Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

L a f o r g e, Pierre

+6
Blanche O. Swémich
Aquamarine Dieudonné
Tristan O'Meara
Alkyone Ambrosia
Vanessa Rouvas
Pierre Laforge
10 posters
YazarMesaj
Pierre Laforge
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.

L a f o r g e, Pierre Empty
MesajKonu: L a f o r g e, Pierre   L a f o r g e, Pierre EmptyPerş. Ara. 29, 2011 12:18 am

Perde Arkası ~

Eğer beni kaşlarım çatık, gözlerim alev alev bir şekilde gördüyseniz, pabuçlarınızı ayağınıza geçirdiğiniz gibi, sanki arkanızdan bir şahgaga kovalıyormuşçasına kaçmaya bakın. Evet, şahgaga kovalıyor. Eğer benimle yeni tanıştıysanız, böyle şeyleri okuduğunuzda inanmayabilirsiniz. Pierre, ne kadar sakin ve dengeli bir insan. Böylesine açıkça kendini kontrol edebilen bir insan nasıl tehlikeli olabilir? Çünkü ben, yüzeydeki serin görünüşümle sadece blöf yapmaktayımdır. Aldatıcı şekilde kontrollü davranışlarım vardır. Sakın dokunmayın.

Yüksek standartlarım vardır, arkadaşlarımı rastgele seçmem. Onların kendi standartlarıma uygun olmaları gerekir. Ben; harikulade, ender bulunur bir erkeğimdir. Başka erkekler arasında, açık saçık esprilerini ve kaba saba şakalarımı onlarla paylaşır; sonra tekrar o derin, esrarlı yapıma döner ve kibar tatlı bir erkek olurum. Eğer fazla yumuşak bir insansanız, yanımda kolayca ezilirsiniz.

Hanımlar Dikkat! ~

Yanımda kendini güvende sanan hanımlara gelince; bakalım şu hipnotik, delip geçici gözlerimin arkasında neyin gizli olduğunu görebilecek misiniz? Şurası kesin ki, ben sizin üstünüzde nötr bir izlenim bırakmadım. Ya benim çocuksu ve tatlı olduğumu düşündünüz ya da yaramaz ve ihtiraslı. Ama ben bunların hiçbiri değilim ve asıl sorun da bu. Veya belki, her ikisi de olduğu söylenmeli. Tek kelimeyle, ben yenilmek, yılmak nedir bilmeyen birisiyimdir. Buz gibi sessizliğimin arkasında sürekli olarak fokur fokur kaynayan kocaman bir kap vardır. Şansınız varsa, kapağını ömür boyu sımsıkı kapalı tutarsınız. Ben, ikiz huylarım olan ihtiras ve mantıkla sizi şaşkına çevirebilirim. Hayatın zevklerine aşırı düşkünümdür. Kumarım, içkim, iflah olmaz çapkınlıklarım ve cinselliğe olan düşkünlüğüm vardır. Cinsellik tecrübelerim ise oldukça yaygındır.

Biraz korkutucu olan bir şey vardır ve sizin adınıza oldukça cesaret isteyebilir. Kadınlığın ezeli ve ebedi sırları her kızın en etkili savunma ve saldırma aracıdır. Bütün sırlarınızın açığa çıkarılması, size biraz açıkta kalmış gibi bir duygu verebilir. Alev alev yanan gözlerim ve her şeyi delip geçen sorularımla eşelemeye başladığım zaman, açığa çıkmayan hiçbir sırrınız kalmayacaktır.

Beyler ~
    Suç Ortakları {Sadece kendi aramızda açık saçık esprilerimizi ve kaba saba şakalarımızı paylaşacağımız grup.}
    Çıkar İlişkisi
    Arkadaş Çevresi
    Tanıdık

Bayanlar ~
    Sıradan
    Göz Aşinalığım Olanlar
    Gözüme Takılanlar
    Flört Ettikleri
    Arzuladıklarım
    Karşılıklı Arzulaştıklarım
    Taciz Ettikleri {Sözel ve fiziksel olarak.}
    Gecelik Kaçamaklar
    Kullanıklarım
    Zorla Sahip Oldukları
    Eski Sevgililer
    Bana Platonikler
    İtici Buldukları

Kız Kardeş {En değerli varlığı, en zayıf noktası...}
    Özel Kurgular -

Pierre Laforge

MesajKonu: Geri: L a f o r g e, Pierre   L a f o r g e, Pierre EmptyPerş. Ara. 29, 2011 12:20 am

Beyler ~
    Suç Ortakları {Sadece kendi aramızda açık saçık esprilerimizi ve kaba saba şakalarımızı paylaşacağımız grup.}

- Vincenzio Faust
    - Lestat Audrica

Çıkar İlişkisi

Arkadaş Çevresi

Tanıdık
    - Aleksandre Lucien Roux
    - Eduardo Valenti

Bayanlar ~

Sıradan
    - Pimente C. Dioica
    - Aquamarine Britannia

Göz Aşinalığım Olanlar

Gözüme Takılanlar

Flört Ettikleri
    - Claudius D. Dieudonné

Arzuladıklarım
    - Eleanor S. Benson
    - Alyssandre Lucette Roux

Karşılıklı Arzulaştıklarım

Taciz Ettikleri {Sözel ve fiziksel olarak.}
    - Blanche O. Swémich

Gecelik Kaçamaklar

Kullanıklarım
    - Alkyone Ambrosia
    Zorla Sahip Oldukları

Eski Sevgililer

Bana Platonikler

İtici Buldukları
    - Magdalena Polievka
    - Cintia Lauwens

Kız Kardeş {En değerli varlığı, en zayıf noktası...}
    Özel Kurgular -

En son Pierre Laforge tarafından Cuma Ara. 30, 2011 11:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Vanessa Rouvas
Vanessa Rouvas

MesajKonu: Geri: L a f o r g e, Pierre   L a f o r g e, Pierre EmptyPerş. Ara. 29, 2011 12:41 am

Arzuladıklarım olabilir uygunsa eğer
Alkyone Ambrosia
Ravenclaw VII. Sınıf
Ravenclaw VII. Sınıf
Alkyone Ambrosia

MesajKonu: Geri: L a f o r g e, Pierre   L a f o r g e, Pierre EmptyPerş. Ara. 29, 2011 1:19 am

Alkyone için şöyle düşündüm. Tehdite dayalı bir ilişkileri olabilir. Alkyone de içkiye bayılır, kumara meraklıdır. Birde uyuşturucu kullanır ama bunu bilmen kimse yok. Düşündüm ki bunu bir tek sen biliyor olabilirsin -nasıl öğrendiğini konuşuruz.- Bağımlı olmam okulda sorun yaratır bu yüzden özellikle müdür ya da herhangi bir profesörün kulağına gitsin istemem. Sen beni bununla tehdit edip pis işlerini yaptırabilirsin -öyle işlerin varsa- ya da aklına gelen herhangi bir şey. Tabii bu sırada Alkyone de elinde koz olması açısından senin bir açığını bulmaya çalışacak ve arkandan kuyu kazacaktır. Böyle çekişmeli bir ilişkileri olabilir, sana da uyarsa.

Birde Daphne Ourea adında Slytherin 4. sınıf bir öğrenci karakterim var. Bu yetimhanede büyüdü ve ailesi ile ilgili hiçbir şey bilmiyor. Aklında bir kardeş kurgusu var mı bilmiyorum ama bu karakterim kardeşin olabilir. Zamanla ailen ile ilgili bazı gerçekleri öğrenmiş, o gerçeklerden birisi de bir kız kardeşin olduğu olabilir. Yıllardır onu arıyor ve en son izini Hogwarts da bulmuş olabilirsin. Hatta kardeşini bulmak için burada işe girmiş olabilirsin. Aklında kardeşliğe dair kesin bir kurgu yoksa böyle bir şey önerebilirim. Eğer kurgum var diyorsan da istersen bu karakterimin kurgusunda değişiklikler yapabilirim, sana kalmış.

Oyh tamam tamam, çok konuştum gidiyorum...

*Edit. Uyuşturucu kullandığını biliyorsundur dedim ama unutturma büyüsünü hesaba katmamıştım, neyse bir şey buluruz.
Tristan O'Meara
Tristan O'Meara

MesajKonu: Geri: L a f o r g e, Pierre   L a f o r g e, Pierre EmptyPerş. Ara. 29, 2011 5:55 am

Aleksandre Lucien Roux karakterimin kızkardeşiyle aynı yerde çalışıyorsun. Profesör Roux da hem onunla konuşmak hem de kitaplar için sık sık kütüphaneye uğruyor. Çapkınlıklarını fark ettiğinde gözü üzerinde olacaktır.

Lestat Audrica, eğer şu suç ortakları kısmı öğrenciye açıksa orası olabilir. VI. sınıf zaten. Ayrıca zamanında en az senin kadar çapkınlık yapmış, az buçuk da sana benzeyen bir karakter.

Eduardo için bir şey bulamadım. İtalya'da bar köşelerinde ya da İngiltere'ye gelişinde herhangi bir yerde karşılaşmış olabilirsiniz. Ama tanıdıktan öteye pek gitmez ilişki sanıyorum.
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: L a f o r g e, Pierre   L a f o r g e, Pierre EmptyPerş. Ara. 29, 2011 6:39 am

Alyssandre Lucette Roux iş arkadaşın, ağbisine delice bağlı ve onu herşeyden kıskanıyor madem gözü senin üzerinde ağbisinin o zaman aralarındaki ilişkiyi sen seç? Kırılgan, yorgun bir karaktere sahip gülümsediği çok sık gözükmez genelde sadece ağbisinin yanındayken mutludur.

Aquamarine Britannia karakterim ise Hogwarts Baş Şifacısı. Tarafsızdır, elinin uzanabildiği herkese yardım eder bir kaç kere kaçaklarada yardım etmiştir. Bildiğin iyilik meleği bu işte onunla tartışırsan bile yaralandığında ilk o koşar yardımına. Aqua anlaşamadıklarından olabilir, çapkınlıktan çok hoşlanmaz ama geceden kalma olduğunda gel revirde bakar sana .d
Blanche O. Swémich

MesajKonu: Geri: L a f o r g e, Pierre   L a f o r g e, Pierre EmptyPerş. Ara. 29, 2011 3:44 pm

Şimdi benim iki karakterim var *diğerlerinin rütbelerini aldırdım ehe* Biri Pimente C. Dioica. Diğeri de bu karakterim işte. Pimente, her türlü kötü alışkanlığı olan, çıkarcı, kibirli, kin güden bir kız. *Slytherin IV. Sınıf* Pimente'yi sana platoniklere atamadım. *saplantısı Lestat onun çünküsü asdfgfd* O yüzden birkaç kere böyle suç işlemiş filan olabilirler. Ya da Pimente'yi alkollü görür karakterin, ondan istediğin bir şey karşısında kimseye söylemezsin gece geç saatte dışarıda alkol aldığını.

Blanche konusunda emin değilim. Blanche şizoid kişilik bozukluğu hastası. Ve sık sık sinir krizleri geçiriyor. Normal olduğu zamanlarda kütüphane de yalnız takılır filan. Bilemedim.

Lakin geçen baya sulandım modeline. *geçen dediğim dün oluyür* .P Sırf bundan ötürü sana platonik ya da tek geceliklerinden biri olan bir karakter açabilirim. SIRF BU YÜZDEN asdfgfd.

Öyle yani, kurgu şey edelim diyorum ben. ^^
Saligia A. Ambrosia
Slytherin VI. Sınıf
Slytherin VI. Sınıf
Saligia A. Ambrosia

Lakap : Kızıl Sonja.

MesajKonu: Geri: L a f o r g e, Pierre   L a f o r g e, Pierre EmptyPerş. Ara. 29, 2011 7:25 pm

Hi-hi Claudius D. Dieudonné'un patlamaya hazır varlığıyla, karşılık flört lakin sevgili olmak adına hiçbir çabaya girişmeyen bir ilişki profili çizebiliriz sanırım. Ama bunlar söz oyunlarının ötesine geçmezse uzun süreli eğlenceli rpler yapabileceğimizi umut ediyorum^^.
Aleksa Stanlavis
Aleksa Stanlavis

MesajKonu: Geri: L a f o r g e, Pierre   L a f o r g e, Pierre EmptyPerş. Ara. 29, 2011 7:48 pm

Magdalena Polievka için; Magdalena olgun tiplerden. Hayat tarafından olgunlaştırılmış. Alkolik denemez ama elinden bira şişesi eksik de olmaz. Çocuk gibi davranan erkeklerden nefret ettiği bir gerçek. Ona göre, o nasıl olgunsa karşı taraf da o kadar olgun olmalı sağlıklı ilişkiler açısından. Ben Magdalena ile Pierre'nin iyi anlaşabilir bir ilişkilerinin olmasından yana değilim. Ama bilemem senin karakterin böyle tiplere karşı nasıl davranır. Bu yüzden belki sen de şekillendirebilirsin kurguyu. Tanışmalarına gelince Magda'nın direkt sanat galerisinde tanışmış olabilirsiniz. Herhalde itici bulduklarına girer.

Vincenzio Faust için; O da suç ortakları kısmına gidebilir.
Pierre Laforge

MesajKonu: Geri: L a f o r g e, Pierre   L a f o r g e, Pierre EmptyCuma Ara. 30, 2011 11:32 pm

~ Eleanor, Vincenzio, Aleksandre, Magdalena, Claudius, Lestat, Pimente ve Eduardo eklendiniz.
~ Alkyone; oldukça hoş bir kurgu. Uyuşturucu tarzı bağımlılıklarını gidermen için geceleri Pierre sana Kütüphane'de rahat bir ortam sağlayabilir, kafanı iyi edip seni kullanmaya çalışabilir. Dokunmalarına karşılık veriyor olsanda daha ilerisine gitmesine izin vermezin -ya da verirsin gidişata göre değişebilir. Daphne için kardeşlikte kararlıysan kurgunu değiştirmen gerekecek. Annemiz seni doğururken ölmüş, babamız ise bir kaç sene sonra intaar etmiştir. Sen Pierre'nin neredeyse çocuğu gibisin ve en büyük zayıf noktasısın. Soyadını da değiştirirsen kardeşlik benim için uygundur.
~ Şifacı hatunun Pierre'nin hayatındaki nadir istisnalardan biri olabilir. Tam olarak içini ve sırlarını dökmese de seninle yüzeysel dertleşebilir. Abazalıklarını senin üzerinde harekete geçirmez, sadece arzular, seni gözleriyle soyar.. Lucette, Pierre'nin pis işlerinden şüphelenmeye başlar ve işlerine burnunu sokar. Kızın bu hallerine çıldıran Pierre ona saldırır ve dilini sıkı tutup etrafa konuşmaması için tehdit eder -ki bunun için tahditsel bir açığını sunmanı rica edeceğim. Tehditim o kadar etkili bir neden olsun ki kütüphanede kalçana durduk yere bir şaplak indirdiğimde sesini çıkaramayasın :p
~ Blanche'nin hastalığından yararlanıp ona fiziksel tacizde bulunur Pierre... Karakter açmayı düşünüyor isen saplantılı bir platonik aşık tercihimdir ;)
Cintia Lauwens
Ölü
Cintia Lauwens

Lakap : Camila Vallejo

MesajKonu: Geri: L a f o r g e, Pierre   L a f o r g e, Pierre EmptyCuma Ara. 30, 2011 11:43 pm

"İtici Buldukları" olabilir.
Cintia kolay elde edemeyeceğin, aynı zamanda etmek istemeyeceğin bir karakter.
Uygunsa tabii.
Düzeltme: Bu arada karakter kaç yaşında? Saçma bir kurgu olmasın da sonra.
Pierre Laforge

MesajKonu: Geri: L a f o r g e, Pierre   L a f o r g e, Pierre EmptyCuma Ara. 30, 2011 11:45 pm

Uygundur, ekliyorum.
Alkyone Ambrosia
Ravenclaw VII. Sınıf
Ravenclaw VII. Sınıf
Alkyone Ambrosia

MesajKonu: Geri: L a f o r g e, Pierre   L a f o r g e, Pierre EmptyC.tesi Ara. 31, 2011 12:56 am

Kardeş kurgusu kalsın öyleyse.
Rp için irtibata geçelim kısa zamanda ;)

En son Alkyone Ambrosia tarafından Ptsi Ocak 02, 2012 1:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Blanche O. Swémich

MesajKonu: Geri: L a f o r g e, Pierre   L a f o r g e, Pierre EmptyC.tesi Ara. 31, 2011 10:57 am

"Karakter açmayı düşünüyor isen saplantılı bir platonik aşık tercihimdir ;)"
Eheh açıyom vallaha tutmayıverin beni ehe. *-*
Olympia Beauvais
Olympia Beauvais

Lakap : Olymp.

MesajKonu: Geri: L a f o r g e, Pierre   L a f o r g e, Pierre EmptyC.tesi Ara. 31, 2011 2:10 pm

İtici bulduklarım.

L a f o r g e, Pierre
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avavia, Pierre.