Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

N A N C Y

+5
Aleksandre Lucien Roux
Gregor Borislava
Claudius D. Dieudonné
Amelia Qixinâ
Nancy Loew
9 posters
YazarMesaj
Nancy Loew
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Nancy Loew

N A N C Y Empty
MesajKonu: N A N C Y   N A N C Y EmptyC.tesi Kas. 19, 2011 11:09 pm

• Bilmediği şeyleri araştırmaya ve keşfetmeye çok meraklıdır. Felsefe, ruhsal dünya ve metafizik üzerine kafa patlatır. Parlak bir zekaya sahiptir. Yeni kültürler, yeni insanlar, yeni ülkeler tanımak ister. Farklı kültürlerle ilgilenir. Bilgi ve kültür zenginliği onun için önemlidir. Daima kendinden emindir ve hareketleri ölçülüdür. Nezaket ve kültür onun için çok önemlidir, bu nedenle kendisini geliştirmek için canla başla çalışır. Nereye olursa olsun seyahat etmeyi ve gezmeyi sever. Onun için önemli olan yolculuğun kendisidir. Yolculuklar onun göçebe ruhuna iyi gelir, buna ihtiyacı vardır. Araştırır, keşfeder, varsayımlar üzerine kafa yorar ve tartışmalar yaratır. Bilgileri toplar, korur, sentez yapar ve dağıtır; bu yüzden de biraz filozoftur. İyi bir konuşmacıdır. Açık oturumları, panelleri, basın toplantılarını seyretmekten zevk alır. Ufku geniştir ve büyük işler ve olaylarla ilgilendiğinden ayrıntılar üzerinde durmaz. Biraz da sabırsızdır, onun için önemli olayların ayrıntılarından sıkılır. Çekirdekten yetişme kemanisttir. Daha okuma yazmayı bile bilmezken notaları öğrenmiştir.

• Doğasında güçlü bir idealizm vardır. Hayal kırıklıkları yaşasa bile, doğasındaki bu idealizm kolay kolay yok olmaz. Doğallığı neredeyse çocuksu cazibesi ve gözlerinde parıldayan yaşam sevinci, birçoklarında reddedilemez etki bırakan bir çekim gücüne dönüşür. Genellikle doğru olan öğütlerini severek paylaşır birisinin bunu isteyip istemediği önemsizdir. Tamamen iyi yüreklilikle buna teşebbüs eder, ama bazen bu öğütler, bazılarına fazla gelebilir ve bu yönüyle sevilmeyebilir. Eğer birisi ondan şüphelenmeye veya yeteneklerini sınamaya kalkarsa, hemen yakıcı cevaplarına maruz kalır. Bu tür bir yaklaşımda bulunan kişiye Nancy'nin tepkisi herkesi şaşırtacak kadar sert olacaktır.

• Esprili, girişken ve konuşkan bir dosttur. Şehrin gizli ama seçkin yerlerini bilir ve en iyi yemeğin nerede yenebileceği, en ilginç insanların nerelere gittiği gibi konulardan haberdardır. Onu sanat olaylarında, antika dükkanlarında ve bitpazarlarında görebilirsiniz, buraları iyi koku alan burnuyla bulur. Güçlü kişisel cazibesi ve doğallığıyla yeni insanlarla tanışması kolay olur. Sevdiği ve kendisini seven sadık insanı ortada bırakmaz. Dürüsttür, eğilimlerini bilen birisi, ona güvenebilir. En olumsuz yönü kıskançlığıdır. Sevdiği zaman fazla sahiplenici bir yapıya bürünür.

~ Seyahatlerimde tanıştıklarım;
- Adriana Sorcha Kuran

~ Bazen bana katılan seyahat arkadaşları;
- Fiona Berger

~ Sanat, kültür, felsefe tarzı konularda sohbet edebileceğim, bilgi ve kültür seviyesi açısından kendisini geliştirmiş ve geliştirmek isteyen dostlarım; (öğrenci, yetişkin, yaratık vb... ne olursan ol yinede gel.)
- Amelia Qixinâ
- Aleksandre Lucien Roux

~ Sanatkar arkadaşlarım;
- Nerissa Gloire

~ Dostluk kurduğum büyükler;

~ Çocukluk arkadaşlarım;

~ Yedikleri içtikleri ayrı gitmediği dostları.

~ Arkadaş çevresi;

~ Karşılıklı çıkar ilişkisine dayanan arkadaşlıklar. -Kurgunuzu da belirtin-

~ Düşmanlar. -Kurgusuz başvurma-

~ Sevilen, korunan küçükler;

~ Uzaktan veya yakından aile bağları;

~ Dostluk kurduğum -yaratıklar-;

~ Flört halinde takıldığı erkekler. Yetişkin, öğrenci farketmez;

~ Birkaç eski sevgili;

~ Sevgili;
{şu sevgi pıtırcığı ve günübirlik aşklardan olmayacak onların ki. zorlu bir ilişki olacağı gibi iradelerin başrol oynayacağı bir ilişkiden bahsediyorum. geriye kalan şeyleri aramızda konuşarak hallederiz...}

~ Özel Kurgular. Yukarıdaki kategorilere sığamadın, aklında başka kurgular mı dönüyor? Gel, ne olursan ol yine gel.

rpyi bıraktığımda pırılıma ödünç verdiğim kişisel kurgu ve lejant şeysiydi bu. aa çalıntı diye atarlanmayın hemen hahaa.

En son Nancy Loew tarafından Salı Ara. 27, 2011 11:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Amelia Qixinâ
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Amelia Qixinâ

Lakap : Amy ya da Lia.

N A N C Y Empty
MesajKonu: Geri: N A N C Y   N A N C Y EmptyPaz Kas. 20, 2011 5:17 pm

+ Bazen bana katılan seyahat arkadaşları;

+ Sanat, kültür, felsefe tarzı konularda sohbet edebileceğim, bilgi ve kültür seviyesi açısından kendisini geliştirmiş ve geliştirmek isteyen dostlarım;
+ Arkadaş çevresi;

Bu başlıklardan biri olabilir mesela. ^^

+ Sanatkar arkadaşlarım;

Bu başlığa da Nerissa Gloire uygundur. Nerissa müzik ve resimde gerçekten başarılırdır. ^^

Claudius D. Dieudonné
SFL
SFL
Claudius D. Dieudonné

Lakap : Darcy.

N A N C Y Empty
MesajKonu: Geri: N A N C Y   N A N C Y EmptyPtsi Kas. 21, 2011 9:41 am

Adriana Sorcha Kuran demiş ki:

Sorcha, dans konusunda çok yönlü olmak adına eğitim almış ve Ravenclaw'a mensup bir cadı. Seyahatlerin sırasında onun liderlik ettiği bir dans grubunun çalışmasını izlemiş, onunla felsefi konular adına sohbet etme fırsatı bulmuş ve birbirlerini bilgi yönünden tartmış olabilirsiniz. Sorcha, geçen sene Fransa'dan *malum Necromancer'lar okulunu yok etti* Hogwarts'a geçiş yaptı. Bu yüzden bir anlığına göz aşinalığı yaşayarak Sorcha'yı tanıyabilirsin, ki aynı şey Sorcha için de geçerli olacaktır. Bu noktadan sonra da ilişkilerini doğaçlama bir biçimde yaptığımız rplerle geliştiririz.

Bi de soyadı konusunda değiştirme düşüncelerin olduğunu duydum eğer ailen hâlâ yaşamıyorsa kurgusal olarak Headon Dieudonné'un *yani darcy'min babası* evlatlığı olabilirsin. Aile dostunuz olur Headon, böylelikle ailen hayatını kaybettikten sonra seni yanına alır.
Nancy Loew
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Nancy Loew

N A N C Y Empty
MesajKonu: Geri: N A N C Y   N A N C Y EmptyPtsi Kas. 21, 2011 8:05 pm

Aslında abi, abla veya ikiz felan istiyorum. Ona göre soyadımda oynama olacak. Aile kurgum henüz oturmadığından askıya alalım son dediğini.
Onun dışındaki ilişkiler eklendi.
Gregor Borislava
Kurtadam
Kurtadam
Gregor Borislava

N A N C Y Empty
MesajKonu: Geri: N A N C Y   N A N C Y EmptySalı Kas. 22, 2011 3:26 pm

Fiona Berger
Yeni kültürler, yeni
insanlar, yeni ülkeler tanımak ister. Farklı kültürlerle ilgilenir.
Bilgi ve kültür zenginliği onun için önemlidir.
Bak bu özelliği tamamen Fiona için uygun. Her yaz ailesinden bir miktar para alıp seyahate çıkıyor, pek ucuzcu bir kız, hani mesela bir yere gitse en fazla kaç gün kalırımın hesabını yapıyor. Henüz Avrupa dışında bir ülkeye gidemediği için epey mutsuz, en azından Doğu kültürünü ya da Güney Amerika kültürünü görmek istiyor. Küba'yı ziyaret etmek gibi planları var, tek engeli ise ailesi. Uzak olmasından tedirgin, olmaları. Ama yapacak yani, emin kendisinden. O yüzden beraber seyahat edebilirler, hatta bundan çok güzel bir rp ayarlayabilirz bence. Çok radikal olmasa dahi devrim hakkında birtakım düşünceleri var. Müthiş bir hitabet ustası olduğunu söylenemez ama yeri geldiğinde oturaklı bir biçimde konuşmasını da bilir.
*kimden girdiğimi bilmediğimden kimin için yazdığımı belirtiverdim, işte.
Nancy Loew
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Nancy Loew

N A N C Y Empty
MesajKonu: Geri: N A N C Y   N A N C Y EmptySalı Kas. 22, 2011 5:57 pm

Güzel kurgular çıkaracağız eminim, ekliyorum.
Aleksandre Lucien Roux
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
Aleksandre Lucien Roux

N A N C Y Empty
MesajKonu: Geri: N A N C Y   N A N C Y EmptyPtsi Ara. 05, 2011 9:42 pm

Sanat, kültür, felsefe tarzı konularda sohbet edebileceğim, bilgi ve
kültür seviyesi açısından kendisini geliştirmiş ve geliştirmek isteyen
dostlarım;

Lucien bunun için biçilmiş kaftandır. Hatta bir ara böyle bir rp yapalım derim. Pm ile msn verirsen sevinirim.
Nancy Loew
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Nancy Loew

N A N C Y Empty
MesajKonu: Geri: N A N C Y   N A N C Y EmptyÇarş. Ara. 07, 2011 6:38 pm

Ekliyorum ve pm'ye koşuyorum.
Blaise Moreau
Blaise Moreau

N A N C Y Empty
MesajKonu: Geri: N A N C Y   N A N C Y EmptySalı Ara. 20, 2011 8:34 pm

" Görüyorum. Evet her şey açık ve net. Zeki olduğuna hiç şüphe yok fakat gençliğin verdiği şehvet duygusuyla korkunç şeyler yapmandan korkuyorum jelibon kuzucuğum. Üzülerek belirtiyorum ki çevrendekilere dikkat etmelisin. Senin mezarını kazdıklarını görmek için görücü olmaya hiç gerek yok tatlım. Kaybedeceğin çok önemli bir şey var. Bu yetenek, arkadaş hatta uzun zamandır kullanmadığın için paslanmaya yüz tutmuş kalbin olabilir. Onun dışında parlak bir geleceğin var, ve uzun soluklu yıkanmaya ihtiyacı olan üzerindeki bluzun. "

Blaise, dersine giren Nancy'i çevirip, el falına baktıktan sonra onu uzun bir zaman diliminde görmemişti. Profesörün palavracı mı yoksa gerçekten görücü mü olduğunu düşünüp düşünmediğini bilmemesine karşın Blaise onu dersliğinde görmekten olabildiğince memnun kalmaktadır.
Trixie
Trixie

Lakap : Trix.

N A N C Y Empty
MesajKonu: Geri: N A N C Y   N A N C Y EmptyCuma Ara. 23, 2011 11:41 pm

~ Sevilen, korunan küçükler;

Benim bu, evet.
Olympia Beauvais
Olympia Beauvais

Lakap : Olymp.

N A N C Y Empty
MesajKonu: Geri: N A N C Y   N A N C Y EmptyÇarş. Ara. 28, 2011 1:13 pm

Alex ve sen çok uyuşmuyorsunuz. Yanizaten ben Ravenclaw'le pek anlaşan bir tip değilim kurgumdan dolayı. Ki çoğu Ravenclaw zaten beni düşman belliyor daha merhaba bile demeden, nolarda pozitiflik uyandırmıyorum ama düşmanda olsunlar istemiyorum Nancy'le. Özel Kurgu'ya giriyor sanırım ama aklıma şöyle bir şey geldi.
Alex seni biraz itici buluyor olabilir ve o sana karşı soğuk davrandığı ve seni her gördüğünde gözlerini devirdiği için sen onun asosyal bir ukala olduğunu düşünmüş ve ona sinir oluyor olabilirsin.
Cassie Chesnokov
Hufflepuff III.Sınıf
Hufflepuff III.Sınıf
Cassie Chesnokov

Lakap : Cass

N A N C Y Empty
MesajKonu: Geri: N A N C Y   N A N C Y EmptyPaz Ocak 01, 2012 9:36 pm

Çocukluk arkadaşlarım kısmı olabilir. Küçüklükten beri tanışıyor olabiliriz. Ya da o kısma uygun görmüyorsan, arkadaş çevresine yazabilirsin adımı.

N A N C Y
1 sayfadaki 1 sayfası