Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Henrik.

+8
Letje Franze
Alkyone Ambrosia
Dylan M. Everardo
Lestat Audrica
Nastya Stepanov
Aquamarine Dieudonné
Vanessa Rouvas
Henrik Kaczmarek
12 posters
YazarMesaj
Henrik Kaczmarek
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.

Henrik. Empty
MesajKonu: Henrik.   Henrik. EmptyÇarş. Ocak 11, 2012 2:35 pm

Uzun boylu, uzun saçlı, koyu bakışlı, soğukkanlı ama dinç biri olan Henrik 2057 yılında Gryffindor’dan mezun olur olmaz özgür ruhunun onun çekiştirmesi akabinde sonsuz yolcuğuna başladı. Küçüklüğünden beri tek hayali dünyayı dolaşmak ve sürekli yeni şeylerle tanışmaktı. Bu merak ve öğrenme açlığıyla belki bir Ravenclaw seçilebilirdi ama Seçme Şapka bu özgür ruhun içindeki cesaretin büyük olduğunu fark etmişti. Aslında Henrik Kaczmarek onun gerçek adı da değildi. Bunu sadece çekirdek ailesi, arkadaşları ve okuldan profesörleri biliyordu. Oradan mezun olur olmaz kendine hayatının belli dönemlerinde ya da acil durumlarda kullanmak üzere birkaç takma isim seçmişti. Bu isimlerle ne yapacağını, planlarını kimseye anlatmamıştı ve anlatmayacaktı da.

Dünyayı gezmeyi çok seven genç büyücü anahtar kullanmayı alışkanlık haline getirmişti. Gittiği ve tekrar gelebileceğini düşündüğü yerlerde kendine bir anahtar oluşturan Henrik kendi ‘anahtarlığını’ ise gizli bir yerde saklıyor ve bu anahtarlığın nasıl bir şey olduğunu kimse bilmiyor. Anahtar kullanma kadar cisimlenmede de çok başarılı kendisi. Hiç yorulmadan birkaç defa cisimlenebiliyor ve bunun üzerine pratikler yapıyor zaman zaman. Aynı şekilde süpürge kullanmada, gizlenmede ve –pek ahlaki bulmasa da aç kalmamak için ara sıra başvurduğu- yankesicilikte yetenekli. Zihnefendarlığı ise yabancı bir arkadaşından öğrendi ve yıllar içinde kendini geliştirdi. Ne de olsa boş gezen (!) biri olarak bolca zamanı vardı. Böylece istediği bilgileri elde etmesi kolaylaşmış oldu.

Çok kişiyi tanıyor. Hem aydınlık hem de karanlık taraftan dostları var. İki tarafın da işlerini yapıyor karşılığını aldığı sürece. Onun görüşüne gelince; “Benim gibiler hangi taraf kazanırsa kazansın yaşamını sürdürebilirler ama kısıtlanmış bir dünyada can çekişerek yaşarlar.”

Özellikle yetişkinleri bekliyorum buraya. Hatta birkaç kere karşılaşmış olabileceği vampir ve kurtadamları da. Karanlık ya da aydınlık fark etmez. Özel kurgularla da gelirseniz tadından yenmez.

Yakın Dostlar
Eleanor S. Benson
Coralie De'Lamoi
Melanie Kisaevna

Arkadaşlar
Gemma Valenti
Loren Blake

Nyks Ambrosia
Armen Hagopian
Luna Nolan
Irén Juhasz

Nötr
Alban Aubin

Pek Hoşlanmayanlar

Eduardo Valenti

Diğer Özel Kurgular
Aquamarine Britannia
Alyssandre Lucette Roux
Aleksandre Lucien Roux
Ielenia Giovana Valenti
Carrie Ardelean

En son Henrik Kaczmarek tarafından Çarş. Şub. 22, 2012 10:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Vanessa Rouvas
Vanessa Rouvas

Henrik. Empty
MesajKonu: Geri: Henrik.   Henrik. EmptyÇarş. Ocak 11, 2012 2:44 pm

Bensana kızgınım ama yine de geldim ehe. Çok yakın dost olsun bence bunlar ya da çocukluktan beri tanışıyor olabilirler aileler sayesinde. Hem ikiside gezgin nasıl olsa *-*

Aklıma böyle bir şey geldi. Gerisini sonra konuşuruz zaten
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

Henrik. Empty
MesajKonu: Geri: Henrik.   Henrik. EmptyÇarş. Ocak 11, 2012 4:44 pm

Marin ile okul yıllarından tanışıyor olabilirler, hatta bir ara çıkmış olabilirler eğer sana uygun düşerse? Lakin karakterim çocukluğundan beri başka birine platonik olduğundan bu sıkıntı yaratmıştır asla yeteri kadar yakın olamamışlardır falan .D İyi ya da kötü ayrılmış olmalarına sen karar ver tabi kurguyu kabul edersen .D

Alyssandre lucette roux çok yalnız bir cadı. Ağbisi sürekli kendisini bırakıp uzun gezmelere çıkıyordu, karakterin gezdiği yerleri ona anlatıp birşeyler yiyip içerler iyi anlaşırlar yani .D

Birde Loren Blake var, vampir karakterim. Fazla insancıldır, nefretten uzakta yaşar tek mutluluğu kadınlardır. İyi bir içki arkadaşı olabileceklerini düşünmekteyim .D
Nastya Stepanov
Nastya Stepanov

Henrik. Empty
MesajKonu: Geri: Henrik.   Henrik. EmptyÇarş. Ocak 11, 2012 7:55 pm

Gemma Valenti : Kurt Kadın, uzun süre muggleların arasında yaşamış, film yıldızı olma yolunda hızla ilerliyor, sokak dansçısı, babası dışında insanların kendine hükmetmesinden kesinlikle hoşlanmaz ki Eduardo Valenti'ye, yani babasına fazlasıyla bağlı, o ne derse öyle olur. Bazı zamanlarda asabiyetini kontrol etmekte zorlanıyor. Burnu bir karış insanların yanında bulunmaktan hoşlanmaz, masum aynı zamanda hırçın, dengesini bir türlü tutturamayan çelişkili bir ruh yapısına sahip, ani çıkışlar sergileyebilecek bir tip, kolay beğenmez, zevk ve renk meselelerine kesinlikle girmez, kendine karışılmasından hoşlanmaz, eleştirilmekten de övgü almaktan da hoşlanmaz ki ona göre herkes kendi fikrini kendine saklamalıdır. Her ağızdan ayrı bir laf çıkmasından hoşlanmaz. On dokuz yaşına yeni girmiş olmasına rağmen olgun, yetişkin görünür, aslında görünümünün tam tersine o ruhunun derinliklerinde hala büyüyememiş bir çocuk barındırır.

Beğendiysen arkadaşlara ekle koçum, beğenmediysen başka bir şey buluruz. v.v
Henrik Kaczmarek

Henrik. Empty
MesajKonu: Geri: Henrik.   Henrik. EmptyÇarş. Ocak 11, 2012 8:01 pm

Herkesin başvuruları karakterime gayet uygun, ekledim hepsini ^^
Lestat Audrica
Ölü
Lestat Audrica

Lakap : Tilki

Henrik. Empty
MesajKonu: Geri: Henrik.   Henrik. EmptyÇarş. Ocak 11, 2012 8:45 pm

Lucien ile özelden de konuştuğumuz gibi karakterin hayli benzerlik göstermede. Lucien de uzunca süre annesini aramak için yolculuk yaptı. Bu yolculuklarını okul arkadaşı Foren ile birlikte başlamış sonra ayrılmıştı. Yaşlar uyuşmadığından okuldan tanımaz ama zay için bir çok kez farklı suratlarla ya da kendi olarak seyehatlerde bulundu. En son sitedeki zamandan bir yıl kadar önce Fransa'dan başlayıp necromancerlerin uçuç şebeke hattını takip ederek büyük bir seyehat yaptı. Bu sırada bilmediği bir bölgede seninle karşılaşıp yardım istemiş ve bu şekilde aranızda bir dostluk gelişmiştir. Sonradan eğer Alyss ile partner olursanız bu konuda biraz takışabilir. Takışma sebebi aslında senin kendi gibi olmandan olacaktır. Sen de gezgin olunca ya yalnız kalacak ve bir de seni korkuyla bekliyor olacak ya da kendisi tehlikelere atılmış olacaktır. Onun tehlikeye atılmasını asla istemiyor. Bu yüzden mutsuz biteceğinden emin olduğu ilişkiyi engellemek için her şeyi yapacaktır.

Eduardo Valenti de Gemma'nın babası oluyor. Aynı şekilde bu karakterim de korumacı bir yapıya sahip. Ancak biraz daha saplantıya varabiliyor bu tutkusu. Kızının hayatındaki herkes potansiyel suçlu ve onları özellikle izliyor. Özellikle gezgin olduğun için sana güvenmez. Başvuru başlığıma bakarsan yaşamında çeşitli evreler var. O da bir gezgin ama bu ara İngiltereye yerleşme çabasında. Hayatında geçirdiği dönemleri başlığımdan okuyup tam ilişkiye ona göre karar vermen en iyisi.
Dylan M. Everardo
Dylan M. Everardo

Lakap : Dyle, Mari.

Henrik. Empty
MesajKonu: Geri: Henrik.   Henrik. EmptyÇarş. Ocak 11, 2012 10:14 pm

Coralie De'Lamoi ile aynı dönemdesiniz [Binalarınız farklı olsada] oradan tanışıklıkları olabilir. Hatta yakın dost olabilirler. Veya yakın dost olup sonra bir ara kopmuş sonra tekrar karşılaşmış olabilirler.
-Diğer hesabım, üşeniyorum şimdi gir-çık..-
Alkyone Ambrosia
Ravenclaw VII. Sınıf
Ravenclaw VII. Sınıf
Alkyone Ambrosia

Henrik. Empty
MesajKonu: Geri: Henrik.   Henrik. EmptyÇarş. Ocak 11, 2012 10:27 pm

Efendim şimdi neyim var neyim yoksa geldim.

Ielenia Valenti; Tüm Valentiler gibi oda kurt. Yaşına rağmen biraz çocuksu. Deli dolu, yaşamayı seven ve kurt yönü ile gurur duyan bir cadı. Ailesinden bir tek ağabeyi var-Eduardo- ve ona çok bağlı. Gringotts da çalışıyor. İngiltere'de bulunduğun bir zaman diliminde tanışmışlar ve küçük bir ilişki yaşamış olabilirler ya da adını koymadan sadece takılmışlardır.

Nyks Ambrosia; Bildiğin Nyks. Roma da bar-kumarhane işletiyor. Roma'ya geldiğin dönemde onun kumarhanesine gelmişsindir. Onun için iyi bir müşterisindir. Bu yüzden seni yemeyi düşünmez asdf. Yolun düştüğünde uğrarsın, iki muhabbet ederiz, belki tadına bakmasına izin verirsin falan.

Luna Nolan; - Zihnefendarlığı ise yabancı bir arkadaşından öğrendi ve yıllar içinde kendini geliştirdi.- O da bir Zihnifend. O yabancı arkadaş olabilir, uyarsa.

Armen Hagopian; Üç yıl önce bir kurtadam tarafından ısırıldı. Bedeni bu lanetin etkisine girdiği günden bu yana hep ailesinden uzak, gezgin hayatı yaşadı, hala da yaşıyor. Bir ülkede yolları kesişsin.

Teanrım şuan karakter konusundan ne kadar abarttığımın farkına vardım asdf iki yetişkin daha var ama yoruldum. Onları ve bunların ayrıntılarını msnden konuşuruz.
Henrik Kaczmarek

Henrik. Empty
MesajKonu: Geri: Henrik.   Henrik. EmptyÇarş. Ocak 11, 2012 10:51 pm

@Lestat

Eduardo'nun başlığına başvurdum. Lucien'i de ekledim, gerisini konuşup kararlaştırırız.

@Dylan

Alyys'in yerini değiştirdim. Coralie'yi ekledim.

@Alky

Yardırmışsın yav (: Hepsini olduğu gibi ekledim. Luna olmasa arkadaşlar kısmında normal bir cadı/büyücü olmayacaktı asdasd Diğer karaktereleri de bekleriz.
Letje Franze
Letje Franze

Henrik. Empty
MesajKonu: Geri: Henrik.   Henrik. EmptyPtsi Ocak 16, 2012 1:55 pm

Kübü'nün arkadaşı Bahadıır. Tanışmıyoruz ama gezinirken karakter açıklamasını okudum beğendim.

Bu karakter striptizci hani bilmiyorum karakterinin yolu striptiz kulübüne düşerse bununla kurgu yapalım yok dersen striptiz kulübünün sahibi Mikkel Wolff var, her taşın altından çıkabilecek oldukça esnek bir karakter, sanırım onunla her türlü kurgu yapılabilir. Serghei var Necromancer, baya dışa kapalı birisi ama eski bir tanışıklıkları olabilir Henrik'in küçüklüğünden. Son olarak Ofélia Marcelline var ama henüz İsviçre'deki malikanesinden dışarı adım atamadı, belki karakterin Marcelline arazisine izinsiz girdiyse bir takım anlaşmazlıklar yaşanmış olabilir.

Kurguyu senin üstüne atıp kaçmış gibi oldum biraz ama neyin sana uygun olup olmayacağını bilmiyorum ama bana her şey uyar.
Henrik Kaczmarek

Henrik. Empty
MesajKonu: Geri: Henrik.   Henrik. EmptyPtsi Ocak 16, 2012 8:17 pm

Şimdii kurgular Mikkel'le olabilir, Serghei ile de olabilir hatta Dulci ile de bir geçmişleri olabilir. Biraz üzerinde konuşmak lazım.
Irén Juhasz
Heykeltıraş
Heykeltıraş
Irén Juhasz

Henrik. Empty
MesajKonu: Geri: Henrik.   Henrik. EmptySalı Ocak 17, 2012 4:49 pm

Hımm, bir Irén hatunumuz var ki kendileri Heykeltıraş olur farklı insanları pek sever, sıradışı olana ulaşmanın cazibesi işte. Henrik ile tanışıp bir süreliğine dost olabilirler hatta Irén onu takip etmeyi denemiş olur filan. Öyle işte, kurgu yaratma konusunda iyi değilimdir pm ile konuşabiliriz bence.
Carrie Ardelean
Carrie Ardelean

Henrik. Empty
MesajKonu: Geri: Henrik.   Henrik. EmptyC.tesi Ocak 21, 2012 3:19 pm

Belki Carrie Ardelean'a da yardım edersin. Kurguyu msn'den konuşuruz. Bkz: Kübra
Henrik Kaczmarek

Henrik. Empty
MesajKonu: Geri: Henrik.   Henrik. EmptyPaz Ocak 22, 2012 8:46 pm

Ekliyorum sizleri de.
Alban Aubin
Ölü
Alban Aubin

Henrik. Empty
MesajKonu: Geri: Henrik.   Henrik. EmptyCuma Ocak 27, 2012 2:35 pm

Alban Aubin demiş ki:
Henrik Kaczmarek, hatırlayamadığım dönemlerden -Hogwarts olsa gerek- bir göz âşinalığı var aramızda. Hayatımızdaki konuşmalarımızı saysak, ettiğimiz cümleler bile iki elin parmaklarını geçer mi bilmiyorum. Kötü bir yerlerde değilsin; ancak öyle iyi bir yerlerde olduğunu da sanma. İşin düştüğü için yanıma uğraman ve insanlara fazla güvenmiyor oluşunla kendimden bir parça görüyorum sende, yalnızca.
Lidija C. Kisaevna
Lidija C. Kisaevna

Henrik. Empty
MesajKonu: Geri: Henrik.   Henrik. EmptyPaz Şub. 19, 2012 9:13 pm

*aklımdaki kurguyu nereden girip nereden çıkıp anlatsam bilemedim, o yüzden direk karakterim hakkında bilgi vermeye başlayayım dedim asdf* Melanie, 20 yaşında, Muggle Doğumlu, Ravenclaw binasından yeni mezun olmuş bir genç kız. Ailesi fazlasıyla zengin fakat Melanie tüm bu maldan ve mülkten mahrum bırakılmış, bir nevi annesi ve babası tarafından reddedilip istenmeyen çocuk konumuna düşmüştür. Bunun nedeniyse cadı oluşudur. Kısacası Melanie, zenginlik içinde fakir hayatı yaşıyor denebilir. Fazlasıyla pozitif bir yapıya sahip, bazen insanın canına tak ettirecek tavırlar sergileyebiliyor. Koşsun, uçsun, çıldırsın, manyasın pek bir sever fakat bundan uzun zaman önce kendisine Kardiyomiyopati* teşhisi konduğu için dikkatli olması gerekiyor. *tabi kızımız hiçbir zaman dikkat etmiyor, orası apayrı bir mesele* Hastalığına rağmen yapacağını yapmaktan kendini alıkoymuyor. Tüm dünyayı gezmek, bir insan ömrüne sığdırılamayacak kadar çok yeri görmek istiyor.
    Bu yüzden seninle seyahat etmek istiyor. *çok şirin bakışlar atar* Fakat onun hastalığını biliyorsun ve bunu kabul etmiyorsun. Melanie, her defasında şansını deneyip "beni de yanında götür Henrik, beni de yanında götür" hallerine giriyor. Birde kızımız Henrik'i akideşi olarak görüyor. <3 Dost olsun bence bunlar yanisi ehey.
*Kalple alakalı bir hastalık oluyormuş kendileri. Kalp kaslarının gereğinden fazla incelmesi ya da gereğinden fazla kalınlaşması sonucunda ortaya çıkıyormuş. Halsizlik, güçsüzlük, nefes alma güçlüğü sebebiymiş. Ayrıca Melanie hastalığını kabul etmiyor. + Şu an rütbesiz tavuk olduğuma bakma, çellistlik için başvuru yaptım. *-* Uyar umarım kiii. *şipşirin gaye*
    *rütbem verilsin diye beklerken gelip yazayım, sonra unuturum dedim asdşlkjhgfd*
Henrik Kaczmarek

Henrik. Empty
MesajKonu: Geri: Henrik.   Henrik. EmptyÇarş. Şub. 22, 2012 10:01 pm

Ekledimm.

Henrik.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Henrik Kaczmarek'in Odası