Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

| Kuzey Girişi |

+4
Tristan der Ivanëxt
Eritheia Fae Hyxest
Serpent Felis Leo
Matthew Wood
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Minotaur
Ev Cini
Ev Cini
Minotaur

| Kuzey Girişi | - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 30, 2011 9:49 pm

Buraya tıkılmıştım, özgürce gezdiğim çayırlardan alıkoyup getirmişti insanlar beni buraya. Sinirliydim, saldıracaktım, kararlıydım. Önüme çıkan insanları gördüğümde ise, kime doğru olduğunu umursamadan savurdum çekicimi, amacım zarar vermekti.
Vasya Nikolaevna
Vampir Leydisi & Raining Blood Sahibi
Vasya Nikolaevna

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 30, 2011 10:09 pm

DÜELLO

Serpent 5
HP: 100

Felis Leo konsantre olmalısın. Fazla zarar verebilmiş değilsin. Neyse ki sana saldırmıyor.
Minatour HP 100-25 = 75

Fae 10
HP:70 -45 =25

İyi vuruş ama Minatour ( 9 )da sana iyi vuruyor.

Minatour 75- 50= 25 HP

Tristan 6
Birkaç adım sonrasında kayıyor ve düşüyorsun Tristan. Neyse ki çok yüksekten düşmedin.
HP: 50 - 20 = 30

Lysander
Minatour seni bekler. En iyi vuruşunu yap.
HP: 40
Lysander Pheragas
SFL
SFL
Lysander Pheragas

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 30, 2011 10:14 pm

Sonunda Serpent ve Fae'yi görmüş olmam içimi nasıl rahatlattıysa yaratığı görmemle birlikte bu his yok oldu. İçimde biriken bütün öfkenin bir anda böylesine açığa çıkabilmesine şaşırsam da aklımı kullanıyorum ve asamı yaratığa doğrultarak saldırıyorum. 'Conjucto!'
Serpent Felis Leo
SFL Lideri
SFL Lideri
Serpent Felis Leo

Lakap : Kaos'un Lordu

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 30, 2011 10:18 pm

"Lanet olsun!!!"

Çatal dilindeki tıslaması, çok zor duruma düşmüş Fae'nin durumunu özetler nitelikteydi. Hala yerde olan kızı ardına alarak yaratığa baktı, o sırada Lysander'ın da odaya girdiğini gördü. Gryffindor çaresizce debeleniyor olmalıydı. Şimdilik umrunda değildi, yaratığı kavurmak, aklındaki tek düşünceydi. Tıpkı Şamarcı Söğüt gibi.

"Yuspar Avorus Maxima!!"
Tristan der Ivanëxt
Ölü
Tristan der Ivanëxt

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 30, 2011 10:20 pm

Düştüğüm yerden sinirle kalkıyorum. Kollarımdaki ağrı gücümün azalmaya başladığını söylese de azimle tırmanmayı yükselen kumlara inat tekrar deniyorum. Gördüğüm ilk çıkıntıya tutunarak kendimi yukarı çekiyorum.
Eritheia Fae Hyxest
SFL
SFL
Eritheia Fae Hyxest

Lakap : Venus.

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 30, 2011 10:26 pm

Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışmıştım. Yaratığın üzerime doğru gelişi ve zaten işlevsiz kalmış yaralı kolumu merkez noktası alarak çekicini savurması bittiğim nokta olmuştu herhalde. Bir yana savruluşumun ardından son mecâlimle doğrulmaya çalıştım, akâbinde Serpent'in beni arkasına alıp kendini siper edişi toparlanmam için vakit kazandırdı. Dizlerimin üzerinde doğrulurken sağ kolumu öfkeyle kaldırdım ve haykırdım. "Conjucto!"
Vasya Nikolaevna
Vasya Nikolaevna

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 30, 2011 10:36 pm

DÜELLO

Serpent 7
HP: 100 -45 = 55

Minatour sana vuruyor.( 9 )
Minatour HP: 25 -35= -10 Yaratık ölüyor.

Fae 5
HP:25

Minatour ölüyor. İlerle.

Lysander 7

Minatour ölüyor. İlerle.

Tristan 10
Sonunda kurtuldun. İlerle bakalım Tristan.
HP:30
Lysander Pheragas
SFL
SFL
Lysander Pheragas

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 30, 2011 10:41 pm

O iğrenç yaratığın yere yığılışını bu kadar büyük bir zevkle izlememe ben bile şaşırıyorum ve ilerlememiz gerektiğini bilmeme rağmen olduğu yerden kıpırdamayan Serpent'e bakıyorum. Nedenini bilmesem de merak etmiyorum ve sesimi çıkartmadan onunla birlikte bekliyorum.
Tristan der Ivanëxt
Ölü
Tristan der Ivanëxt

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 30, 2011 10:42 pm

Sonunda kurtulmuştum o ölüm kapanından. Derin bir nefes alarak asamı elime aldım. Dikkatli bir şekilde yolu takip ediyorum.
Eritheia Fae Hyxest
SFL
SFL
Eritheia Fae Hyxest

Lakap : Venus.

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 30, 2011 10:43 pm

Olay akışını kurmaya mecâlim kalmadığından Serpent'in benim yerime yediği darbe içimdekini minnet duygusu eşliğinde rahatlamayı da tetikliyor. Yaratık can çekişirken tökezleyerek doğruluyorum. Bir yandan kanayan omuzuma bastırırken bir yandan da havayı saran kötü kokuya tepkisiz gözükmeye çalışıyorum. Omuzumun üzerinden platin saçlı çocuğa baktığımda, zümrüt yeşili gözlerinde gördüğüm duygu iliklerime işliyor. İlerliyorum, kalan son gücümle.
Serpent Felis Leo
SFL Lideri
SFL Lideri
Serpent Felis Leo

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 30, 2011 10:47 pm

Serpent kımıldamadı. Kapıda belirecek olan silüeti bekliyordu, Fae'yi yollaması ise onun sağlığı içindi.
Vasya Nikolaevna
Vasya Nikolaevna

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 30, 2011 10:54 pm

Yaratığın cesedini geçen Fae, devasa bir kapıyı geçerek, camdan duvarları olan bir odaya giriyor. Merdivenleri birer birer inerek, diğer dört girişin kesişmesi olan artı işaretinin tam ortasında olduklarını anlıyor. Camdan bir kürenin içinde ise bina rozetleri vardı, henüz biri eksilmişti. Brendan'dan sonra geriye kalan iki Hufflepuff rozetinden birini Fae aldı ve yeryüzüne döndü.

Tebrikler Fae.

Tristan, yaratığın cesedinin olduğu odada Serpent ve Lysander ile karşı karşıya geliyor.
Serpent Felis Leo
SFL Lideri
SFL Lideri
Serpent Felis Leo

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 30, 2011 10:59 pm

"Zamanı geldi..."

Derin bir nefes alarak, kendisini süzmekte olan Gryffindor'a baktı. Turnuvayı kaybetme riskine girmesini umursamıyordu. Lysander'a da baktı, ve İhanetin Gözleri'ni savurdu.

"Sectumsempra!"
Lysander Pheragas
SFL
SFL
Lysander Pheragas

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 30, 2011 11:01 pm

Kapıda beliren Gryffindor'u görür görmez Serpent'in neden beklemeyi tercih ettiğini anlamıştım. Ona anlık bir bakış attıktan sonra asamı Gryffindor'a yöneltiyorum, dudaklarım sinsi bir gülümsemeyle kıvrılırken. 'Sectumsempra!'
Tristan der Ivanëxt
Ölü
Tristan der Ivanëxt

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 30, 2011 11:19 pm

Sonunda oradan çıkabilmiş hızla ilerliyorum elimde asam ile birlikte. gözlerim cesedi gördüğü anda tüm kan akışım hızlanıyor, bugün burada bir şeyler sonlanacağını hissediyordum. Hızla ilerlediğim yolda iki sliluet ile karşılaşıyorum. Yüzümde sinsice gülümseme beliriyor. "Zamanı gelmişti seni korkak tavuk! Görüyorum ki hiçbir zaman tek olamadın, işte senin sorunun bu, zavallı!" diyerek asasını havaya kaldırdı ve iki büyücüye rağmen "Protego!" diye haykırdı.m Eğer büyüm işe yararsa ilk işim rozeti alıp buradan çıkmak olacak.
Vasya Nikolaevna
Vasya Nikolaevna

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 30, 2011 11:27 pm

Serpent 9
HP: 55

Lysander 7

Tristan 4
HP: 30

Düello sonucu:
Serpent ilk vuruşunda Tristan'ın kalkanını deliyor ve Lysander büyüsüyle Tristan'ın bedenini dayanamayacağı şekilde parçalıyor. Düellonun sonunda, Tristan hem turnuvadan eleniyor hem de yaşamını yitiriyor. Ah, turnuvanın kanlı geçebileceği söylenmişti, ancak kimsenin bunu beklediğini sanmıyorum. Bakalım Gryffindor binası yüzeye çıkamayan şampiyonun akıbetini öğrendiğinde neler olacak?

Serpent ve Lysander bina rozetlerine doğru ilerleyebilir.
Serpent Felis Leo
SFL Lideri
SFL Lideri
Serpent Felis Leo

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 30, 2011 11:28 pm

"Ben yaşıyorum, sen ise ölüsün."

Serpent ilerledi, yaralanmış Lysander'ın koluna girip çocuğu sürükledi.

En son Serpent Felis Leo tarafından Cuma Tem. 17, 2015 10:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Lysander Pheragas
SFL
SFL
Lysander Pheragas

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 30, 2011 11:29 pm

Gryffindor'un ikimizin karşısında şansı olduğunu düşünmesi aptalcaydı. Serpent'ten destek alarak ilerliyorum.
Vasya Nikolaevna
Vasya Nikolaevna

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 3 EmptyPaz Ocak 30, 2011 11:33 pm

Lysander ve Serpent rozetlerini alıp yeryüzüne çıktılar.

| Kuzey Girişi |
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3