Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eduardo Valenti

+9
Andie Harlow
Lily Valenti
Olympia Beauvais
Henrik Kaczmarek
Lilya Udinov
Darya Borislava
Euphemia C. Amaryliss
Pimente C. Dioica
Tristan O'Meara
13 posters
YazarMesaj
Tristan O'Meara
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
Tristan O'Meara

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyPaz Ocak 08, 2012 3:29 pm

Valenti Ailesi İtalya'nın soylu büyücü ailelerinden. İtalya'da okul bulunmadığı ve büyücülerin varlığını hala unutmamış mugglelar bulunduğu için genelde evde eğitimleri verilir. Ancak ailenin bazı üyeleri güç ve nüfuz kazanmak amacıyla okumayı da seçebilir. Aile güçlüdür, zengindir ancak büyük bir sırları vardır: Kurtadam Laneti. Bu sırrı uzun yıllar saklamayı başarırlar. Ta ki Eduardo'nun bir muggle rahibin kızkardeşine aşık olmasına kadar. Rahip Karl kız kardeşi Josefina'yı kaçırarak evlenen adamın bir kurtadam olduğunu öğrendiğinde papalığa bağlı kendisi gibi rahipler bölgedeki başka büyücü ailelerle anlaşarak Valenti Ailesi'ne savaş açar. Dünya muggle ve büyücü basınında çıkar çatışması olarak anlatılan ve üstü kapanan bu çatışma sonunda Valenti ailesi dağılır, Josefina ise evden kaçarak ağabeyine karnında bir bebekle döner. Eduardo önce yıkılır ve ayyaş, ölüme koşa koşa giden biri haline gelir. Aynı zamanda o kadar canileşir ki adı karındeşen olarak anılmaktadır. İtalya'da hala en çok aranan suçlulardandır. Kendisi gibi kurtadam lanetine sahip olan bir kızının varlığını öğrendiğinde kızkardeşi ve dostlarının yardımıyla bir parça toparlanır. Kendisini tümüyle ailesine adar ve onlara yeni bir yaşam yaratmaya çalışır. Yine de o günlerden bugünlere ketum ve vahşidir. Kolay öfkelenebilir ve öfkelendiğinde gözü hiçbir şey görmez. Sevdiklerini, özellikle ailesini canı pahasına korur. Onların iyiliği söz konusu olduğunda tarafını bile değiştirebilir. Nitekim bu tip şeylere önem vermemektedir.

Aradıklarıma gelince

-Öncelikle Valenti Aile Üyeleri (Aile olarak açmak istiyorum Valenti'leri Bunun için sanırım Hogwarts'ta okuyan aktif olabilecek bir karaktere ihtiyaç var. Bu kişi aynı zamanda kurtadam olmayı kabul etmeli. Yine kurtadam başka aile üyeleri de alınabilir. Tabi kabul edip etmeyeceğime Kübra ve Dicle'ye de sorarak karar vereceğim)

*Gemma Valenti (Kızı): Biricik kızı. Eduardo'yu hayatta tutan yegane şey. Onun için her şeyi yapacaktır ve ona verilecek en ufak zararda deliye dönmesi kaçınılmazdır. Ayrıca onu başka erkeklerle paylaşma konusunda da pek istekli değildir.

*Ielenia Giovana Valenti (Kız kardeşi): Birbirlerini o kadar iyi tamamlarlar ki Eduardo kardeşi olmasa eş olarak seçmeyi bile düşünebilirdi. Birlikte yaşıyorlar ve Ielenia ona kurt haline ve yaşama nasıl barışık olunacağını öğretmeye çabalıyor.

*Adriana C Valenti (Yeğen): Eduardo'nun en büyük ümidi Valentileri yeniden bir çatıda toparlamak. Bu amaç dahilinde Adriana'yı pek çok yerde aradı ancak en ummadığı yerde karşısına çıktı. Ondan eski hayatını bırakmasını talep etse de bunun hiç de kolay olmayacağı aşikar.

*Fiona Valenti (Yeğen): Adriana'nın küçük kardeşi ve her küçük kız gibi erken kaybettiği babasına fazlaca düşkün. Eduardo babasının ölümünde payının olmasının verdiği vicdan azabıyla onun için de bir baba olmaya çalışıyor.

*Lily Alicia Sarrazin (Baldızının Kızı): Eduardo'nun eşi Josefina'nın kardeşi Mariana'nın kızı. Annesi Rahip Karl savaşını başlatmadan çok önce evlenerek ayrılmıştı. Josefina ile daha sonra zaman zaman görüşmeye devam ettiler. Lily o günlerde henüz bebekti. Josefina'nın ölümünden sonra aralarındaki bağ koptu ancak Eduardo amcası Lily'nin küçük kalbinde belki de ufacık da olsa bir yere sahip. Eduardo ise karısının hatırası olarak ona sevgi beslemekte.

-Eduardo'nun gençlik döneminden tanıdıkları (Bu kişilerle hala dostluğunu koruyorsa ailesi gibi gördüğü kişilerden olacaktır yüksek ihtimal. Onları korur, yardım eder ve yardım alır. O dönemlerinde dünyayı sıkça gezen biri olduğu için İtalyan olması da gerekmez)

*Aquamarine Brittannia: Onun hatırası Eduardo'nun mazisinde kalmış fakat aklındaki yerini de koruyan bir kişi. Sevdiği kadının arkadaşı olarak tanıştılar ve birbirlerine anlık da olsa gizli bir ilgi beslediler. Belki başka bir dünyada sevgili bile olabilirlerdi. Ancak ilişkileri sıcak bir dostlukla sınırlı kaldı. Marine Eduardo'nun karanlık yönünü biliyor ancak bu onların dostluğunda bir engel değil.

*
*

Eduardo'nun karındeşen döneminde tanıdıkları (Bu grupta bolca düşman edinmiş olacaktır muhtemelen. Ailesini öldürdüğü ya da sevdiği birine zarar verdiği kişiler olabilir. Aynı zamanda ondaki potansiyeli görmesiyle yakınlaştığı tipler, içki arkadaşları vs de olabilir)

*Narcîa 'Pephredo' Văduva: Onunla bir dostu aracılığı ile tanıştı. İlk önceleri sadece zevk objesi iken sonra belki de "hiçkimse" olduğu için ona güvendi ve her şeyi anlatmaya başladı. Kadının sükünetle kabul etmesi üzerine bu böyle devam etti ve insanlığını hatırlamasını sağlayan ikinci kişi oldu. Onunla konuşmak Eduardo için adeta bir meditasyon.

*Loren: Bir karındeşene dönüştüğünde kusursuz bir katil olarak ünlenmesi yaşlı vampirin ilgisini çekmiş bu sebeble onunla birlikte çalışmaya başlamışlardı. Loren Eduardo'nun içindeki vicdan azabını atması ve başka gönüllere yelken açmasını sıklıkla isterken Eduardo bu konuda hala sessiz kalmayı yeğliyor.

*Caressa Sun Dieudonné: Henüz vahşiliğinden tamamen kurtulamamışken ona saldırmaya kalkıştı. Ancak son anda kontrolü sağlayabilerek geri çekildi. Caressa o günden sonra onun için kurtuluşun sembolü haline geldi. Sorunlarını atlatmasında yardımcı oldu.

*
*
Ve... Yeni Eduardo'nun, yeni tanıdıkları (Kuşkusuz gördükleri normal bir insan olacak. Bu kişilerden geçmişini önceleri saklar. Ancak çok güvenip ailesinden görebiliyorsa anlatacaktır ya da garip tesadüflerle öğreneceklerdir. Bunun sonucunda da ilişkileri değişime uğrayabilir.)

*Laurence Sherman: Onunla tanışması tesadüfi bir olayla gerçekleşti. Yeni dostluklar kurma çabasında olduğu için tüm önyargılarını atıp onla düzgün bir dostluk kurmaya çalışıyor. Ancak, halen kolay sinirlendiği aşikar ve gelecekte ne olacağı bilinmez.

*Henrik Kaczmarek: Onu kızkardeşi Ielenia ile birlikte yaşamaya başladığı zamanlar tanıdı. Kuşkucu yapısı önceden ailenin yaşadığı olayları da göz önünde tutarak bir büyücünün aileye bu kadar yaklaşmasından huzursuz. Bu yüzden ona sınırlarını hatırlatan tavırlarda bulunmaktan geri durmuyor.

*Edgar Ruiz: Kızına göz dikmeseydi sevmesi ve güvenmesi için pek çok neden mevcuttu. Hye Me yıllardır en değerlisini emanet edebilecek kadar güvendiği biriydi. Edgar'ın gözlerinde zeka ve iyi niyeti görebiliyordu ve yanlış bir davranışı da yoktu. Ama Gemma ile gereğinden fazla yakınlaşması Eduardo'nun öfkeli tepkisine neden oldu. Geç bulduğu kızını erken kaybetmeye hiç de niyeti yok.

*Olympia Beauvais: Aralarındaki ilişki bir bar köşesinde yan yana içilen iki kadehle başladı. İkisinin de bir parça melankolik tavrı sohbetlerini de ısındırdı aslında. Ama aralarındaki şey bu sohbetlerden öteye gitmiş değil. Maskeler kalktığında ise neler olacağını ancak tanrı bilir.

*Portia Pennington: Eduardo elbette ki eski düzenini İngiltere'de yeniden kurmaya çalışıyor. Portia onun şehirlerde gözü kulağı olmuş durumda. Elbette karşılığında güzel hırsızın cebini doldurmayı ihmal etmiyor.

*Anja Vàrkony: Kitaplar Eduardo'nun yalnızlığında sığındığı yegane şeyler. O kadar ki takıntılı derecede önem verdiği söylenebilir. Ciltletmek ve yıpranan sayfaları düzeltmesi için Anja'ya kitap getirmesiyle başladı dostlukları. Kitap yüzlerce yıl öncesinin İtalya'sını anlattığı için cadının dikkatini çekti ve çevirmek istedi. Eduardo da bu konuda ona yardımcı olmayı kabul etti. Çeviri çalışmaları, kitap sohbetleri derken Eduardo'nun kafa dağıtmak için uğrayacağı limanlardan biri haline geldi.

*

Profiline başvurduklarım da yazarsa sevinirim. Karışıklık olmaması açısından.

En son Eduardo Valenti tarafından C.tesi Ocak 28, 2012 2:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Pimente C. Dioica
Pimente C. Dioica

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Geri: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyPaz Ocak 08, 2012 3:36 pm

Hayır kaç zamandır of of ünlüsü deyip duruyorum, başlığına girince kurgu bulamadım eyi mi .p Bir öğrenci ile kurt adam arasında ne olabilir ki diye düşünüyorum, bilemedim. Barda marda ya da benzeri bir yerlerde tanışmış olabilerler? *hep diyorum ben kurgu kıtıyım diye cidden öyleyim jklkjhgdsd*
Tristan O'Meara
Tristan O'Meara

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Geri: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyPaz Ocak 08, 2012 4:06 pm

Şimdilik benim de aklıma net bir şey gelmiyor. Eğer Hogwarts'ta bir aile üyesi bulabilirsek onun arkadaşı olabilirsin. Kızı da şimdi okumuyor ancak bir dönem Hogwarts'ta idi. Kübra ile konuşursan belki öyle bir şey düşünülür.
Euphemia C. Amaryliss
Kütüphane Görevlisi
Kütüphane Görevlisi
Euphemia C. Amaryliss

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Geri: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyPaz Ocak 08, 2012 4:17 pm

of of ünlüsüne x2

ehem. Efendim karakterlerimden Adriana C. Moore ailenize dahil olabilir eğer kabul görürse. Kurtluğundan nefret eder, sessiz sakindir ve özünde inek bir ruhu vardır. Kardeşin olabilir mi bilmiyorum o sana kalmış olmadı amca kızı falan? Zaten çok boşta kalmıştı o garibim aslında kurguda boşluk varsa o doldurabilir.

Marinciğim karanlık insanlara yardım etmekte çok iyidir. Karındeşen döneminde dahi yaralandığında onu bulmuş olabilirsin. Ufak bir özel kurgu rica edebilirim bide aslında. Karakterin, henüz cadının okul yıllarında karşısına çıktıysa ona Headon'u anımsattığın gerekçesiyle sana bir süre hayran takılmış olabilir. Sen bunu fark etsende bir şey yapmamışsındır. Marin Headon'la nişanlandıktan sonra senden biraz çekinir falan? Sonra olaylar gelişir .d

Loren yaşlı bir vampir, çapkındır kazanovadır ve bu kurt vampir olaylarını çok umursamaz. Eğer vampirlerden nefret etmeme ihtimalin varsa Loren dostun olabilir diye düşünüyorum.

Bu kadar sanırım oyş ._.
Darya Borislava
Sanatçı
Sanatçı
Darya Borislava

Lakap : huldenin malı.

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Geri: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyPaz Ocak 08, 2012 7:23 pm

fiona berger var elimde rav, genel bir aile kurgusu olmadigindan aileye katilabilir, modeli konusunda hala kafamda soru isareti var ama o kisim onemli degil. bu hatun aileye katilabilir, kübülü ile de konusurum ben eger sen tamam diyorsan, aileden kim olur bilmem ama pek sirin bir kiz degil, daha cok yasindan buyuk takilan zaman zaman aksi zaman zaman uyumlu, karsit goruslere karsi aninda savunma pozisyonuna gecebilen bir kiz. oyle yani. ha bir de kurtluk soz konusu oldugunda sanirim bunu kabullenen ve durusunu koruyan bir kiz olur ve lanetine kolay kolay laf ettirmez. tatli sert biri iste kibar tavirlarinin altinda narin hanim hanin bir kiz yok yani.
Lilya Udinov
Lilya Udinov

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Geri: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyPaz Ocak 08, 2012 8:56 pm

Ve... Yeni Eduardo'nun, yeni tanıdıkları. Olsun istiyorum. u.u Kurguyu msn'den hallederiz.
Henrik Kaczmarek

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Geri: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyÇarş. Ocak 11, 2012 10:28 pm

Genç biri olduğu için Henrik'i yeni tanıdıklara ekleyebilirsin. Kızınla arkadaş olduğu için de ondan pek hoşlanmazsın ve gözün de hep üzerindedir.
Tristan O'Meara
Tristan O'Meara

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Geri: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyPerş. Ocak 12, 2012 3:27 pm

Adriana C. Valenti ve Fiona Valenti soyadlarını uygun hale getirdilerse aileye kabul edildiler. Karakterler arasındaki ilişki henüz belli olmadığından sadece isimlerini yazıyorum.

Aquamarine, Loren, Laurance, Henrik eklendiniz. Kurgular üzerinde son hali ilk rpden sonra karar veririz. Rp için uygun olduğunuzda karakterlerimden birine pm atmanız yeterli.

Pimente hala geri dönüş yapmadığı için bana onun kurgusu şimdilik askıda.
Olympia Beauvais
Olympia Beauvais

Lakap : Olymp.

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Geri: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyPerş. Ocak 12, 2012 9:46 pm

Eduardo'nun yeni tanıdıkları olabilir. Olymp, uzun zamandır melankolikti. Şimdi yavaş yavaş kendine geliyor. Karşılaşıyor olabilirsiniz, göz aşinalığı oluştuktan sonra konuşmuşsunuzdur ama o daha senin kurtadam, sen de onun vampir olduğunu bilmiyorsundur gibi olabilir.
Lily Valenti
Lily Valenti

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Geri: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyPerş. Ocak 12, 2012 11:20 pm

Kurgu belli canım. Ona göre eklersin Very Happy
Tristan O'Meara
Tristan O'Meara

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Geri: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyPerş. Ocak 12, 2012 11:44 pm

İkiniz de eklendiniz. Rp yapmak isteyenin boş bir gününde pm atması yeterli.
Andie Harlow
Andie Harlow

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Geri: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyCuma Ocak 13, 2012 4:24 pm

Edgar Ruiz | Bunu Kübra ile konuştunuz bence.
Tristan O'Meara
Tristan O'Meara

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Geri: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyC.tesi Ocak 14, 2012 5:26 pm

Tamamdır. Ekliyorum.
Portia Pennington
Portia Pennington

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Geri: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyÇarş. Ocak 18, 2012 8:47 pm

Portia'da da hafif İtalyanlık var, işte dolandırıcı bir ablamız zaten, yaşı ancak sonradan tanınanlara yetiyor sanırım. Çıkar ilişkisi gibi bir şeyler demiştik.
Viva Chantelle de Medici
Vampir
Vampir
Viva Chantelle de Medici

Lakap : Yeni tanıştıklarım Chanty (Ch-ann-tea), çok samimi olduklarım Viva der.

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Geri: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyPerş. Ocak 19, 2012 1:14 pm

Merhaba, ben de kurguya kabulümü rica etmek için gelmiştim efenim Surprised
Soyadımdan da anlaşılacağı gibi ben de soylu İtalyan ailelerine meraklıyım, Mediciler var ya hani... Belki o 'Eduardo'nun Gençlik Dönemi'nden Tanıdıkları' kısmına girebilirim. Ne dersiniz? Very Happy
Tristan O'Meara
Tristan O'Meara

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Geri: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyPtsi Ocak 23, 2012 3:21 pm

Portia'yı yeni tanıdıklara ekleyeceğim.

İdil

Özellikle Assasin Creed serisinden gayet iyi bilirim onları. Msnimi pm ile atacağım sana. Konuşuruz. Ailenin tanıdıklarından olabiliriz. Ya da eski düşmanlar. Belki mafyayı getiririz buraya iki aile. xD Ama önce rütben ve kurgun tam belli olmalı.
Caressa Sun Dieudonné
Caressa Sun Dieudonné

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Geri: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyÇarş. Ocak 25, 2012 10:21 am

Eduardo'nun bir kurt adam olduğunu bilen, birbirlerinden hiçbirşey saklamayan 2 arkadaş bunlar. Çoğu kez kardeşten daha yakın hissediyorlar kendilerini. Aralarında kendileri dahil, kimsenin göremediği milim milim ve sıkıca örülmüş bir bağ var.
Anja Vàrkony
Anja Vàrkony

Lakap : Anjy?

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Geri: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyPerş. Ocak 26, 2012 6:37 pm

Toparlanmasında ona yardım eden dostlarından biri olabilir Anja. Zira sabırlı, anlayışlı ve her kötülüğün bir nedenden doğduğuna inanan biridir. Senin yanında olmaya her zaman devam etmiş, yaptıkların gözünde yerini değiştirmemiş, sana destek olmaya çalışmıştır.
Viva Chantelle de Medici
Vampir
Vampir
Viva Chantelle de Medici

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Geri: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyPerş. Ocak 26, 2012 7:01 pm

Su an seyahatteyim, ancak mobilden erisebildigim icin cevap yazmam zor oluyor. Su an belli bir kurgum yok, ama rutbeyi Hogwarts 4. Sinif ogrencisi olarak almayi dusunuyorum. Karakterim de aslinda karanlik tarafta olan ama super rol ve yalan yetenekleriyle aydinlik tarafa (hatt dusuk bir olasilikla Zumruduanka yoldasligina) sizabilmis biri olacak galiba.Kule olarak ne dersiniz? Zekayla ilgili oldugu icin Ravenclaw gibi geldi bana... Surprised
Tristan O'Meara
Tristan O'Meara

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Geri: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyC.tesi Ocak 28, 2012 12:33 pm

Gecikme için özür dilerim.

Anja ve Caressa ekleniyor.

Viva, Hogwarts öğrencisi olacaksan karşılaşmamız biraz güç olacaktır. Yine de eski bir aile dostunun çocuğu olabilirsin. Taraf mevzusuna Eduardo girmez. O sadece ailesini bütün bunlardan en kârlı çıkarmanın peşinde.
Viva Chantelle de Medici
Vampir
Vampir
Viva Chantelle de Medici

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Geri: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyC.tesi Ocak 28, 2012 7:52 pm

Yetiskin de olabilirim ama biraz Hogwarts da da RP yapmak istiyorum... Sonra mezun olup Eduardo'yla birlik icinde olabilirm diye dusunmustum. Istersen Hogwarts kismini atlayabilirim tabii. Sonucta Viva da soyundan gelen bir icguduyle ne taraf karliysa o tarafta yer alacaktir. Surprised
Tristan O'Meara
Tristan O'Meara

Eduardo Valenti Empty
MesajKonu: Geri: Eduardo Valenti   Eduardo Valenti EmptyC.tesi Ocak 28, 2012 10:05 pm

İçin nasıl rahat ediyorsa öyle yap. Kurgunu oluştur sonra gel ayarlarız bir şey. ^^

Eduardo Valenti
1 sayfadaki 1 sayfası