Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

dieudonné, jillian.

3 posters
YazarMesaj
Jillian Dieudonnè
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
Jillian Dieudonnè

Lakap : Jill.

dieudonné, jillian. Empty
MesajKonu: dieudonné, jillian.   dieudonné, jillian. EmptyC.tesi Şub. 11, 2012 3:03 pm

dieudonné, jillian. GjKZ

dieudonné, jillian. GjKi

Genel: Jillian Dieudonné. Gerçek soyismi, Jertelly idi. Baba tarafından İsveçli; anne tarafından Fin. İsveç - Stockholm'de dünyaya geldi. Muggle bir anneye, büyücü bir babaya sahipti, (Wandererlar tarafından öldürüldükleri halde) evlerinde yanarak can verdiklerini sanıyor. Hogwarts'ta ilk yılıydı onları kaybettiğinde, yetimhanede kaldığı kısa sürenin ardından Dieudonné ailesi tarafından evlat edinildi, onlarla yaşıyor, onları seviyor. Ravenclaw, Melez, henüz karanlığın ailesini aldığını bilmediği için tarafsız. Fince, İsveççe, İngilizce biliyor. Dördüncü yılı, 1 Kasım doğumlu, akrep burcu.
      Kişilik: Hayatının her evresinde ben merkezci biri gibi görünmüştür. Her ne kadar başkalarını daha çok düşünse de, kıvrak zekası ve hazırcevaplılığı sayesinde insanların üstlerine alınmasını engellemiş, kendi iyiliği için yaptığını ima etmiştir. Böylece, insanlara yardım edebilmiş olmanın ona verdiği sonsuz hazzını yaşamış, insanların kendini Jillian'a karşı borçlu hissetmelerini önlemiş ve çok büyük bir zayıflık olarak gördüğü sevgiyi kendi çapında engellemiştir. Sorsanız, herkes onu bencil ve hırslı biri olarak tanımlar. Oysa, insanları düşündüğünü göstermek istemeyen, oldukça duygusal ve alçakgönüllü biridir. Mükemmeliyetçidir. Hatalara göz yumabilir ancak hatasız olanları daha çok sever. Şanstan ve olasılıklardan nefret eder. Ona göre, hayatındaki her şey kesin olmalıdır. Sıkı olmayan saç tokasından, tarihi belli olmayan ilerideki buluşmalarından bile rahatsızlık duyar. Duygularını hep geri planda tutar, her ne kadar öne çıkmak için pusuda bekliyor olsalar da. Mantığını kullanır, ona güvenir. Riski sevmez, riskli bir durumda ne yapacağını bilemez. Sevimli, cana yakın, kibar ve zerafeti ile meşhur biridir. Asla pes edecek biri değildir elinden geleni yapmadıkça, fakat hırslı değildir. Zoru sever, amacı için koşmaktan büyük bir zevk duyar. Gururludur, doğru olduğunu bildiği konularda taviz vermez, kendisine laf edilmesini sevmez. Şüphecidir, hemen hemen herkesten şüphe duyar ve temkinli davranır. Onun güvenmesi, çok zor ve zaman alan bir olaydır. Kimseye güvenmiyor oluşu, geçmişinden bahsetmemesi onu oldukça gizemli kılar. Ailesi ile yaşadıkları onu erken yaşta olgunlaştırmıştır.
      Ayrıntı: Tatlıya karşı büyük bir zaafı vardır, onu mutlu edebilecek tek şey koca bir tabak profiteroldur. Astronime'ye çok büyük bir ilgisi vardır, en iyi dersidir. Gezegenleri, bunlarla ilgili mitolojileri çok sever. İnatçı insanları sevmez, inatlaşmaktan nefret eder. Mazoşistdir azıcık, ancak çok yakınlarının dışında kimse bilmiyor.
      Aradıkları: İki dost. Ancak başka dostları olmayacak, aynı şekilde onların da olmaması gerekiyor. Bir kız, bir erkek, binadaş. Bunun dışında herhangi bir şey yazma gereği duymuyorum, bilindik şeyler işte.

En son Jillian Dieudonnè tarafından Salı Şub. 14, 2012 7:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Elina Järvinen
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf

MesajKonu: Geri: dieudonné, jillian.   dieudonné, jillian. EmptyC.tesi Şub. 11, 2012 3:37 pm

Elina ile o dost kısmına talibim ki ben.
Jillian Dieudonnè
Jillian Dieudonnè

MesajKonu: Geri: dieudonné, jillian.   dieudonné, jillian. EmptyC.tesi Şub. 11, 2012 3:40 pm

Her şeyin ben olurum öyle olursa, partner dost falan. Ama çok yakın arkadaş olsunlar. Yatakları yan yana olsun, geceleri sık sık konuşun falan böyle, günlük tutaer gibi. (:
Charliané Schult
Slytherin IV.Sınıf
Slytherin IV.Sınıf
Charliané Schult

Lakap : Charly.Lia.Liné.

MesajKonu: Geri: dieudonné, jillian.   dieudonné, jillian. EmptyC.tesi Şub. 11, 2012 3:41 pm

Şimdi yine saçmalamaya geldim, merhaba ((: Düşündüm ki bu kız ailesinin ölümü hakkında araştırma falan yapmaya karar verirse Charly'nin ailesinin çok iyi bağlantıları olduğu için ona yardım edebilir. Yanında olur falan. :fullsalladım:
Jillian Dieudonnè
Jillian Dieudonnè

MesajKonu: Geri: dieudonné, jillian.   dieudonné, jillian. EmptyC.tesi Şub. 11, 2012 3:45 pm

fgldişflgişdlfişgldf. Hazal. Baba tarafından uzaktan kuzeni ol, gel sen.
Charliané Schult
Slytherin IV.Sınıf
Slytherin IV.Sınıf
Charliané Schult

Lakap : Charly.Lia.Liné.

MesajKonu: Geri: dieudonné, jillian.   dieudonné, jillian. EmptyC.tesi Şub. 11, 2012 3:50 pm

Yine olmadı ya. Neyse artık alıştım normal karşılıyorum (:
Tamaaaam oluuuur ((:
Jillian Dieudonnè
Jillian Dieudonnè

MesajKonu: Geri: dieudonné, jillian.   dieudonné, jillian. EmptyC.tesi Şub. 11, 2012 4:15 pm

Tamamdır. ^^

dieudonné, jillian.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» dieudonné, jillian.
» Pulchra Dieudonné
» Dieudonné, Akatriel.
» Pulchra Dieudonné
» Quillathe Dieudonné