Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

A. Novarozka

2 posters
YazarMesaj
Aneckha F. Novarozka
Slytherin V.Sınıf
Slytherin V.Sınıf
Aneckha F. Novarozka

Lakap : Taker Girl.

A. Novarozka Empty
MesajKonu: A. Novarozka   A. Novarozka EmptyPaz Şub. 17, 2013 5:45 pm

Karakterinizin Adı ve Soyadı: Aneckha F. Novarozka
Aile Geçmişi:Sitenin kurgusunu tam olarak okumadım. Okuduğumda daha sağlam oturmuş olur. şimdilik; Slytherin mezunu ve döneminde ses getiren alman şifacı Ada Hoffman ile ravenclawda kendi kuralları ile yaşayan, 4. sınıfa kadar potansiyelinin farkına varamamış -ki farkına vardığına hayıflanan çok insan var.- günümüzde seherbaz olan rus Elijah Novarozka'nın tek çocuğu. Ailesi yasal işlerdeki rutin hayatını oturtsa da kurdukları örgütün işkence ustası bir kadın ve bakanlık içinde örgütü meşrulaştıracak düzenlemeleri yapan, gerekli yerlerden evrak silinmesini sağlayan, bakanlığa adamlarını yerleştiren bir herif. Alman-rus anlaşmazlığından bahsetmiyorum bile. Olayın özü bu.

Kişisel Özellikleri:Aneckha büyüleyici biri olmuştu hep, güzel, gizemli ve dengesiz. Garipti ki dengesizliği de onu güzel yapan şeylerden biriydi. Monoton olmaktan kurtarıyordu ve onu çözememek güzel birşeydi insanlar için.
'Yaşam mutlu olmak için fazla özlü söz barındırırken yaşattığı şeylerse sadece bir avuç saçmalık. Hatta her şey o kadar saçma ki elimdeki bir çubuk bana sonsuz güç verirken o olmadan çaresizim. Çocukken böyle değildi işte, içindeki büyü bir şeyler sağlıyordu yapıyordu etrafında. Çocukluğumu özlemiyorum. Buruşuk ellerim, yüzümü yırtan bilinçsiz ellerim olsun, insanlarla sürekli bir muhtaçlık, muhataplık gereğim olmamalı. Ben sadece içten gelen gücü istiyorum, içimdeki ateşin hissettirdiği gücü yaşamayı. Belki de Onu ben uydurdum ama bir yerlerde alev alev yakıyorken bedenimi, ne yapabilirim?' diyor Ann. Kendine güveni, deli cesareti ve kuralları ile Ann'e merhaba deyin. Dışarıdan soğuk birisi gibi görünür ama tanıdıklarına karşı sıcakkanlı ve canayakın olmayı dener. Her türlü şakadan nefret eder ve şaka yapılan kişi olmayı aptal yerine koymakla bir tutar. Sinirlendiğinde yanında olmak istemezsiniz, kendini kaybeder. Seviyesiz, kendini bilmez, birey olduğunun farkında olmayan, sünepe&çekingen yalnız başına takılamayan tipler nefreti. Burnunun dikinden başka yöne gittiği görülmedi. Hata yapmayı zayıflık olarak görse de şöyle bir gerçek var ki bu hatun dibe batmayı seviyor. Bu onun ironisi. Yeterli mi yoksa sabaha kadar anlatayım mı?
Burç:Akrep.
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

Lakap : Tak da bir göreyim.

A. Novarozka Empty
MesajKonu: Geri: A. Novarozka   A. Novarozka EmptyPtsi Şub. 18, 2013 9:14 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Slytherin, V. Sınıf
Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na Hoşgeldiniz!

A. Novarozka
1 sayfadaki 1 sayfası