Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

| Kuzey Girişi |

+4
Tristan der Ivanëxt
Eritheia Fae Hyxest
Serpent Felis Leo
Matthew Wood
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Chryseis Lea Ruthvell
Tılsım Profesörü & Hufflepuff Bina Sorumlusu & Admin
Chryseis Lea Ruthvell

| Kuzey Girişi | - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 8:01 pm

Serpent (9)
Durumun ciddiyetini kavramış olacaksın ki, kılını dahi kımıldatmayışın ve bitkiye karşı nazik tavırların Şeytan Kapanı'nı uysallaştırıyor. Şanslı herif seni! Bitkinin dallarını nazik dokunuşlarla kenara bırakıyorsun ve bedenini saran uzantılar bir bir çözülüyor. Yol senindir, ilerle.
HP: 100

Fae (4)
Kan revan içinde kalan bir kola bedel olsa da bu turu atlatıyorsun, küçük hanım. Seçtiğin sandık doğru çıkıyor ve anahtarı alıyorsun. Yol senindir, ilerle.
HP: 80

Tristan (5)
Sakin ol, Tristan! İlk iki denemende paniğe kapılmanın bedeli ağır oluyor, akrepler delicesine koşuşup üzerine üşüşmeye başlıyorlar. Bacaklarındaki uyuşukluk etkisini arttırırken bir sonraki hamlende daha sakin davranman gerektiğini fark ediyorsun. Şansın yağver gitsin!
HP: 80 - 10 = 70

Lysander (1)
Sakin bir şekilde zaman kaybetmeden bulduğun boşluklardan yukarı doğru yükselmeye çalışıyorsun. Fakat büyükçe ayakların için fazla sığ kalan tuğla ağırlığını kaldıramıyor, pek yüksek sayılmayan bir noktadan düşüveriyorsun. Tekrar dene, hadi bakalım!
HP: 80 - 10 = 70
Serpent Felis Leo
SFL Lideri
SFL Lideri
Serpent Felis Leo

Lakap : Kaos'un Lordu

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 8:04 pm

Serpent, ardından gelebilecek olan Lysander ya da Fae'yi, ilerlemeyi reddederek bekledi.
Lysander Pheragas
SFL
SFL
Lysander Pheragas

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 8:06 pm

Düşmeyi beklemediğimden olsa gerek, küfrediyorum kendimi yerde bulduğumda. Yine de pes etmeyerek bir kez daha deniyorum tırmanmayı, çukura dolan kumlar beni boğmadan önce.
Eritheia Fae Hyxest
SFL
SFL
Eritheia Fae Hyxest

Lakap : Venus.

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 8:07 pm

İçimden bir ses bu kez doğru olanı seçtiğimi söylüyordu. Zira akabinde kapıdan süzülüp dar tünelden ilerleyişim ve şu abuk anahtarın kan içinde kalan bir kola bedel olması bunu doğruluyordu. Derin kesiklerin örttüğü kolumu es geçmeye çalışıyorum.
Tristan der Ivanëxt
Ölü
Tristan der Ivanëxt

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 8:19 pm

Bacaklarımda derman kalmadı, yere kapaklanmak üzereyim. Son bir kez daha , diye düşünüyor ve asamı yeniden akreplere sallıyor ve var gücümle bağırıyorum: "Bombarda!"
Chryseis Lea Ruthvell
Chryseis Lea Ruthvell

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 8:26 pm

Serpent
Amacının ne olduğunu bilmiyorum. Beklemek sana vakit kaybettirecek evlat, fakat bir dost kazanmanın paha biçilemez olduğu aşikâr.

Fae
Tüneli yavaşça adımlıyorsun. Toprak altında yetişmiş enteressan çalıların içinden geçerek, kare prizması şeklinde olan bir odaya varıyorsun. Ne yapman gerektiğini çözmeye çalışıp duvarları incelerken, tabanı çöküyor ve bir tünelden son sürat kayıyorsun. Yaklaşık otuz saniyelik bir kayışın sonunda kendini kasvetli ve bir o kadar da boğuk bir alana düşüveriyorsun hızla. Karşılaştığın şey ise; Şeytan Kapanı. O da ne? Platin rengi saç telleri mi gözüküyor yoksa?
HP: 80

Tristan (9)
Evet, işte bu! Akrepler seni zora koşunca daha dikkatli sallıyorsun asanı. Bombarda bu kez o kadar iyi işliyor ki akrepleri temizleyiveriyorsun. Yol senindir, ilerle!
HP: 70

Lysander (7)
Durumun farkına varıyorsun herhalde. Usulca adımlamaya başlayıp yavaş yavaş yukarı çıkıyorsun. Yarısından fazlasını kat ediyorsun yolun lâkin o da ne? Gayri meşru bir yerden süzülen sicim gibi kum paniğe sokuyor seni. Yol bitmek üzereyken yere çakılıyorsun. Belinde ciddi bir sakatlık olabilir, bir kez daha dene!
HP: 70 - 20 = 50
Serpent Felis Leo
SFL Lideri
SFL Lideri
Serpent Felis Leo

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 8:27 pm

Yukarıya düşen bedenin sapsarı saçlarını, bitkinin küçük aralıklarından gören Serpent, asasını yukarı yönelterek haykırdı.

"Lumos Solem!"
Tristan der Ivanëxt
Ölü
Tristan der Ivanëxt

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 8:29 pm

Yaşam gücüm damarlarıma yeniden nüfus ediyor. Akreplerin yok oluşuyla anlık refrekslerim çalışmaya başlıyor ve ileri doğru atılıyorum. Yol açık ve zafer benim olacak.
Lysander Pheragas
SFL
SFL
Lysander Pheragas

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 8:30 pm

Yere çakıldığımda öyle bir haykırıyorum ki yeraltında olup da bunu duymayan birinin olduğunu sanmıyorum. Sırtımdaki acıyı, tıpkı kolumdaki yara gibi görmezden gelerek bir kez daha deniyorum şansımı daha dikkatli bir şekilde.
Eritheia Fae Hyxest
SFL
SFL
Eritheia Fae Hyxest

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 8:31 pm

Yerin ansızın ayaklarımın altından kayışı ve düşüşüm canımı yakmıyor. Şeytan Kapanı'nı fark edince bir panik havası yükselse de ne yapacağımı kestiremiyorum. Yalnızca bekliyorum.

En son Eritheia Fae Hyxest tarafından Paz Ocak 30, 2011 8:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Vasya Nikolaevna
Vampir Leydisi & Raining Blood Sahibi
Vasya Nikolaevna

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 8:38 pm

Serpent 1
Başarısız büyü. Tekrar denemelisin arkadaşın için.

Fae 7
Çabuk hüküm veriyorsun küçük porsuk. Bir daha dene, kimse bir yere gidemiyor.
HP: 80 - 10 =70

Tristan
İlerlediğin tünelde yavaş yavaş kaymaya başlıyorsun, bir süre sonra düşüş hızlanıyor ve kendini acemice kazılmış bir çıkırda buluyorsun. Duvar kenarlarındaki çıkıntılara dikkat et. Sana zarar da verebilirler, onları kullanabilirsin de. Üst musluklardan akmaya başlayan kumlar çukuru doldurmadan orayı terketmelisin Tristan.

Lysander 3
Fazla yüksekten düşmüyorsun Lysander. Tekrar dene.
HP: 70 -10 =60
Lysander Pheragas
SFL
SFL
Lysander Pheragas

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 8:43 pm

Biraz daha düşersem kumlar beni öldürmeden önce bütün kemiklerim kırılacak. Beceriksizliğime kızmama rağmen öfkemin kontrolü ele geçirmesine izin vermiyorum. Bir kez daha tırmanmaya çalışıyorum, bütün dikkatimi toplamış bir şekilde. Fazla zamanımın kalmadığını biliyorum.
Tristan der Ivanëxt
Ölü
Tristan der Ivanëxt

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 8:47 pm

Bir bu çukur eksikti! Pes etmek yok, düşüşümün bedenime zarar vermediğini bilmek güzel, enerjim hızla ruhumdan bedenime geçtiğini hissediyorum. Çıkıntıları gördüm ve hemen ayaklarımı sağlamlığını kontrol ettiğim yere yerleştiriyor ve bir üstteki çıkıntıyı tutup kendimi yukarı çekiyorum.
Eritheia Fae Hyxest
SFL
SFL
Eritheia Fae Hyxest

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 8:51 pm

İlk turda sol kolumu uğruna feda ettiğim o aptal çiçekçiğin babacığı ile kucaklaşmayı nasıl karşılamam gerektiğinden emin olamıyorum. Endişe bedenime sinsice süzülüp, kanımdaki adrenalin oranını kontrol edemezken dalların etrafımı sarmaya devam ettiğini fark ediyorum. Donmuştum, sadece donmuştum. Kılımı dahi kıpırdatmıyordum.
Serpent Felis Leo
SFL Lideri
SFL Lideri
Serpent Felis Leo

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 8:58 pm

Ruhundaki karanlığın açığa çıkarmakta zorlandığı nadir tılsımlardandı bu. Serpent odaklandı.

"Dayan Fae. Lumos Solem!"

Ses tonunun kızı rahatlatması beklenebilirdi, bu sefer başarılı olmalıydı.
Vasya Nikolaevna
Vasya Nikolaevna

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 9:05 pm

Serpent 9
Başarılı. Cadının da sakin kalmasıyla kurtarıyorsun arkadaşını Felis Leo.

Fae 9
İşte böyle Fae. Şimdi ilerle.
HP:70

Tristan 2
Birkaç adım sonrasında kayıyor ve düşüyorsun Tristan. Neyse ki çok yüksekten düşmedin.
HP: 70 - 10 = 60

Lysander 5
Çıkmak üzere iken sert zeminde bir taşın üzerine düşüyorsun Lysander. Gelen çıtırtı yüzünden benim bile yüzüm buruştu.
HP: 60 -20 =40
Lysander Pheragas
SFL
SFL
Lysander Pheragas

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 9:07 pm

O kadar yüksek sesle bağırıyorum ki hemen sonrasında boğazım acımaya başlıyor. Bir kaç kemiğimin kırıldığına eminim ama kum dolu bir çukurda boğulmakla kıyaslanınca bütün acıya rağmen kalkıp yeniden tırmanmaya başlıyorum. Bu sefer olmalı.
Eritheia Fae Hyxest
SFL
SFL
Eritheia Fae Hyxest

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 9:09 pm

Bitki fobim tam da zamanında peydahlanırken ansızın işittiğim tok ses, şükretmemi sağlıyor. Muazzam bir ışıkla her yer aydınlanırken Serpent bir kez daha hayatımı kurtarmış oluyor. İlerliyoruz, yavaşça.
Tristan der Ivanëxt
Ölü
Tristan der Ivanëxt

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 9:09 pm

Ayağım kaydı, olamaz! Bir kaç çürük ve derin olmayan bir sıyrıkla ucuz atlattım. Durumu yeniden değerlendiriyor ve arkamı dönüp yeni gördüğüm bir çıkıntıya ayağımı dayıyorum. Ellerim bir üstteki çıkıntıya değiyor, iyice asılıyor ve kendimi bir kez daha yukarıya çıkmak için çekiyorum.
Serpent Felis Leo
SFL Lideri
SFL Lideri
Serpent Felis Leo

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 9:21 pm

Önüme inen Fae'nin kalkmasına yardım eden Serpent, dizini çizmiş olan kızın koluna girerek, bir süre ilerliyor. Karşısına gelebilecek her tehdite hazır durumda olduğu, hırslı bakışlarından aşikar.
Vasya Nikolaevna
Vasya Nikolaevna

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 9:31 pm

Serpent
Her tehlikeye hazırsan öyleyse sana tatmin olacağın bir tehlike veriyorum Felis Leo. Karşına çıkan Minatour dişine göre mi? Oyna bakalım. Eğer kırmızı giyiyorsan, çıkarsan iyi olur.

Fae
Serpent'la birlikte Minatour'u görüyorsun Fae. Asana sıkıca sarıl, elinden gelen en iyisini yap.

HP:70

Tristan 4
Birkaç adım sonrasında kayıyor ve düşüyorsun Tristan. Neyse ki çok yüksekten düşmedin.
HP: 60 - 10 = 50

Lysander 10
Her yanın incinmiş kemiklerle dolu halde sonunda çıktın. İlerle genç adam.
HP: 40
Lysander Pheragas
SFL
SFL
Lysander Pheragas

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 9:35 pm

Merline şükürler olsun ki sonunda o lanet çukurdan çıkabildim. Vücudumdaki ağrıları reddederek asamı gelebilecek herhangi bir tehlikeye karşı tekrar elime alıyorum ve ilerliyorum.
Tristan der Ivanëxt
Ölü
Tristan der Ivanëxt

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 9:41 pm

Bu gidişle bu çukurda öleceğim. Düştüm. Lanetler bu turnuvanın üzerine olsun. Kumlar dolmak üzere, bir hamle daha yapıyorum. Solumdaki ilk çıkıntılara tutunup kendimi yeniden yukarıya çekiyorum.
Serpent Felis Leo
SFL Lideri
SFL Lideri
Serpent Felis Leo

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 9:43 pm

Öfke.

Kızıl damarlarına akın eden duygunun hissettirdiği güç muazzamdı.

"Conjunctivitis Laneti Fae! Conjucto!"
Eritheia Fae Hyxest
SFL
SFL
Eritheia Fae Hyxest

MesajKonu: Geri: | Kuzey Girişi |   | Kuzey Girişi | - Sayfa 2 EmptyPaz Ocak 30, 2011 9:46 pm

Az önce yaşadığım şoktan çabucak sıyrıldım. Venüs'ün Kibri'ne sıkıca sarılıp Serpent'in komutunu yerine getirdim, nefretle.
"Conjucto!"

| Kuzey Girişi |
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki