Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

iriah caja ingels;

2 posters
YazarMesaj
Iriah Ingels
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Iriah Ingels

iriah caja ingels;  Empty
MesajKonu: iriah caja ingels;    iriah caja ingels;  EmptyC.tesi Ara. 01, 2012 8:57 pm

iriah caja ingels;  Ggvgd
Hayatta elde edemediği çoğu şeyin acısını, keskin zekasını her durumda belirterek çıkarır denilebilir Ira için. Sivri ve alaycı bir dile sahip olmasına rağmen ekstrem durumlar dışında kötücül düşünceler beslemeyen, genellikle biraz uzak fakat içine kapanık da olmayan bir kız. Bir Gryffindor olabilecek kadar cesur, Slytherin olabilecek kadar da kurnaz. Ira, hiçbir şey değilse bile dikkatli bir kızdır. Koşullara göre davranmasını ve en fazla yararı elde etmesini oldukça iyi bilir. Kullandığı dilden bakışlarına dek çoğu yönü onu yaşıtlarından olgun gösterse dâhi, oldukça çocuksudur aslında. Muazzam denebilecek bir yaratıcılığa ve sanat dallarında yeteneğe sahiptir. İnsanları yanlış anlamaya meyillidir, bu yüzden bazen alıngan bir profil çizer. Yine de kırılgan olduğu söylenemez, aksine mental olarak oldukça kuvvetlidir. Gereksiz anlarda bile yalan söyleme eğiliminde olması karakterindeki en büyük kusurlardan biridir, bu durumda yalanlarının çoğunlukla gizli kalması Ira için önemli bir artı denebilir. İnsanları etkilemeyi sever, kendine güveni tam olarak yerinde değildir aslında. Buna rağmen herhangi bir tartışmada fikirlerini öyle ateşli savunur ki, hayatını buna bağlı sanabilirsiniz. Çocukluğundan beri, şövalyelere olan hayranlığı sayesinde kılıç kullanır ve artık profesyoneldir denilebilir. Şiddete meyillidir, fakat başkalarının şiddet uyguladığını gördüğünde buna dayanamaz Ira. Yumuşak bir kalbi vardır nitekim, fakat söz konusu kendi istekleri olunca hiçbir şeyi tanımaz. Bir an iflah olmaz bir romantik, diğer an ise tamamen duygusuz olabilir ve bu değişimleri takip etmek imkansızdır. Yine de anlaşılması kolay bir kızdır Ira, eğer gizemli tavırlarını aşabilirseniz.
flower ın the mıdnıght
    Öncelikle bir ikiz istiyorum. Aslında ikiz olmasa da olur ama kardeş falan, bir yakın akraba yani. Bina fark etmez, yaş olarak da 15-17 arası bir şeyler olursa artık... Aile geçmişini yazmadım, yeni oluşturmayı planlıyorum. Tek de yazmayayım valla zor işler onlar.
    Geri kalanı klasik olarak arkadaş düşman ıvır zıvır. Genellikle badass, böyle ağzı burnu kırılası insanlarla bir arada, onları sever. Bir arch enemy tadında insan olursa hoş olabilir aslında. Kurguları falan düşünürüz. Mini mini karakter özeti yeterli efenim.
Gabriella Dratsheva
Cadı
Cadı
Gabriella Dratsheva

Lakap : Gab.

MesajKonu: Geri: iriah caja ingels;    iriah caja ingels;  EmptyC.tesi Ara. 01, 2012 9:12 pm

Hep unutup gittiği, altı yıllık daimi ikizi olarak efenim, kesinlikle ikiz kurgusu yapmamanızı tavsiye ediyorumdfasgsdg
Iriah Ingels
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Iriah Ingels

MesajKonu: Geri: iriah caja ingels;    iriah caja ingels;  EmptyC.tesi Ara. 01, 2012 9:15 pm

UNUTUP GİTMİYOM YALANCILIK YAPMA. Sad
CANIM AYTÜL BENİ KÖTÜLEME.
Gabriella Dratsheva
Cadı
Cadı
Gabriella Dratsheva

MesajKonu: Geri: iriah caja ingels;    iriah caja ingels;  EmptyC.tesi Ara. 01, 2012 9:19 pm

Adras nerde onu söyle bana o zaman...
Iriah Ingels
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Iriah Ingels

MesajKonu: Geri: iriah caja ingels;    iriah caja ingels;  EmptyC.tesi Ara. 01, 2012 9:35 pm

Sınav senem... Ya bir de özel yeteneğin başındaki işareti kaldırır mısın VEFALI İKİZİNİN GÜLÜ? Tam bir fırsatçıyım ama başvurmayayım dedim yani yüz post attım oraya iki günde.
Gabriella Dratsheva
Cadı
Cadı
Gabriella Dratsheva

MesajKonu: Geri: iriah caja ingels;    iriah caja ingels;  EmptyC.tesi Ara. 01, 2012 9:45 pm

Harcıyosun bi'tanemi resmen de neeyse artık, hallettim istediklerinizi efenim. Soon olarak sen YİNE gitmeden bi kurgu bi rp falan yapalım diyip gidiyorum

iriah caja ingels;
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Caja Walsifer.