Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Viva

4 posters
YazarMesaj
Viva Chantelle de Medici
Vampir
Vampir
Viva Chantelle de Medici

Lakap : Yeni tanıştıklarım Chanty (Ch-ann-tea), çok samimi olduklarım Viva der.

Viva Empty
MesajKonu: Viva   Viva EmptySalı Ocak 31, 2012 2:32 am

Viva, Italyanin koklu ailelerinden olan Medicilerin tek kizi. Bu zengin ve nufuzlu aile, dogal olarak kendisinin -ne kadar tersine calisildiysa da- biraz burnu havada olmasina engel olmadi. Buyuk annesinin pur veela olmasi, kendisinin de oldukca guzel olmasinin nedenidir. Meslegi, mirasyedilik disinda modellik. Italyan aileleri, genellikle uzak olmasi nedeniyle buyucu ve cadilara evde egitim verilmesini tercih etti, ki bu ozel derslerle daha etkili oluyordu. Ogretmeni Bay Martinez, asla kendisine oldugundan daha az deger vermemesini soyleyince, Viva bunu abartti. Viva'nin ailesi ise ondaki baslangic asamasindaki kibiri gordukleri anda onu Hogwarts'a gondermeye karar verdiler, ki annesinin Ingiliz olmasi Medici'lerin daha kolay ikna olmasini sagladi, annesinin bayagi cabalamasinin nedeni ise Viva'nin kendini bir sey sanmasi degil, daha cok bir Ingiliz gibi yetismesini istemesiydi. Fakat bu karar ozunden uzaklasti cunku Viva okula III. Siniftan basladigi halde V. Sinif seviyesindeydi, bu da herkesten ustun oldugunun kendi gozunde iyice yerlesmesine yol acti. Viva sadece son iki seneden zevk alarak, okulu cok iyi bir dereceyle bitirdi.

Bunun disinda Viva, eglenceli, erkekler icin bastan cikarici, arkadas canlisi, rol ve yalan yetenekleri asagidaki sebeplerle oldukca gelismis bir kiz.

Viva, bayagi kalabalik olan ailesinin taraflara bolunmesi nedeniyle, kucuklugunden itibaren casus olarak kullanilmaya baslamisti. Kendisinden buyuk, karanlik tarafa mensup kuzenleri, babasi ve ailenin cogunlugu, onu aydinlik tarafi secen annesi, babaannesi ve azinliga karsi kiskirtmaya ve bildi tasimaya zorlamaya basladilar, tabii aydinlik da buna karsi ayni seyi yapmaktan geri durmayinca yukaridaki kiz olustu.

Zengin ve nufuzlu ailelerin cogunun oldugu gibi, Medicilerin cogu karli tarafta olmayi sever. Para ve un onlara kolaylik sagladigindan her turlu toplulukta yerlerini kolayca alirlar. Viva her iki tarafla da iyi ilişkiler içinde olacak, fakat herkes onu kendi tarafında sanacak. Her şey bittiğinde, Viva kazanacak!

ÖNEMLİ EDIT: Aslında kurgum casusluk üzerineydi. Wigtown Wandererlar mesajlarıma cevap vermeye tenezzül dahi etmeyince, Vampir olarak dönüşmeye karar verdim. Dolayısıyla bana yol gösterecek -mümkünse güçlü- bir vampire ihtiyacım var.

Italya'dan Arkadaslar: Viva onlara cok deger veriyor. Su aralar kimseye guvenemediginden, anavatanindan arkadaslari onun kacis noktasi. Ailesinden sayar onlari.Guclu ailelerden olurlarsa fena olmaz. 3 kisi.

*Lestat Audrica &Valenti Ailesi.

Ingiltereden Arkadaslar: Cok yakin olmasalar da, Vivanin sevdigi kisiler olacak. Bunlari koruyup kollayacak, fakat sirlarini verecek kadar da guvenmeyecek. Yardimlarini esirgemeyen, cesur arkadaslar ariyor Viva. 5 kisi.

Ex-Boyfriendler: Vivanin gozu hep daha buyuk seylerdeydi, bu nedenle sevgililerle oynayacak cok zamani olmadi, fakat Guzelliginden etkilenen cok erkek vardi, Viva da isine yarayanlari kullanip atti. Hala onu seven bir ve nefret eden uc kisi ariyorum. Toplam 4 kisi.

Sevgili: Kullan-At mendil olmayacak, Viva'yi gercekten degistirecek biri olsun lutfen. Ask sahnelerini de kisa kesmesin. ^^ Viva onu gercekten sevecek. ***RP Partneri kismina da yazmayi dusunuyorum.

Edit: Bulundu. William Albert Rugelius

Aile: Ailesi İtalya'da da olsa, anne tarafından kuzenleri burada.
Aquamarine Britannia

Not: Bu ek kurgu kapsamında Aquamarine'in önerisiyle eklendi.

AKIL HOCASI: Viva vampire dönüştükten sonra onun yanında olup, yeni dünyasında ona yol gösterecek birine ihtiyacım var. Güçlü olursa iyi olur.

Dusmanlar: Asama asama gitsin.

Sevmeyenler (Sinir yok)
Nefret Edenler (Max. 7 kisi)
Olduresiye kin duyanlar (2 kisi)

Ek kurgulara acigim, degisik tatlar eglenceli olur Surprised

Son olarak...
Adinizi reklam olarak yazdirmayin. Gercekten oturup kaliteli bir sekilde yazacaksaniz, terketmeyecekseniz gelin buraya, kimsenin zamani bosa gitmesin.

Tesekkurler!

En son Viva Chantelle de Medici tarafından Ptsi Şub. 27, 2012 6:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Aquamarine Dieudonné
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
Aquamarine Dieudonné

Viva Empty
MesajKonu: Geri: Viva   Viva EmptyÇarş. Şub. 01, 2012 9:39 pm

Viva Chantelle de Medici:

Benim profilimde yazanlar bunlar ^^ Very Happy
William Albert Rugelius
Bakanlık Çalışanı
Bakanlık Çalışanı
William Albert Rugelius

Lakap : Will,Rug

Viva Empty
MesajKonu: Geri: Viva   Viva EmptyCuma Şub. 03, 2012 12:32 am

Sevgili olabilirim.

Seninle bir yerde karşılaşmış olabiliriz.Karar verdiğin bir yerde.Ve içinde değişik kurgularda olabilir.Bir erkek arkadaşdan daha derin bir kurgu.

Karakterim sevdiği kişilerin yanında dışarıda davrandığından daha farklı olur.Daha samimidir.

NOT:İnternetime bir şey olmadığı sürece her zaman burdayım Surprised
Lestat Audrica
Ölü
Lestat Audrica

Lakap : Tilki

Viva Empty
MesajKonu: Geri: Viva   Viva EmptyCuma Şub. 03, 2012 1:15 pm

Medici sadece İtalya'nın köklü ailesi değil bizzat bir şehrin -Floransa- efendisidir. Doktor olarak başlayıp en sonunda aileleri diz çöktürerek İtalya'yı neredeyse ele geçirecek duruma gelmişler. Bir çok kez papa falan da seçtirmişler. Hatta Fransa kraliyet ailesiyle bile akrabalık kurmuşlar. Gerçi sonraları başa geçen bir dangalak yahudiler dahil pek çok kişinin sırtına vergiyi bindirdikçe bindirince aileye suikastler yapılmaya başlanmış. Sonunda kimse görmesin diye gizli tüneller köprüler yaptırıp İtalya'da öyle dolaşmaya başlamışlar. Büyük devletlerin savaşa karışmalarıyla ve ailenin tutuklanması vs olaylarıyla güçleri azalıyor ve sonraları artık derinlere çekilip önemleri azalıyor. Gerçi Medici bank hala varlığını sürdürmekte. Bir de italyan mafya düzeninde de payları olduğunu duymuştum ama.

Eğer cidden o Medicilerse Valenti ailesiyle sıkı bir kurgu çıkacaktır zaten. Valentiler kurt olduğu ortaya çıkınca tasfiye ediliyor. Bu olayda yanımızda ya da karşımızda olabilirsiniz. Ona göre Valentilerin nefret beslediği ya da dost bildiği ailelerden olursunuz.
Viva Chantelle de Medici
Vampir
Vampir
Viva Chantelle de Medici

Viva Empty
MesajKonu: Geri: Viva   Viva EmptyC.tesi Şub. 04, 2012 6:21 pm

Mert:
Sürekli burada olduguna sevindim. Ben de daha derin bir kurgu arıyordum, hemen adını yazıyorum.

Lestat:
Gerçek adını bulamadım. Eduardo Valenti'ye de bişeyler yazmıştım zaten. Mediciler de bahsettiğin Mediciler. Senin önerine gelince, yanınızda olursak ilginç şeyler çıkabilir, insanlara kafa tutarız. Sizin düşmanınız bizim düşmanımız hehe Very Happy
William Albert Rugelius
Bakanlık Çalışanı
Bakanlık Çalışanı
William Albert Rugelius

Lakap : Will,Rug

Viva Empty
MesajKonu: Geri: Viva   Viva EmptyC.tesi Şub. 04, 2012 7:07 pm

Memnun oldum hanımefendi Surprised
Viva Chantelle de Medici
Vampir
Vampir
Viva Chantelle de Medici

Viva Empty
MesajKonu: Geri: Viva   Viva EmptyC.tesi Şub. 04, 2012 7:24 pm

Aquamarine, salak gibi yeni gördüm ya Surprised Çok sevdim. Seni de yazdım kendiminkine.

Viva
1 sayfadaki 1 sayfası