Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Danny Hoffmann

+6
Alkyone Ambrosia
Henrik Kaczmarek
Pure Bellum
Nadja Fahrõna
Nona Ambrosia
Danny Hoffmann
10 posters
YazarMesaj
Danny Hoffmann
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Danny Hoffmann

Lakap : Dan

Danny Hoffmann Empty
MesajKonu: Danny Hoffmann   Danny Hoffmann EmptyPerş. Ocak 19, 2012 6:16 pm

Danny Hoffman, IV. Sınıf, Ravenclaw

k a r a k t e r
    Aşırı derecede zeki olmasının yanı sıra bunu en iyi kullanabilecek şekilde çalışkandır da. Zekası getirdiği olumluluklar haricinde bazen ukala ve sinsi tavırlar sergilemesine de neden olur. Yüksek seviyede gurur ve erdemini korumaya çalışır, ulaşılmaz olmayı ama istediği herkese ulaşabilmeyi sever. Tek zaafı yasakları çiğnemek, dönülmez günahları işlemektir. Kimseye zarar vermeyi istemez genelde, kimse istemedikçe zorla bir şey yaptırmaz, insanlarla dalga geçmez. (Genelde.) Havai biri olduğu söylenemez ancak ağır da değildir. İnsanları güldürür, kendisini de asık suratlı görmezsiniz pek. En iyi kontrol edebildiği şeyler sayılar ve insanlardır.

a i l e
    Danimarka'dan gelen Daniel'ın ailesi, oğullarını da kendileri yetiştirildikleri gibi disiplinli yetiştirmişlerdir. Sıkı aile kuralları vardır, bilimle uğraşan anne ve babasından matematik konusunda küçük yaştan fazlaca bilgi edinmiştir. Bunun haricinde ailesi her ne kadar sıkı kurallar çerçevesinde çocuklarını yetiştirse de, bazı konularda serbest bırakmışlardır. Çocukları zeki, çalışkan ve dahi olduğu sürece özel hayatları onları pek ilgilendirmez. Çocukları derken Daniel ve iki küçük kızkardeşinden bahsediyorlar. Kızkardeşlerinin ikisi de 7 yaşındalar ve ailesiyle yaşıyorlar.

b o ş z a m a n l a r
    Matematik soruları çözer, evet. Bulmaca gibi, oyun gibi gelir ona. Durmadan yanında sorular taşır, uzun zamandır insanların çözemedikleri soruları çözebilmek için gereksiz yere çok zaman harcar. Fizik ve astronomi, matematikten sonra ikinci sıradadırlar. Yıldızlara, takımyıldızlarına, teleskoplara bağımlılığı vardır. Yanında sorular haricinde her zaman kitaplar taşır, konusuna göre ayırmadığı bir sürü kitabı vardır. Danimarka'daki malikanelerinde bir oda sadece Danny'nin kitapları için ayrılmıştır.

Tüm bu harika çalışkan evlat portresinin diğer tarafında seks, alkol ve uyuşturucunun etkisi altında, daha çok bu üç şeyi etkisi altına alan başka bir Danny bulunmaktadır. Kızları baştan çıkarmayı, tek gecelik ilişkileri, alkolü ve uyuşturuyucu her şekilde yaşamadığı sürece hayatının eksik kaldığını düşünmektedir. Alkol ve uyuşturucu bağımlısı denmese de, onlarsız da yaşayamaz. Yine de en çok kızları, kadınları sever. Dolgun dudaklarını, kıvrımlarını, tenlerinin yumuşaklığını, ipek saçlarını. Onları bu kadar sevse de dayanamadığı şeyler listesinin başında uzun süreli ilişkiler gelir.

(Çok bilimsel yazdığımı fark ettim.)

i l i ş k i l e r

böyle dost:

d i a n n e d i e u d o n n é
      Dostmuşuz. Ben de o kadar biliyorum.

e u t e r p e r o u v a s
      Kütüphanede tanışmıştık onunla. Farklı ilgi alanlarım olduğunu düşündüğü için dikkatini çekmiş olmalıyım. Bazen bakışlarında farklı bir yön seziyorum ama sonra saçmaladığımı kendime hatırlatıyorum. O zeki ve sohbeti eğlenceli biri, dosttan başka ne olabilir ki?

böyle arkadaş:

n a d j a f a h r o n a
      Serseri ruhlu arkadaşımız oluyormuş.

p u r e b e l l u m
      Evet, yasaklı şeylere ihtiyacım olduğunda bunu tedarik eden birine de ihtiyacım var demektir. Hele bu kişiyle aynı zamanda arkadaşsam, işi en iyi şekilde becermişim demektir. Hem bu kişi bir kızsa ve nasıl desem, taşsa, kendimi aşmışım demektir.

j o h a n n r a i n h a r d
      Tek zıtlığımız soğukkanlılığı olsa gerek. Yine ortak noktalarımız çok, bu yüzden arada vakit geçirmesi iyi oluyor. Kızlardır, alkoldür.

a l y k o n e a m b r o s i a
      Aynı ortamlarda bulundukça birbirimizi daha iyi tanımaya başladık sanırım. Çok da yakın değiliz ama idare ederiz.

v a l e n t i n a f o r t e s c u e
      Zeki biri ama farkında değil sanırım. Onu hala çözmeye çalışıyorum. Bir yandan bu zekasını daha iyi kullanabilesiye kadar onu başkalarından korumak da istiyorum. Hem arkadaş hem kardeş gibi. Zamanla onu çözeceğim, evet.

böyle kızlar:

a d a l i a r a i n h a r d
      Tek gecelik ilişkilerimden. Johann'dan sır olarak saklamaya devam etmek zorundayım.

böyle aileden:

böyle yetişkinimsi:

a l e k s a n d r e l u c i e n r o u x
      Onun gençliğine benzediğim için pek çok konuda anlaşabildiğim profesör. En sevdiğim profesör diyebilirim aslında.

böyle özel:

n o r e e n d e l a n e y
      Sen benim hayatımı ters yüz, alt üst eden kişisin. Aramızdaki şeye koyabildiğim tek ad: kıskançlık. Ama sanırım bunun içinde biraz arkadaşlık ve biraz da aşk var. Bunu belki de hiç çözemeyeceğim, yine de fark ediyorum ki hep yanında olmak istediğim biri olsa bu sen olurdun. Seni paylaşamam ancak seni sevdiğimi de sana söyleyemem. Kurgunun ayrıntıları aramızda kalsın.

v e r o n i c a f o c h a e l t i a
      Uzun süreli denebilecek tek ilişkim Vicky'leydi. Geçmişimde doğru düzgün bir yer kaplayabilecek bir tek o var sanırım. Yine de Noreen geldiğinden beri aramızın açılması ve sonucunda da Nora'yla olan garip ilişkimizi öğrenmesi sebebiyle sona erdi. Başlarda seviyordum, sonlara doğru bir kayma yaşandı, bu yüzden ayrıldığımız için memnunum desem sorun olmaz.

a n d i e h a r l o w
      Aslında birbirimize karşı bir olayımız yoktu. Tanırdık ama konuşmazdık. Noreen'le beraber bu nötr ortamın yerini negatif, gergin duygular ele geçirdi. Şimdi Nora yüzünden ona baktığımda bir saniye bile iyi şeyler düşünemiyorum. Bazen kişiliğime hiç uymayan hareketler yapmak istememe bile neden oluyor açıkçası.

En son Danny Hoffmann tarafından Çarş. Ocak 25, 2012 7:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Nona Ambrosia
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
Nona Ambrosia

Danny Hoffmann Empty
MesajKonu: Geri: Danny Hoffmann   Danny Hoffmann EmptyPerş. Ocak 19, 2012 6:18 pm

Bir çok kişiyi sevebilirsin ama gönlünün sultanı benim bence. v.v
O kadarda ukalayım. ahuha
Nadja Fahrõna
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Nadja Fahrõna

Danny Hoffmann Empty
MesajKonu: Geri: Danny Hoffmann   Danny Hoffmann EmptyPerş. Ocak 19, 2012 6:19 pm

Nadja ile iyi anlaşabilirsiniz, yani Nadja serseri ruhludur.
Pure Bellum
Vampir
Vampir
Pure Bellum

Danny Hoffmann Empty
MesajKonu: Geri: Danny Hoffmann   Danny Hoffmann EmptyPerş. Ocak 19, 2012 6:34 pm

Kişisel özelliklerini çok fazla sevdim. Ama vampir bir kızla nasıl bir kurgu olabilir pek bir şey bulamadım. Önerin yoksa eğer, ihtiyacın olduğunda sen Hogwarts'tayken dışarıdan istediğin getir-götür işlerini yapan bir yetişkin olabilirim. Pure ile aralarında dostluk falan olabilir. Ama tabi ki daha ilgi çekici bir kurgun varsa söyle *-*
Henrik Kaczmarek

Danny Hoffmann Empty
MesajKonu: Geri: Danny Hoffmann   Danny Hoffmann EmptyPerş. Ocak 19, 2012 6:38 pm

Johann Rainhard

Şimdilik arkadaşlar olabilir. Soğukkanlı Johann, Danimarkalı bir arkadaşı sevecektir. Kızlar ve alkol ortak yanları zaten. Bu ortaklık sayesinde ara sıra beraber takılırlar.
Danny Hoffmann
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Danny Hoffmann

Danny Hoffmann Empty
MesajKonu: Geri: Danny Hoffmann   Danny Hoffmann EmptyCuma Ocak 20, 2012 2:07 pm

Evet herkes eklenmiştir.
Alkyone Ambrosia
Ravenclaw VII. Sınıf
Ravenclaw VII. Sınıf
Alkyone Ambrosia

Danny Hoffmann Empty
MesajKonu: Geri: Danny Hoffmann   Danny Hoffmann EmptyCuma Ocak 20, 2012 5:44 pm

Alkol ve uyuşturucu bağımlısı denmese de, onlarsız da yaşayamaz. Alkyone'nin ki biraz bağımlılığa kayar. Bu tür ortamlara girip çıktıkça birbirinize karşı yüz aşinalığınız olmuş olabilir. Uyuşturucu partilerinde falan karşılaşmışsınızdır vesaire.

Adalia Rainhard karakterim de yaşadığın tek gecelik ilişkilerden olabilir ama Johann'ın ikiz kardeşi. Sana uyar mı bilmem.

Dianne Dieudonné
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Dianne Dieudonné

Danny Hoffmann Empty
MesajKonu: Geri: Danny Hoffmann   Danny Hoffmann EmptyPaz Ocak 22, 2012 1:07 pm

Bu da dost olsun
Tristan O'Meara
Tristan O'Meara

Danny Hoffmann Empty
MesajKonu: Geri: Danny Hoffmann   Danny Hoffmann EmptyPaz Ocak 22, 2012 3:31 pm

Lucien'in (Aleksandre Lucien Roux) küçüklüğüsün tam. Sevdiği öğrencilerden olabilirsin
Andie Harlow
Andie Harlow

Danny Hoffmann Empty
MesajKonu: Geri: Danny Hoffmann   Danny Hoffmann EmptyPtsi Ocak 23, 2012 11:50 am

Andie ve Danny birbirlerinden hoşlanmayacaklar çünkü Andie'nin hoşlandığı kıza asılıyorsun.
Euterpe Rouvas
SFL
SFL
Euterpe Rouvas

Lakap : Persephone.

Danny Hoffmann Empty
MesajKonu: Geri: Danny Hoffmann   Danny Hoffmann EmptyPtsi Ocak 23, 2012 1:34 pm

Eu ile kütüphanede tanışın. Matematiğe ve astronomiye olan ilgin genç cadının ilgisini çeker. Seni hoş bulur ancak bir yaş küçüksün. O yüzden sana iyi davranır, dost ya da arkadaş olursunuz. Kızımın hiç erkek dostu yok zaten. Sende ilk olabilirsin öyle düşündüm. Slytherin olduğu için böyle temkinli yaklaşabilirsin, sen bilirsin. :m
Bir de Valentina Fortescue var. O da Ravenclaw ve yaşınız aynı. Kızım böyle şimdilik biraz saf. Akıllıdır hatta bazen sinsi planlar kurar ancak işte fazla mutlu olduğu için herşeye kanar. Bu ilerleyen zaman da değişecektir. Onu koruyabilirsin mesela. Kardeşin gibi görürsün. Ancak karakterindan anladığım kadarıyla fazla dostça yaklaşamıyorsun. O yüzden belli etmezsin ama başına bir şey gelmesini istemezsin? Yok falan dersen buluruz bir şeyler yine. ^^
Danny Hoffmann
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Danny Hoffmann

Danny Hoffmann Empty
MesajKonu: Geri: Danny Hoffmann   Danny Hoffmann EmptyÇarş. Ocak 25, 2012 7:42 pm

Geç kaldım biraz sanırım ama hepinizi ekledim.

Danny Hoffmann
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Danny Hoffmann
» G. Hoffmann