anlamaması gerekiyordu. Çünkü bu sadece bir oyundu. Gerçeklik payı o kadar düşüktü ki gülmemek için uzun uğraş veriyordu cadı. Onu o kadar özlemişti ki ona bütün gücüyle sarılmak istiyordu. Manevi de olsa Malcolm gibi bir ağabeyi olduğu için kendini şanslı hissetmeliydi belki de.

Malcolm Mourier
SFL
SFL
Malcolm Mourier

Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Yardım   Yardım EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 3:06 pm

Cadının büyücünün söylediklerinin ardından –bayağı bir sürerdından- cevabı gelmişti. Bu cevap biraz haykırış tonundan ardından yüzüne hüzünlü bir ifade yerleştirdiğinden adım gibi emindi. Ama adım gibi emin olduğu başka bir şey daha vardı sahteliği. Kendinden biliyordu bunları. Kızı belki de bu yüzden kardeşi gibi görüyordu ona çok benzediği için… “ Bence de şuan senin için en iyisi bu. Kardeşim. ”
Gabriella Leah Allison
Gabriella Leah Allison

Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Yardım   Yardım EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 3:18 pm

O kadar inatçıydı ki büyücü ne derse desin olduğu yerden ayrılmaya niyeti yoktu cadının. Hem gelmişken birazcık çalışmanın kimseye zararı olmazdı değil mi? Boğazını temizleyerek büyücüye baktıktan sonra ''Hayır gitmeyeceğim. Bana yardım etmeni istiyorum ağabey. Artık eski güçsüz Gaby olmak istemiyorum.'' dedi ve cebinden asasını çıkardı. Hırslı bir sesle kelimeler dudaklarından dökülmüştü. ''Eee.. Ne zaman başlıyoruz?''
Malcolm Mourier
SFL
SFL
Malcolm Mourier

Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Yardım   Yardım EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 4:15 pm

Cadının inadına karşılık gitmesini halen umarak bekliyordu. Ki bu çaresi başarısızlıkla sonuçlanmıştı. Cadı daha fazla inat ettikten sonra büyücü pes etmişti. Cadı da ardından buraya neden Malcolm'u aramaya geldiğini açıklamıştı. Haklıydı bu konuda. Savunmasız olması gerekmiyordu. " Tamam. " Fısıltı tonunda da çıksa bu kelimeler Gab'in duyduğundan emindi. Kız yanına yaklaştıktan sonra büyücünün büyücü asasını aşağıdan kaldırarak karşısındaki diğer bir insan maketine çevirmişti. Yüzünü kıza çevirerek konuşmuştu. " Asanı iyi kavrar ve yapacağın büyüye odaklanırsan gerisi dudakların arasından çıkan kelimelere kalacaktır. Şimdi kolay ama yararlı bir büyüyle başlayalım. " Yine çevirmişti yüzünü makete. Asasını kavrayarak ve yapacağı büyüye odaklanırken cadının onu izlediğinden emindi. " Sersemlet! "

Gabriella Leah Allison
Gabriella Leah Allison

Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Yardım   Yardım EmptyPerş. Mayıs 05, 2011 6:04 pm

Büyücünün dediklerinden sonra Gabriella asasını sıkıca kavramış Malcolm'ın yapacağı büyüyü merak etmişti. Kısa bir süre sonra büyücü asasını makete doğrultup büyülü sözleri söylediğinde gözü kulağı onda idi. Cadı da aynı şeyi yapmak için derin bir nefes aldı. Makete denk gelip gelmeyeceğinden emin değildi ama bunu yapmak zorundaydı. Güçlü olup olmadığını anlaması gerekiyordu. Asasını havaya kaldırdığında bütün gücüyle haykırdı.''Sersemlet''
Malcolm Mourier
SFL
SFL
Malcolm Mourier

Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Yardım   Yardım EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 11:20 am

Gabriella'nın büyüsünü izlemek için asasını indirip kıza çevirmişti gözlerini. Hırslı görünüyordu. Yapacağına da inancı yüksekti. Malcolm yüz ifadesini değiştirmeden kızın asasını kavrayışını ve haykırışını izlemişti. Büyü maketin karnına isabet etmişti. Kız soluk soluğa asasını indirmişti ki büyücü konuştu. "Hedefin orası değildi. Tekrar denemelisin ve bu kadar kolay yorulmamaya dikkat et. Diğer büyülere de bırak."
Gabriella Leah Allison
Gabriella Leah Allison

Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Yardım   Yardım EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 11:37 am

Yaptığı büyünün başarısızlığa uğraması üzerine daha da hırslanmıştı cadı. Bütün dikkatini makete vermiş ,asasını tekrar havaya kaldırıp büyüyü tekrarlamıştı. Malcolm'ın güvenini boşa çıkarmamak için elinden geleni yapıyordu. Hem cadıya güvenmese ona yardımcı olmayı kabul etmezdi değil m? Büyü maketin göğsünün sol tarafına denk geldiğinde hafif br gülümsemeyle büyücüye baktı. Fısıltıyla ''Sanırım bu sefer oldu.'' demişti ama Malcolm'ın bunu duyduğuna emindi.
Malcolm Mourier
SFL
SFL
Malcolm Mourier

Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Yardım   Yardım EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 11:45 am

Daha da hırslanan cadı bu sefer başarmıştı büyüyü. Yüzünde oluşan gülümseme ile büyücüye baktığında birkaç saniye bir şeyler demesini bekler gibiydi ki bunu ağzından fısıltı tonunda ama Malcolm un duyduğu sözcükler desteklemişti. Ardından büyücü de konuşmuştu. "Evet. Sersemletme büyüsü insanı birkaç dakikalığına bayıltan bir büyüdür. İlk başta zorlansan da yapılması da kolaydır gördüğün gibi. Başka bir büyüye geçelim o zaman?" Cadının cevabı hemen gelmişti başını evet şeklinde sallamasıyla. Yüzünü tekrar platforma çevirdiğinde bu karşısındaki kapı şeklindeli duvara çevirmişti yüzünü. Amacına odaklanmış ve asasını sıkıca kavrayıp kapıya doğrultmuştu. "Bombarda!"
Gabriella Leah Allison
Gabriella Leah Allison

Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Yardım   Yardım EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 12:07 pm

Cadı ''evet'' anlamında başını salladığında büyücü gecikmeden büyüyü uygulamıştı. Onu izledikten sonra tekrar hedefine odaklanan Gabriella asasını kapı şeklindeki duvara doğrultmuştu. Aynı hırsla ''Bombarda!'' dediğinde duvar büyük bir gürültüyle yıkılmıştı. Artık eski Gaby geride kalmış, yerine daha güçlü bir Gaby gelmişti. Bunun olmasında büyücünün payı büyüktü. Asasını indirip '' Teşekkür ederim Malcolm. Sen olmasan ne yapardım bilmiyorum.'' dedikten sonra ona sıkıca sarıldı. Bunları önceden de yapabilirdi ama o zaman kendine pek güvenmiyordu cadı. Buraya geldiğinde ise bambaşka biri olmuştu.
Malcolm Mourier
SFL
SFL
Malcolm Mourier

Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Yardım   Yardım EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 12:22 pm

Cadının bu sefer tek atışta başarmasıyla büyüyü cadının üzerindeki sevinci hissedebilmişti. Ardından sevincini dışa vurarak hem sözlü hem de sarılarak göstermesine karşılık vermese de bir şey dememişti. Sıcacık ellerini soğuk teninde hissetmek rahatlatmıştı hatta biraz. Ardından bedeninden ayırdığında ağzını açmıştı. "Bir şey değil."
Malcolm Mourier
SFL
SFL
Malcolm Mourier

Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Yardım   Yardım EmptyC.tesi Mayıs 07, 2011 12:26 pm

RP SONU

Yardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yardım Çanları