Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Irene Dupond

5 posters
YazarMesaj
Irene Dupond
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Irene Dupond

Irene Dupond Empty
MesajKonu: Irene Dupond   Irene Dupond EmptyC.tesi Ocak 21, 2012 3:57 pm

Irene Dupond Irenedupond

Henüz 6 yıldır İngiltere'de yaşayan ve aksanının yanında cümlelere serpiştirdiği Fransızca kelimelerle bunu belli eden Irene hala evinde olmadığı hissini üzerinden atamamıştır. Annesini 8 yaşında, hala Fransa'dayken kaybetmiştir ve annesinin ölümüne bir vampirin sebep olduğunu Hogwarts'da 2. sınıftayken öğrenmiştir. Bu sebeple vampirlere karşı, gizlediği korkunun yanında, normal sayılamayacak bir kin, nefret besler. Fakat bu hayatının sıradan akışına engel olamamıştır. Güçlü kişiliğini babasını örnek alarak geliştirebildiğine inanır. Babası, annesinin ölümünden sonra İngiltere'ye taşınıp yeni bir düzen kurabilecek güçte olduğu için Irene için bir kahramandır. Irene babasını memnun etmeyi bir tür sorumluluk olarak gördüğünden bazen başarısızlık onun için yıkıcı olabilir.

Irene arkadaşları arasında ani çıkışlarıyla tanınır. Mutluluk, üzüntü, heyecan, korku, hepsini açıkça ve korkmadan yaşar. Başarısız olmak korkusuyla bir şeyi denemekten yada bağlanmak korkusuyla birine yaklaşmaktan çekinmez. Bu sayede, fazlasıyla önemsediği arkadaşları edinebilmiştir. Geveze, sıkıcı ya da sinir bozucu, her türde insanı tolere edebilir, bu sebeple nadiren biriyle kavgaya tutuşabilir. Ama konu kendi düşünceleri ve inançları olunca tartışmacı olabilir, yine de sonuna kadar diretmeyecek kadar açık görüşlüdür. Binası, Ravenclaw'ın tüm özelliklerini taşıyor denilebilir. Bir şeyler öğrenmek dışındaki tek hobisi çizmektir; özellikle onun hayatında büyük yer tutan insanları. Genellikle çantasında orta büyüklükte bir çizim defteri ve kara kalem bulunur.

Pure Bellum. Ormanda bana saldırmaya kalktığında ne kadar korksamda vampirlere olan nefretimin etkisiyle ona kafa tuttuğumu hatırlıyorum. Tuhaf bir şekilde bu onun davranışlarını değiştiriverdi. O günden sonra sadece onunla görüşmek için korkumu yenip ormana girdiğim zamanlar oluyor. Pure ile aramda farklı bir bağ var ve bu bazen beni anneme ihanet ediyormuşum gibi hissettirmiyor değil.

Joseph Jevinsph. Çocukluğumdan, henüz Fransa'da yaşadığım yedi-sekiz yaşlarımdan hatırlıyorum yüzünü. Bana zarar vermeye çalışan iki iri-yarı muggledan kurtarmış, sonrada bir bankta oturup bir kaç soru sormuştu. Hala yüzünü unutamamamın sebebi ilk çocukluk aşkım olması herhalde. Sırf onu görebilmek için Fransa'daki son günümde oturduğumuz bankta saatlerce beklemiştim. Hala Fransa'ya gittiğim yaz tatillerinde başımı kaldırıp onu aradığım oluyor.

Aleksandre Lucien Roux. Çoğu Profesörle iyi ankaşırım, çalışkan bir öğrenci olduğumdan olsa gerek, fakat onun yeri bende farklı ve bunun bir kaç sebebi var. İlk olarak, onunla kendi dilimde konuşabiliyorum ve bu beni hiç olmadığım kadar evimde hissettiriyor. Bir sorunum olduğunda yanına gidip rahatça konuşabileceğimi biliyorum. Tabii dişi öğrencilerini etkileyen görüntüsü benide bazen heyecanlandırmıyor değil.

Lestat Audrica. Gerçekten hoş bir görüntüsü olduğunu kabul ediyorum ama benimle ilgilenmesi bana bir şey ifade etmedi. Okulda gördüğü çoğu güzel kızla ilgilendiğinin farkındayım zaten. Aramızdaki ilişkinin selamlaşmadan ileri gideceğini sanmıyorum.

Her çeşit kurguya açığım sanırım, yani aklınıza farklı bir şey gelirse çekinmeyin. (: Ama onun dışında özellikle istediğim bir iki şey var.

Yanındayken evinde hissedebildiği biri. Düşüncelerini onun yargılayacağından korkmadan paylaşabildiği, ailesinden gibi gördüğü biri. Bunun erkek olmasını istiyorum. Aynı yaşta veya büyük olabilir. Gerçek anlamda kardeş gibi olacaklar ama dışarıdan insanlar bazen bunu yanlış anlayabilecek.

Bir tane daha çok yakın bir arkadaş, bu da kız olursa güzel olur, bir de aynı bina olursa ama zorunlu değil. Tabii hemcins oldukları için aralarındaki dostluk daha farklı olacak. Şu an farklı bir kurgu düşünemedim isteyen olursa değişik bir şeyler bulabiliriz. ^^

Bunun dışında dediğim gibi çoğu şeye uyarım. Rp de isterim kurgu yaptıklarımlaa. ^^

En son Irene Dupond tarafından Salı Ocak 24, 2012 7:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Pure Bellum
Vampir
Vampir
Pure Bellum

Irene Dupond Empty
MesajKonu: Geri: Irene Dupond   Irene Dupond EmptyC.tesi Ocak 21, 2012 4:37 pm

şimdi Pure Bellum ile az bir şey belli sanırım. Joseph Jevinsph de kaçak. Ama öyle kötü biri değil hani. Dolandırıcı. Irene'ye zor bir durumunda yardım etmiş ve onunla iyi anlaşmış olabilirler. Fakat Joseph uğradığı bir yere bir daha uğramadığından Irene onu bir daha görememiştir. Ahaha hatta Irene ile daha küçükken karşılaşmış olsunlar. Küçük Irene'nin ilk platonik aşkı olsun ^^ =P
Irene Dupond
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Irene Dupond

Irene Dupond Empty
MesajKonu: Geri: Irene Dupond   Irene Dupond EmptyC.tesi Ocak 21, 2012 7:51 pm

Pure tamam Joseph'de uyar, şimdi baktımda böyle dolandırıcıya ölünür. *-* Yazıyorum birazdaan.
Pure Bellum
Vampir
Vampir
Pure Bellum

Irene Dupond Empty
MesajKonu: Geri: Irene Dupond   Irene Dupond EmptyC.tesi Ocak 21, 2012 7:59 pm

şklmjkl evet bence de n.n
Tristan O'Meara
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
Tristan O'Meara

Irene Dupond Empty
MesajKonu: Geri: Irene Dupond   Irene Dupond EmptyC.tesi Ocak 21, 2012 9:05 pm

Profesör Aleksandre Lucien Roux ile iyi anlaşırsın. Seninle Fransızca konuşarak rahat etmeni sağlar. Her derdinde uğrayacağın biridir. Hatta ailenden gördüğün biri olabilir profesör.

Lestat Audrica ise çapkın bir karakter. Bir ara peşinde koşmuş olabilir. O da dolandırıcılık yapmıştır eskiden bu arada. Şimdi tövbeli.

Dianne Dieudonné
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Dianne Dieudonné

Irene Dupond Empty
MesajKonu: Geri: Irene Dupond   Irene Dupond EmptyPaz Ocak 22, 2012 1:05 pm

Cok iyi dost olabilirem.
Irene Dupond
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Irene Dupond

Irene Dupond Empty
MesajKonu: Geri: Irene Dupond   Irene Dupond EmptySalı Ocak 24, 2012 2:31 pm

Tamam üç karakterde dediğiniz gibi.^^
Lucrece Mildred
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
Lucrece Mildred

Lakap : Lu.

Irene Dupond Empty
MesajKonu: Geri: Irene Dupond   Irene Dupond EmptySalı Ocak 24, 2012 2:41 pm

Benim de yakın arkadaş olasım var. *-*
Irene Dupond
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Irene Dupond

Irene Dupond Empty
MesajKonu: Geri: Irene Dupond   Irene Dupond EmptySalı Ocak 24, 2012 7:43 pm

Dianne Dieudonné vee Lucrece Mildred bana uyuyorda karakterler hakkında bir şey bilmediğimden kurgu yazamadım şimdi. ^^

Irene Dupond
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Irene Dupond