Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zex.

2 posters
YazarMesaj
Zexión, the Painphase
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
Zexión, the Painphase

Lakap : Zex.

Zex. Empty
MesajKonu: Zex.   Zex. EmptyPerş. Ocak 12, 2012 12:23 pm

Karakterin geçmişinden ve doğuşundan bahsedeceğim ve RP genelinden doğaçlama yapabileceğim birilerini arıyorum. Necromancer olabilirsiniz yada olmayabilirsiniz, sadece size bazı şeylerden bahsedeceğim RP genelinde geçmişimle ilgili. Devamında duruma göre değişik kurgulara yönelebiliriz.

Her türlü teklife açığım bu başlık altından konuşabiliriz, teşekkürler.
Lestat Audrica
Ölü
Lestat Audrica

Lakap : Tilki

Zex. Empty
MesajKonu: Geri: Zex.   Zex. EmptyPerş. Ocak 12, 2012 1:55 pm

Demandred karakterim bu iş için uygundur. Zaten kurgunun büyük kısmı bana ait ve şu ana dek gelişen olayları gayet iyi biliyorum.

Ölüm, yıllar önce bazı insanları etkileyerek necromancerleri yaratıyor bildiğin gibi. İlk etkilediği kişi Caine ilk baş necromancer oluyor. Ölüm'ün baş kaldırışı ile dünya üzerinde Tanrı ve onun gizli bir çekişmesi baş gösteriyor. Ölüm mevcut şekilde yenileceğini görünce Caine'i arap bir kızı etkileyerek kendi taraflarına çekmesini sağlamakla görevlendiriyor. Bu sırada Melekler konseyi de bunun haberini alarak duruma el atması için Demandred'i görevlendiriyor. Ne var ki Demandred o kızın düştüğü bataklığı engelleyemediği gibi ona aşık oluyor. Onu öldürme görevini reddederek onunla ilişkiye giriyor. Böylece tanrı güçlerini alıyor ve ikisi de necromancere dönüşüyorlar. Eski ismi Kainat olan bu kız artık yedi günaha temsilen SALİGİA ismini alıyor. Hızlı bir yükseliş gösteriyor ve en sonunda Demandred'in yardımıyla Caine'i öldürüp yerine geçiyor. Yıllar sonra Merlin Ölüm'ü yenmeyi başardığında büyük bir patlama oluyor -Sauron'un ölümü gibi- tek bir kişi hariç tüm necromancerler ruhemici denilen yaratıklara dönüşüyorlar. O da artık adı Saligia olan o kız. Saligia yıllar süren çabasıyla Ölüm'ün dışarı çıkmasını sağlıyor. Ancak çıkışından sonra normale dönen Demandred ile aralarında yeniden bir yakınlaşma oluyor. Bu yakınlaşmaya kızması, başarısı olduğu kadar başarısızlıklarının olması ve en önemlisi de onun hayatını yönlendirdiğini fark ederek karşı koyma hazırlıklarında bulunması sebebiyle Ölüm gücünün doruğuna ulaştığında onu da yok ediyor.

Karakterim Demandred'in şu anda kaldığı nokta tam da bu. Bir taraftan Ölüm'ün amaçlarını anlamaya çalışırken bir taraftan sıradakinin kendisi olabileceğinin bilincinde kendi alt hücresini kurmaya çalışıyor.

Karakterin bunun yanında ya da karşısında olabilir. Flashbackler benim de sık yaptığım bir durum. Güzel rpler çıkacağını düşünüyorum.
Zexión, the Painphase
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
Zexión, the Painphase

Lakap : Zex.

Zex. Empty
MesajKonu: Geri: Zex.   Zex. EmptyPerş. Ocak 12, 2012 7:52 pm

Yanlış anlamadıysam Ölüm'e karşı geleceksin. Gidişat güzel, en azından malzeme olarak iyi, çok iyi yararlanabilir bir noktadasın. Doğaçlama yapalım ve görelim diyorum sonucu, yine buradan nerede yapacağımızı vs konuşabiliriz benim için hiç fark etmez.

Zex.
1 sayfadaki 1 sayfası