Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aquamarine Britannia

YazarMesaj
Aquamarine Dieudonné
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
Aquamarine Dieudonné

Aquamarine Britannia Empty
MesajKonu: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyÇarş. Mart 14, 2012 11:40 pm

''Şifacılık yeteneği iyi kötü ayrımı yapamayacağı gibi, Gryffindor Slytherin ayrımı da yapma hakkına sahip değildir.''
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
''Expecto Patronum!''
''Bu bir tercih meselesi, demek istediğim... Her gün bir yerlerde inandıkları şeyler uğruna birileri ölüyor. Ben ise inandığım şeyler uğruna onları yaşatmaya çalışıyorum.''
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyÇarş. Mart 14, 2012 11:50 pm

Kumar

Benden istenilen iyiliklere asla hayır diyemem, özellikle yardımıma ihtiyaç duyan kişi yılların sadakati ve güvenilirliği ile beslenmiş ise rüzgar misali hızlı olmam için hiçbir engel yoktur önümde.
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyÇarş. Mart 14, 2012 11:54 pm

Rutin

Yumuşak tabiatlı bir şahıs olsam dahi, tahammül edemeyeceğim şeyler vardır ve bunlardan biri de disiplinsizliktir. Çalışma arkadaşlarımın en az benim kadar işine aşık olmaları ise en büyük arzularım arasındadır.
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPerş. Mart 15, 2012 12:06 am

Gecenin Aynası

En yakın dostum bir kenara, kendime dahi itiraf etmekten çekindiğim bir sırrı taşıdım yüreğimde yıllar boyunca. Hiç beklemediğim bir anda, gizlice gerçekleşmesini umduğum hayaller lordumun bana kalbini sunmasıyla birlikte gerçekleşivermişti işte. Dünya'daki en mutlu cadı olmaya aday olmalıyım, ah bir de o başımı döndüren nadide tat...
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPerş. Mart 15, 2012 12:06 am

Umduklarımız, Sahip Olacaklarımız Demek Değildir

Savaşa kesinlikle karşıyım. Sizlere daha iyi bir yöntem sunamayacak olsam dahi tarafların birbirlerine zarar vermesi fikri beni hep kızdırmıştır ne var ki, söz konusu sevdiklerimin canı olunca bende bir savaşçıdan farksız olabiliyorum. Bu kana susamışlık değil, koruma iç güdüsü. Hogwarts'tan ayrılmamın ardından beni ziyarete gelen Varda'm için...
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPerş. Mart 15, 2012 12:10 am

Çok İnatçı Olmamak Gerek Bazen

Aşık olduğum Hogwarts'ı bırakmış olmanın burukluğunu taşıyordum kalbimde lakin aşık olduğum adamın kollarında bulmak bir nebze olsun dağıtmaktaydı zihnimi. Birde ecel terleri dökmeme sebep olan o vampirin varlığı renklendirmeseydi gecemizi... O gözler, o korku...
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPerş. Mart 15, 2012 12:13 am

Küçük Bir Sıyrık

Lordumun taş yürekli olmadığını her daim biliyordum ve tekrar Hogwarts'a dönmeme izin vermesi bulutların üzerine çıkartmıştı bir kez daha beni. Lakin beni korkutucu bir manzara bekliyordu; okulun büyük bir kısmını sarmış salgın. Kendimi gereğinden fazla hırpalamaktan şikayetçi değilim, nasılsa ormanda şifalı bitkiler toplarken bir yardımcım vardı yanımda.
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPerş. Mart 15, 2012 12:19 am

Beyazı Kirletenler

İçki, benim için yemekleri renklendiren hoş bir aksesuardan ibaret ne var ki unutmak adına kullanılmasına kesinlikle karşıyım. Bunu yapanlar yaşı tutmayan öğrencilerim olunca ister istemez sinirleniyorum. Oysa o gecenin bir farklılığı vardı; artık benimde peşime düştüklerinin farkına varmaya başlıyordum.
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPerş. Mart 15, 2012 12:24 am

Zehirin Esaretinde

Bir kişi için karşılaşabileceği ne korkunç kader nedir? Bence insanlığının elinden alınmasıdır. Ailemin vampirler tarafından katledilişine şahitlik ettiğim andan beri onların dönüştürülmedikleri için dua etmekle meşgulüm tanrıya. Peki ya benim tatlı Libby'im neden o kadar şanslı olamadı? Bana bakışında başka birilerini aradığının farkındayım, o kişi değilim belki ama olabilirim. Olacağım.
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPerş. Mart 15, 2012 12:27 am

Rüyanın İçindeki Rüya

Dört büyücü turnuvasından hayatım boyunca nefret ettim, ediyorum ve sonsuza kadar da etmeye devam edeceğim. Darciel'ımı ellerimin arasından alıp giden laneti unutmaya çabaladıkça bir çok şey çarpmaya devam ediyor yüzüme. Iciel'da onu görüyorum, başkalarının söylediklerinde de... Neden, neden bırakıp gitmek zorundaydın bizleri?
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPerş. Mart 15, 2012 12:30 am

Tutarsız Gecenin Tesadüfü

Yardım çığlıklarını duymazlıktan gelemem, peki ya en büyük korkumla yüzleşmek zorunda bırakılırsam? Loren Blake, beni nereden tanıdığınıza dair hiçbir fikrim yok ne var ki benden hayatınızın sonuna kadar uzak durmanız karşılığında ve elbette öğrencilerimin hatırına size yardımcı oldum. Bir daha gerçekleşmeyecek bir hata olduğuna emin olabilirsiniz.
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPerş. Mart 15, 2012 12:33 am

Mum Işığında Titreşen Ruhlar

Bir kez daha karşınızdayım lordum ruhumun tüm çıplak gerçekliği ile. Kalbimden geçenleri tutmak artık çok zor, öyle geliyor ki zihnimin en ince ayrıntılarını dahi size anlatmak mecburiyetindeyim. Dudaklarınızda ya da gözlerinizde kendimi kaybetmeden önce sormam gereken bir şey var lordum; sizin için neyim? Dayanılmaz bir Veela mı yoksa sevebileceğiniz bir kalp mi?

Aquamarine Britannia
1 sayfadaki 1 sayfası