Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aurélia

2 posters
YazarMesaj
Aurélia Freitas
Bakanlık Çalışanı
Bakanlık Çalışanı
Aurélia Freitas

Lakap : Lia ama diyebilecek olanlar azdır.

Aurélia Empty
MesajKonu: Aurélia   Aurélia EmptyPaz Nis. 22, 2012 10:34 pm

Aurélia Tumblr_lzchhn4R4u1r0jbbho1_500

Ciddi bir kızdır ve işine çok bağlıdır. Biraz kuralcıdır ve kurallarından taviz vermez. Özellikle bu kurallara uyması gereken küçük kardeşi August'sa. Kardeşine çok bağlıdır ve ailesine karşı onu aslında korur. Genede ailenin sevilen kızı olup küçük kardeşinin haşarılıklarını daha fazla gün yüzüne çıkarttığı aşikardır. Başarılı bir kızdır ve neye elini atsa yapabilecektir. Sahip oldukları ona göre sahip olacaklarının teyminatıdır. Kendinden emin, sağlam adımlarla ilerler hayatta. Kurallarına uymayan hiçbir şeye taviz vermez. Pembe rengini çok sever ama bunu abartıcak derecede göze sokan zevksizlerden değildir. Şık, zarif ve muntazam bir giyiniş tarzı vardır. Nerede nasıl davranacağından tut, her şeyine kadar uyumludur. Çok bilgilidir ve onunla sohbet etmekten sıkılmazsınız. Ravenclaw mezunudur ve zekasını böylece de kanıtlamaktadır. Sessiz bir yapısı vardır ama tek yudum alkol aldımı kıyamet koparacak denli hareketlenebilir. Kısacası içinde yatan deli kız ortaya çıkar. Şarhoşken yapmayacağı şey yoktur ama onu sarhoş yakalamak çok zordur. Kendini bildiğinden asla içmez, çünkü tek yudum dahi alsa devamının geleceğini fark eder.

Bol bol kurgu istiyorum pek kimseyi tanımıyorum ve çok rp yapmak istiyorum. Siz bulamasanız bile karakterinizi anlatırsanız ben bir şeyler bulmaya çalışacağım.
Valdis
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
Valdis

Aurélia Empty
MesajKonu: Geri: Aurélia   Aurélia EmptyPtsi Nis. 23, 2012 12:31 am

Buraya bir Ruth Valenti gelir.

7 Sınıf Slytherin öğrencisi çoğu özelliğiniz uyuyor aradaki tek fark Ruth'un aşırı kontrol düşkünü ve kibirli olması. Onu yöneten kötü huylarından arındırabilecek bir abla olabilirsin, olmadı başka kurgu buluruz.

Birkaç karakterim daha var düşündüğüm lakin onları pm ile konuşup tartışırız ve sen de öyle eklersin.
Aurélia Freitas
Bakanlık Çalışanı
Bakanlık Çalışanı
Aurélia Freitas

Lakap : Lia ama diyebilecek olanlar azdır.

Aurélia Empty
MesajKonu: Geri: Aurélia   Aurélia EmptyPtsi Nis. 23, 2012 10:37 am

Olur Ruth. Kardeşine çok bağlı olduğu için Aurélia onu da bir kardeş olarak görür ve onada bazı katı yanlarıyla kötü özelliklerini düzelttirmeye çalışır. Diğeri için pmden konuşuruz öyleyse. Surprised

Aurélia
1 sayfadaki 1 sayfası