Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Miss Gloire

2 posters
YazarMesaj
Aphra Adrastea
Hufflepuff III.Sınıf
Hufflepuff III.Sınıf

Miss Gloire  Empty
MesajKonu: Miss Gloire    Miss Gloire  EmptyC.tesi Ara. 03, 2011 9:56 pm

Miss Gloire  Wht1

Bol bol rp yazmak istiyorum, öyle bir aşk geldi ki… Aslında bu karakterimi başka binadan yapacaktım fakat; bir dalgınlıktır yanlış kriterleri yazmışım. Nerissa’mı biraz özel kılanda bu.
Şans işte. Kısaca Nerissa’dan bahsedeyim.

Kızımız iyilikle, kötülük arasındaki ince çizgide geziniyor. –ki klasik Yaren karakterinin olmazsa olmaz özelliği- Sempatiktir, güler yüzlüdür. Parti kızıdır, bazı zıpzıp partilerin sahibidir. Gelecekle ilgili pek çok şeyi hayal eder. Bazı zamanlar kendi dünyasına kapanır. Çoğunlukla onun yanında sıkılmazsınız. Hırslıdır ve bu hırslılığı iyi yöndedir. Sabırlıdır, öyle böyle değil sizi çileden çıkartacak kadar sabrı vardır. Genelde melek gibi bir ruh halinde gezinir fakat; biri onu fazlasıyla sinirlendirirse, vay haline! Bunun dışında cici, sakin bir kızdır. Tek zaafı meraklı olmasıdır.

Resim çizmeye aşıktır, müzik tutkunudur. Müzik ve resimle çokça ilgileniyor kızımız. Böyle birilerini karşısına alıp, onu çizer. Kitaplarının arasında ve ona ait eşyalarda çizdiklerine rastlayabilirsiniz. Sanata ve modaya kalp, kalp, kalp gönderiyor o derece. Ayrıca dinamiktir, eğlencelidir ve adrenalin tutkusu bolca mevcuttur. Yerinde duramayan, hayata karışan, her şeye rahat uyum sağlayan bir yapısı vardır. Modayla yakından ilgilenir ve bunu kızımızın üzerindekilerden anlayabilirsiniz. Onun kendine ait bir tarzı vardır. Arkadaş ortamı yapmaya bayılır. Hem sıcak hem soğuktur. Yılanlardan aşırı derecede korkar, tiksinir. Bir yerde görse hemen ödü patlar.

Soy kısmına gelince kızımızın babası bir büyücü, annesi muggledır. Kötü şansa bakın ki annesi, kızımızı doğururken ölür. Sonra babası kızı kendi büyütür bu yaşına kadar ve hala babasıyla beraber yaşamaktadır. Babası kızımızdan bir şey gizlemektedir; tabii ki kan durumunu. Yani annesinin bir cadı olduğunu söylemiştir kızcağıza. Bu olayı yok denecek kadar az kişi bilmektedir. Bu kişilerde babasının tanıdıklarıdır.

Dost, sevgili, sanatsever kankalar, özel kurgu, başta olmak üzere her şeyden arıyorum kızımıza. Fikrinize göre esnetiriz. Bina ayrımı yapmaz, ayrımcı tip değildir yani. Daha çok aksiyon ağırlıklı kurgular olursa sevinirim.
Pimente C. Dioica
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
Pimente C. Dioica

Miss Gloire  Empty
MesajKonu: Geri: Miss Gloire    Miss Gloire  EmptyC.tesi Ara. 03, 2011 10:02 pm

"Kızımız iyilikle, kötülük arasındaki ince çizgide geziniyor." demişsin. Onu kötü tarafa çekme peşinde olan biri olabilir Pimente. Ya da kötü emellerine iş birlikçisi olarak seni seçebilir. *Çok kurgu çıkar bundan* Ya da annen Muggle olduğu için *gerçi ölmüş ama Pimente yine de dalga geçebiler* Pimente sık sık bunu kafana kakabilir. Sanat ve moda ile ilgili bir geçmişiniz olabilir. Gece gece kafam basmaz genelde ama aklıma çok şey geldi bu defa. Konuşalım, anlaşalım, rp yapalım bence. Sende istersen. (:
Aphra Adrastea
Hufflepuff III.Sınıf
Hufflepuff III.Sınıf

Miss Gloire  Empty
MesajKonu: Geri: Miss Gloire    Miss Gloire  EmptyC.tesi Ara. 03, 2011 10:06 pm

Çok sevindirik oldum şimdi.

"Kızımız iyilikle, kötülük arasındaki ince çizgide geziniyor." demişsin. Onu kötü tarafa çekme peşinde olan biri olabilir Pimente.

Bu bana uyar, yapabiliriz rp. *-*
Pimente C. Dioica
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
Pimente C. Dioica

Miss Gloire  Empty
MesajKonu: Geri: Miss Gloire    Miss Gloire  EmptyC.tesi Ara. 03, 2011 10:09 pm

Heheh gece gece bende sevindirik oldum. Saatlerdir uyuşuk uyuşuk duruyordum burada. *-*

Miss Gloire
1 sayfadaki 1 sayfası