Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Liezel O'Keeffe.

+3
Elena Pearl
Nona Ambrosia
Liezel O'Keeffe
7 posters
YazarMesaj
Liezel O'Keeffe
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
Liezel O'Keeffe

Liezel O'Keeffe. Empty
MesajKonu: Liezel O'Keeffe.   Liezel O'Keeffe. EmptyÇarş. Kas. 23, 2011 3:56 pm

Liezel O'Keeffe. Pzms
Liezel O'Keeffe | Onbeş Yaşında. | Yarım Kan.

# İskoç kökenli bir ailenin tek kızıdır. Bir de kendisinden beş yaş büyük bir erkek kardeşi vardır. Fakat ülke ülke seyahat eden ve işi başından aşkın olan bu abisini yılda neredeyse en fazla iki kez görür. Annesi yıllar önce yakalandığı bir Muggle hastalığı yüzünden öldükten sonra ailecek Londra'ya taşınma kararı almışlar ve Liezel on yaşlarındayken İngiltere'nin merkezi olan Londra'ya yerleşmişlerdir. Anne sevgisi ve ilgisinden yoksun büyüyen Li ise iki erkeğin olduğu bir evde yetişmişliğin sonucunda erkeksi ve gözüpek bir kız gibi büyütülmüştür.
    # Soğukkanlı bir görünümü vardır. Fakat oldukça atılgan bir karaktere sahiptir. Yaşıtlarının korkup kaçtığı şeylerin o üstüne üstüne gider. Bu da çok meraklı olduğunu gösterir. Fazla meraklı bir tip olsa dahi onun soğukkanlı duruşundan bunu anlayabilmek pek mümkün değildir. Genelde bir kız kadar duygusal değildir. Merakı, onun bazı şeyleri çok çabuk fark edip yaşıtlarından daha tecrübeli bir hal almasını sağlamıştır.
    # Karakterim aynı zamanda bir kurtkız. Bu senenin başında dönüştürüldü. Sene henüz başlamışken bir sebepten yasak ormana gidiyor ve bir kurtadam ya da kurtkadın arafından ısırılıyor. Sonucunda onbeş yaşında, daha hayatının baharında kurtkıza dönüşüyor kızımız.
    # Burç: Koç.

Seçmen Şapka'dan aynen kopyaladım gibi oldu ama olsun. Ben direk aradıklarıma geçeyim o halde. Kurgu gereği ihtiyacım olan önemli karakterler olacak öncelikle onları bir zikredeyim. Ekleyeyim; özel kurguları da bekleriz efen'm.^^

# Bir Kurtadam ya da Kurtkadın arıyorum öncelikle. Onun tarafından dönüştürülmüş olacak karakterim. TeenWolfiye olacak yani. .P Ama daha sonra bir şekilde azılı düşman gibi olduğu onu ısıran bu kişiye karşı soğukluğu gitmeye başlayacak ve bir şekilde dost olacaklar. Kaderdaş oldukları için ve bir nevi onu anlayabilecek birisi olduğu için bu Kurtkadın'a/Kurtadam'a karşı duyguları değişecek ve işbirliğe dayalı bir dostluk kuracaklar.

# Anne tarafından bir kuzen de arıyorum. Onun sırrını bilecek ve Hogwarts yönetimi dahil herkesten bunu gizleyecek. Ailesi ve akraba çevresinden de gizleyecek. Bu çok önemli. Zira sırf aileden birini seçtim bu sırrı ölene dek saklayıp kuzenine arka çıkması gerekecek. Artık ilerleyen zamanlarda ne olur onu bilemem. Ama şunu söylim kuzeni bu sırrı saklayacak ama ona olan yakınlığından ötürü değil, bir çıkarı olacak bu iş için. Artık her ne olursa, burayı daha düşünemedim. Kısacası şöyle; o kuzenle aralarında küçüklükten beri ufak sürtüşmeler yaşanmış bu yüzden araları limoni. Ancak kızımızın sırrını bir şekilde öğrenecek ve bunu gizlemek için bir şartı olacak.
    Lestat Audrica
    # Bir adet çok ama çok yakın bir dost. Binası fark etmez. Fakat aynı sınıfta olmaları tercihimdir. Bu kişi şüphesiz yine onun sırrını biliyor olacak. Karakter açıdan çok aynı olmak zorunda değiller. Hatta Liezel'ın aksine dışadönük biri de olabilir. Ki böyle olursa daha iyi olur kurguya renk gelir falan.
    Noreen Delaney
    #Bir de onun sırrını bilmeyen fakat onunla arkadaş olmak isteyen ve Liezel'ı karanlık tarafa çekmeye çalışan bir öğrenci arıyorum. Sınıf, yaş fark etmez. Bina olarak da Slytherin olursa iyi olur.

Ihm.. Şimdilik aklıma gelenler bu kadar aradıklarımdan. Bunun dışında dediğim gibi özel kurgulara her daim açığız efen'm.^^

# Yakın Arkadaşlar;
    Elena Pearl
    # Partner;
    Andrey Fortuna

En son Liezel O'Keeffe tarafından Ptsi Ara. 12, 2011 9:41 am tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Nona Ambrosia
Nona Ambrosia

Liezel O'Keeffe. Empty
MesajKonu: Geri: Liezel O'Keeffe.   Liezel O'Keeffe. EmptyPerş. Kas. 24, 2011 8:10 pm

Bir adet çok ama çok yakın bir dost.

Bu kısım için Noreen olabilir, sıcak kanlı sır tutmasını bilir anlayışlı bir kızdır.
Liezel O'Keeffe
Liezel O'Keeffe

Liezel O'Keeffe. Empty
MesajKonu: Geri: Liezel O'Keeffe.   Liezel O'Keeffe. EmptyPerş. Kas. 24, 2011 8:32 pm

Eklendin.^^
Elena Pearl
Hufflepuff V.Sınıf
Hufflepuff V.Sınıf
Elena Pearl

Liezel O'Keeffe. Empty
MesajKonu: Geri: Liezel O'Keeffe.   Liezel O'Keeffe. EmptyPerş. Kas. 24, 2011 10:56 pm

Yakın arkadaş olmak isterim ben de ama sanırım bir kişi arıyorsun.
Liezel O'Keeffe
Liezel O'Keeffe

Liezel O'Keeffe. Empty
MesajKonu: Geri: Liezel O'Keeffe.   Liezel O'Keeffe. EmptyCuma Kas. 25, 2011 9:47 am

Yoo. Aslında Öyle bir sınırlama getirmemiştim. Sadece özellikle kurgum gereği aradıklarımı belirttim. O zaman seninle yakın arkadaş olalım. Ama tabi Li'nin sırrını bilmiyor olacaksın.^^
Elena Pearl
Hufflepuff V.Sınıf
Hufflepuff V.Sınıf
Elena Pearl

Liezel O'Keeffe. Empty
MesajKonu: Geri: Liezel O'Keeffe.   Liezel O'Keeffe. EmptyCuma Kas. 25, 2011 10:18 am

Tamamdır ^^
En kısa zamanda rp yapalım Very Happy
Lestat Audrica
Ölü
Lestat Audrica

Lakap : Tilki

Liezel O'Keeffe. Empty
MesajKonu: Geri: Liezel O'Keeffe.   Liezel O'Keeffe. EmptyPtsi Ara. 05, 2011 7:53 pm

Şu anne tarafından kuzen ben olabilirim. Karakterim zaten tam anlamıyla çıkarcı ve insanlarla oynamayı seven bir tiptir.
Liezel O'Keeffe
Liezel O'Keeffe

Liezel O'Keeffe. Empty
MesajKonu: Geri: Liezel O'Keeffe.   Liezel O'Keeffe. EmptyPerş. Ara. 08, 2011 2:28 pm

Ekledim.^^
Svervàc E. Pellegrin

Lakap : Ervin.

Liezel O'Keeffe. Empty
MesajKonu: Geri: Liezel O'Keeffe.   Liezel O'Keeffe. EmptyC.tesi Ara. 17, 2011 7:12 pm

Arar buluruuuğm, izini, bilirsi-
Yok yapmıyorum ben öyle çılgınlıklar, dağılabilirsiniz.

İtiraf ediyorum, okumadım. ehe.

Beyle, en güzel yere konmak isterdim de, dolu gibi.
Yaz oraya, Alfredbenisevernokta
Tamam genç, bulursun sen bir şey, özel kurgu mu yapsak(n)?
Alexandra Vyacheslav

Liezel O'Keeffe. Empty
MesajKonu: Geri: Liezel O'Keeffe.   Liezel O'Keeffe. EmptyC.tesi Ara. 17, 2011 10:03 pm

Andrey ile repe yapalım bence yakın vakitte. Yakın vakitte repe yapalım bence Andrey ile. Repe yapalım yakın vakitte Andrey ile bence. Neyse, tamam, vermek istediğim imayı verdim, daha da saçmalamadan gidiyorum asdfgfd.
Liezel O'Keeffe
Liezel O'Keeffe

Liezel O'Keeffe. Empty
MesajKonu: Geri: Liezel O'Keeffe.   Liezel O'Keeffe. EmptyPtsi Ara. 26, 2011 3:57 pm

Alfred Ryder demiş ki:
Arar buluruuuğm, izini, bilirsi-
Yok yapmıyorum ben öyle çılgınlıklar, dağılabilirsiniz.

İtiraf ediyorum, okumadım. ehe.

Beyle, en güzel yere konmak isterdim de, dolu gibi.
Yaz oraya, Alfredbenisevernokta
Tamam genç, bulursun sen bir şey, özel kurgu mu yapsak(n)?

Ay heyecanlandım şimdi birden o masmavi gözleri görüverince karşımda neyse tamm sustum. Şimdi kurgum aynı kalacak da benim lejant olarak vs. yenilicem sayfamı.. O zaman yeniden ekleneceksiniz.. link de atarım belki ^^

Alexandra Vyacheslav demiş ki:

Andrey ile repe yapalım bence yakın vakitte. Yakın vakitte repe yapalım bence Andrey ile. Repe yapalım yakın vakitte Andrey ile bence. Neyse, tamam, vermek istediğim imayı verdim, daha da saçmalamadan gidiyorum asdfgfd.

Andrey yok artık sanırsam ya. .P
Pimente C. Dioica
Pimente C. Dioica

Liezel O'Keeffe. Empty
MesajKonu: Geri: Liezel O'Keeffe.   Liezel O'Keeffe. EmptyPtsi Ara. 26, 2011 6:30 pm

Evet ne yazık ki. .P Andrey'in üzerine bina diktiler.
Ama geri dönecek ki. İnşallah yani. .S *rp partnerliği tarafımdan ayrıldı demek bu, yamuk bakmayın sevgili konu takipçileri asdf*

Liezel O'Keeffe.
1 sayfadaki 1 sayfası