Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Caressa Sun

+2
Eudes Quintrell
Caressa Sun Dieudonné
6 posters
YazarMesaj
Caressa Sun Dieudonné
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
Caressa Sun Dieudonné

Caressa Sun Empty
MesajKonu: Caressa Sun   Caressa Sun EmptySalı Ocak 24, 2012 7:59 pm

Merhabalar. Öncelikle size kendimi taktim edeyim. Ben Caressa. Sen bana kısaca Care'da diyebilirsin. Ama yok illa uzun uzun söyleyeceğim dersen, bu senin için bir zaman kaybı olmuş olur. Herneyse. Şöyle çok havalı, dikkat çeken, eğlenceli şeyler istiyorum. Bendeniz acayip kokoşumdur. Abartıya bayılırım. Moda konusunda ustayımdır. Gerçekten yani, bana ikoncan diyenler bile var. Hayır, ikoncan kötü bir kelime değildir. Aksine çok mükemmeldir. Neyse. Aradıklarımı size şöyle anlatayım.

• Şöyle ağızlara layık bir partner istiyorum. Öyle yani. Eğer bana aşıksa gerçekten bir dediğini, iki etmem. Ayaklarını da yıkarım. İyi yemek yaparım. Ayrıca zekiyim yani. Benden söylemesi. Hem evlenme yaşım da geldi. Ciddi birşeyler istiyorum.
  • Çok yakın kız arkadaşlar istiyorum. Kaç tane olacağı mühim değil. Maddi sıkıntı çekmeyen, benimle alışveriş yapabilecek, eğlenceden anlayan, pijama partilerine bayılan birisi olmalı. Ayrıca diyet falan da yapmasın. Benim gibi metabolizması hızlı birisi olursa süper olur. Çünkü çok yiyeceğiz, fakat kilo almayacağız.
  • # Anja Vàrkony
  • Düşman istiyorum. Sinsi düşmanlar... Sürekli kuyumu kazmaya çalışıp, dedikodumu yapanlar. Hakkımda asılsız suçlamalarda bulunan türlerden olsun.
  • Erkek bir kanka istiyorum. Onu kendime kardeş olarak görmeliyim. Erkekler hakkında herşeyi sorabileceğim birisi olmalı. Yeri geldiğinde omuzunda ağlamalıyım.
  • # Eduardo Valenti
  • Sevdiğim öğrenciler olabilir. 1-2-3 sınıflardan olabilir. Onların derslerine giriyorum. Ancak beni seven ve benden kopamayan diğer sınıflardan da olabilir. Bunlar gelirler, bana akıl danışırlar, hatta sevgilileriyle bile tanıştırırlar. Onların ablalarıyım ben.
  • # Eudes Quintrell
  • # Eugene C. Boleslawa

İşte bu kadar. Çok değil canlarım. Eminim yukarıda size uygun birşeyler vardır. Öptüm çok.

En son Caressa Sun Dieudonné tarafından Cuma Ocak 27, 2012 8:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Eudes Quintrell
Eudes Quintrell

Lakap : Eud.

Caressa Sun Empty
MesajKonu: Geri: Caressa Sun   Caressa Sun EmptySalı Ocak 24, 2012 8:48 pm

Eudes her ne kadar uçuş konusunda yeteneksizin önde gideni olsa da, en sevdiği profesör sizsiniz. Şöyle ki; onun bu derste başarılı olması için elinizden gelen her şeyi yapmışsınız ancak pek de başarılı olamamışsınızdır. Eudes, sizin sadece kendi iyiliği için çaba sarf ettiğini fark ettiğinde size olan sevgisi bir anda tavan yapar. Çünkü ailesi ondan sürekli bir şeyler istiyor, bekliyorve karanlık olması için uğraşıyorlar. Onun derslerine girmemeye başladığınızda size ailesi hakkında açılıyor bir gün ve sizde Ramiz Dayı'ya bağlayıp, düşüncelerindeki tutarsızlığın ne kadar doğal olduğunu, fakat sadece kalbinden geçenlerin doğru olduğunu söylersiniz. Öyle işte.

Eugene C. Bolesława'nın da en iyi dersi uçuş. Size bir hayranlığı var-dı, önceden. Büyüdükçe arkada kaldı ve artık gülümseyerek hatırlıyor. Siz de, onunla ve yetenekleri ile gurur duyuyor olabilirsiniz.
Caressa Sun Dieudonné
Caressa Sun Dieudonné

Caressa Sun Empty
MesajKonu: Geri: Caressa Sun   Caressa Sun EmptySalı Ocak 24, 2012 9:12 pm

Adını yazdım. ;)
Eudes Quintrell
Eudes Quintrell

Lakap : Eud.

Caressa Sun Empty
MesajKonu: Geri: Caressa Sun   Caressa Sun EmptySalı Ocak 24, 2012 9:21 pm

Ama Eugene ağlar.
Tristan O'Meara
Tristan O'Meara

Caressa Sun Empty
MesajKonu: Geri: Caressa Sun   Caressa Sun EmptySalı Ocak 24, 2012 11:18 pm

Partnerlik işi zor ama şu erkek kanka fikri hoşuma gitti. Zorlu bir aşk yaşamış görmüş geçirmiş biri olarak iyi tavsiye verir. Kankasıysan o kadar kurtluğunu da biliyor olman gerekir ama gizlersin falan. Böylesine olur derim. Sen de kabul ediyorsan başlığıma uğrayıver bi zahmet. Çok gerilere düştü.
Caressa Sun Dieudonné
Caressa Sun Dieudonné

Caressa Sun Empty
MesajKonu: Geri: Caressa Sun   Caressa Sun EmptyÇarş. Ocak 25, 2012 10:19 am

- Eugene eklendi. Ağlamasın o. Surprised

- Eduardo'nun geçmişi için Care üzüldü. Yani Care bırakmazdı. Böyle fantastik şeylere bayılır. Kendisi de normal değil çünkü. Neyse artık, kısmet. Surprised

2'si de eklendi. ;)
Alonzo Dieudonné
Gryffindor II.Sınıf
Gryffindor II.Sınıf
Alonzo Dieudonné

Caressa Sun Empty
MesajKonu: Geri: Caressa Sun   Caressa Sun EmptyÇarş. Ocak 25, 2012 10:59 am

Sevdiğim öğrenciler olabilir. 1-2-3 sınıflardan olabilir. Onların derslerine giriyorum. Ancak beni seven ve benden kopamayan diğer sınıflardan da olabilir. Bunlar gelirler, bana akıl danışırlar, hatta sevgilileriyle bile tanıştırırlar. Onların ablalarıyım ben.
-Buna Dahil olabilirmiyim gerçi kurgusal olarak teyzemsin ama Very Happy
Anja Vàrkony
Anja Vàrkony

Lakap : Anjy?

Caressa Sun Empty
MesajKonu: Geri: Caressa Sun   Caressa Sun EmptyPerş. Ocak 26, 2012 6:29 pm

Çok yakın kız arkadaş. O aradığın benim.
Caressa Sun Dieudonné
Caressa Sun Dieudonné

Caressa Sun Empty
MesajKonu: Geri: Caressa Sun   Caressa Sun EmptyCuma Ocak 27, 2012 8:57 pm

Batuhancım, Hogwarts'da okuyor olman, ailemden olduğun gerçeğini değiştirmez. Henüz kurguya aileden birini eklemeyi planlamamaktayım.

Anja, ekliyorum. Kurguyu konuşuruz. Surprised
Alban Aubin
Ölü
Alban Aubin

Caressa Sun Empty
MesajKonu: Geri: Caressa Sun   Caressa Sun EmptyC.tesi Ocak 28, 2012 10:32 am

Caressa Sun Dieudonné, bakanlıkta yine her zamanki gibi kendi Dairem dışında dolaşırken denk gelmiştik. Üzerinde taşıdığın kıyafetlerin her ne kadar senin mükemmel bir giyim tarzın olduğunu yansıtsa da benim üzerimde yarattığın etki "bir pasaklıdan ibaret" olgusudur. Bunun nedeni gözlerime çarpan ufak detaylar olsa gerek. Buna rağmen konuşmuşluğumuz sırasında sana bunları yansıtmıyor gibi görünsem de seni iğneliyor oluşumun farkında olmayışın canımı sıkıyor açıkçası. Gece, karanlık sokaklarda yürürken normal zamanlardakinden bile daha beter bir hâline rastlamış oluşumsa daha da beter. Barlardan leş gibi kokarak ve sarhoş bir hâlde, cisimlenme yetini kaybedip de bana denk gelmen gibi büyük şanssızlıklar yaşansa da seni bırakıp gittiğimin farkında olmayışın sarhoşluğunun getirebileceği en mükemmel şey olsa gerek. Herkese mükemmel görünebilirsin; ancak benim gözümde yalnızca detaylardan ibaretsin.

Dedim ben, uyarsa kendi başlığıma ekleyeceğim.
Caressa Sun Dieudonné
Caressa Sun Dieudonné

Caressa Sun Empty
MesajKonu: Geri: Caressa Sun   Caressa Sun EmptyPaz Ocak 29, 2012 9:05 pm

İyidir, iyidir. Very Happy Fakat seni neye eklesem bilemedim ki? :S Ne olarak geçeceğiz. Very Happy Sıradan, düşman? Razz
Alban Aubin
Ölü
Alban Aubin

Caressa Sun Empty
MesajKonu: Geri: Caressa Sun   Caressa Sun EmptyPtsi Ocak 30, 2012 2:32 am

Özel kurgu olarak ekleyebilirsin ya da nötr gibi bir şeyler.

Caressa Sun
1 sayfadaki 1 sayfası