Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rosenberg, Dietrich.

+6
Nona Ambrosia
Juven Lefepre
Crystal Dieudonné
Lewis Parker Cade
Maura Mavis
Mithra Ilmarinen
10 posters
YazarMesaj
Mithra Ilmarinen
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Mithra Ilmarinen

Rosenberg, Dietrich. Empty
MesajKonu: Rosenberg, Dietrich.   Rosenberg, Dietrich. EmptyPtsi Şub. 06, 2012 2:32 am

X Dietrich Fabian Rosenberg
    x 15.
    x Almanya, Köln doğumlu.
    x 12 Kasım.
    X Akrep burcu.

x K İ Ş İ S E L x

x Dietrich, yaşıtlarına göre aşırı karmaşık bir yapıdadır çünkü basit bir şeyi benimsemektense onu sorgulamayı yeğler. Belki de bu yüzden her zaman iyi ve kötü kavramları hakkında tartışılırken uzaktan izlemek kendisine daha cazip gelir. Karışmak için yeteri kadar cesareti olmadığından değildir bu, ancak yapılan şeyleri o kadar saçma ve çocuksu bulur ki dahil olma zahmetine bile katlanmaz. Aynı zamanda o, diğerlerine göre daha durgun bir yapıya sahiptir, arkadaşcanlısıdır fakat konuşmaktan veya kalabalıklardan pek hoşlanmaz. Sadece arada sırada başkalarını tatmin etmek amacı ile öyle ortamlara girer ve kolayca da uyum sağlayabilir. Hafif mükemmeliyetçi oluşundan dolayı mıdır bilinmez çoğu zaman hataları, basit şeyleri veya bazen kendi düşüncelerini görmezden gelmeye çalışır. Eğer nefret ettiği bir şey varsa o da kibir ve kendini üstte tutma anlayışıdır, herhangi biri böyle davrandığı vakit hakaret etmeyi kendisine tanınan bir hak olarak görür ve onun egosunu yıkmaktan tuhaf bir zevk alır. Oysa buna çelişen bir yapıdadır, kendi iç dünyasında herkesden daha iyiydir. Karar ve planlılık belki de onun için en önemli şeylerdendir. Eğer olur da kendisine bir hedef koyarsa o hedefi başarmak için mücadele verir.

Tek çocuk olmanın verdiği şımarıklığı taşır üzerinde. Gücünün yetip yetmemesini umursamadan arzuları doğrultsunda hareket eder. Öyle sıkıcı insanlardan biri olmaktan ziyade iyi bir espri anlayışına sahip neşeli biridir ki arkadaş kitlesinin gelişmesinden büyük rol oynamıştır. Başkalarına çocuksu gelen pek çok şeyi çekinmeden yapabilir ve bundan zevk de alır. Tabii yeri geldiği zaman kişisel, resmi konuşmalarda bulunabileceğiniz biri olmadığı anlamına da gelmiyor bu. Erkenden kişiliği oturmuş, ne diyeceğini gayet yerinde bilen bir insan olmasına rağmen siyaset gibi konular onu fazlasıyla sıkar. Kendisini kolayca resme, kitaplara veya müziğe adayarak dış dünyadan soyutlayabilir veya düşüncelerinin onu esir almasına izin verip olduğundan çok daha farklı görünebilir. Her ne kadar insanlarla ilişkileri gayet iyi olsa dahi bu durum özellikle ilişkilerinde değişir ve onu olduğundan çok daha savunmasız gösterir. Öyle aşırı romantik olmasa dahi sevdiği insanların onun en büyük zayıflığı olduğunun farkındadır ve bu yüzden uzun süren ciddi ilişkilerden hemen hemen nefret eder. Hayatını en çok etkileyen şey ikiz kardeşinin ölümü olduğundan bir daha aynı şeyleri yaşamamak adına insanlarla aşırı samimileşmekten uzak durur.

x A R A N A N L A R x

x Aklınızda ne varsa. Olumlu/olumsuz/romantik falan filan siz karar verin yani. Aklınıza hiç yer gelmiyorsa sadece "yaz beni" deyin, ben kurguyu falan da hallederim. Siz rahat olun gerisi önemsiz. Kişisel özellikleri okumaya üşenseniz bile ben çıkartırım bir şeyler.
Öyle özelden konuşmak istiyorsanız da jaska.ilmarinen@hotmail.com veya PM atmanız yeter.

Mithra Ilmarinen
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Mithra Ilmarinen

MesajKonu: Geri: Rosenberg, Dietrich.   Rosenberg, Dietrich. EmptyPtsi Şub. 06, 2012 2:32 am

x K U R G U L A R x

x Maura Mavis
Ortak derslerden birinde tanışıp konuşmayı sürdürdüğümüzü hatırlıyorum. Yaklaşık iki-üç yıl önceydi tabii bu. Şimdi ise her şeyin daha farklı olduğu apaçık ortada. Bana karşı olan hislerinin farkımdayım, sen de benimkilerin farkındasın. Küçük bir hoşlantı, masum ufak şeylerden ziyade mümkün olmayan ve daha yoğun bir şeyle ilk kez karşılaşmasam dahi tüm bunlar ilk başta beni fazlasıyla şok etmişti. İlişkimizin daha çok dostta kalacağını, flörtten ileriye gitmeyeceğimi gayet iyi biliyorsun. Sana karşı tamamiyle boş değilim, hayır, sadece çok daha sevdiğim biri varken aynı tavırları sana almak... Eğer öyle bir şey olsaydı kendimi bir daha affedebileceğimi sanmıyorum, zaten hislerim geçici şeylerden ibaret. Tatlı konuşmalar, belki birkaç masum dokunuş, daha ilerisine izin veremeyeceğimi tüm benliğimle biliyorum. Crystal'in seni sevmediğinin, belki etrafımda oluşunu kıskandığının da farkındayım. Ah ne sanıyor ki, gönlümü tamamen sana kaptıracağımı mı? Saçmalık. Aramızda dönenler masum şeylerden ibaret, iyi vakit geçirmemizden başka hiçbir şeyle ilgilenmiyorum şu an.

En son Dietrich Rosenberg tarafından Ptsi Şub. 06, 2012 2:51 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Maura Mavis
Slytherin IV.Sınıf
Slytherin IV.Sınıf
Maura Mavis

MesajKonu: Geri: Rosenberg, Dietrich.   Rosenberg, Dietrich. EmptyPtsi Şub. 06, 2012 2:34 am

İşte şu anlık platonik Maura sana. Ama ilerde vazgeçecek. Malum, sevgili şldfs
Mithra Ilmarinen
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Mithra Ilmarinen

MesajKonu: Geri: Rosenberg, Dietrich.   Rosenberg, Dietrich. EmptyPtsi Şub. 06, 2012 2:51 am

Ekledim o zaman.
Lewis Parker Cade
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
Lewis Parker Cade

Lakap : Cade

MesajKonu: Geri: Rosenberg, Dietrich.   Rosenberg, Dietrich. EmptyPtsi Şub. 06, 2012 4:31 am

Pamelia Cauas says: Kurgu hazır, yaz bakalım.
Crystal Dieudonné
Crystal Dieudonné

Lakap : Crys

MesajKonu: Geri: Rosenberg, Dietrich.   Rosenberg, Dietrich. EmptyPtsi Şub. 06, 2012 7:31 am

Kurguyu anlatamama gerek yok sanırım. Belli zaten ehehe *-*
Juven Lefepre
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Juven Lefepre

Lakap : LJ

MesajKonu: Geri: Rosenberg, Dietrich.   Rosenberg, Dietrich. EmptySalı Şub. 07, 2012 5:52 pm

Juven ile iyi dost olabilirler.
Nona Ambrosia
Nona Ambrosia

MesajKonu: Geri: Rosenberg, Dietrich.   Rosenberg, Dietrich. EmptyÇarş. Şub. 08, 2012 5:31 pm

Biz seninle aynı binadayız oh mis.
Senden çocuğum olsun istiyorum.
Her neyse.
Eski sevgililere ekle.
Efrain De Costa
Efrain De Costa

MesajKonu: Geri: Rosenberg, Dietrich.   Rosenberg, Dietrich. EmptyÇarş. Şub. 08, 2012 8:48 pm

Bu kızımızda bu beyimize aşıkmış.
Mithra Ilmarinen
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Mithra Ilmarinen

MesajKonu: Geri: Rosenberg, Dietrich.   Rosenberg, Dietrich. EmptyÇarş. Şub. 08, 2012 8:49 pm

Ben niye Ezgi'nin beni öldüreceğini düşünüyorum acaba?
Ekleyeceğim böyle hepinizi. <3
Petru Lupei
Petru Lupei

MesajKonu: Geri: Rosenberg, Dietrich.   Rosenberg, Dietrich. EmptyÇarş. Şub. 08, 2012 9:04 pm

Crystal Dieudonné kız kardeşim ulen benim, üzersen onu canına okurum. asdsfg
Nefretlik bir şeyler yapalım bununla da.
Mithra Ilmarinen
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Mithra Ilmarinen

MesajKonu: Geri: Rosenberg, Dietrich.   Rosenberg, Dietrich. EmptyÇarş. Şub. 08, 2012 9:10 pm

Andre Harlow Dieudonné demiş ki:
Crystal Dieudonné kız kardeşim ulen benim, üzersen onu canına okurum. asdsfg
Nefretlik bir şeyler yapalım bununla da.
Şş, zaten mezun olacaksın sen. Bir de tehdit mi ediyorsun?
Crystal Dieudonné
Crystal Dieudonné

Lakap : Crys

MesajKonu: Geri: Rosenberg, Dietrich.   Rosenberg, Dietrich. EmptyÇarş. Şub. 08, 2012 9:41 pm

Bence fazla üstüne gitme canımcım. Sonuç kötü olabliyor bazen asdfg
Auden Noach
Auden Noach

Lakap : Aud.

MesajKonu: Geri: Rosenberg, Dietrich.   Rosenberg, Dietrich. EmptyPerş. Şub. 09, 2012 11:29 pm

Merhaba canım ben senin amcanım. Yoo, arkadaşınım.
Elina Järvinen
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf

MesajKonu: Geri: Rosenberg, Dietrich.   Rosenberg, Dietrich. EmptyCuma Şub. 10, 2012 1:53 am

Auden Noach demiş ki:
Merhaba canım ben senin amcanım. Yoo, arkadaşınım.
Amcam da olabilirdin.
Auden Noach
Auden Noach

Lakap : Aud.

MesajKonu: Geri: Rosenberg, Dietrich.   Rosenberg, Dietrich. EmptyCuma Şub. 10, 2012 3:09 pm

dkşflksşldfkşsldf.

Rosenberg, Dietrich.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dietrich.
» Ilmarinen, Petrova, Rosenberg