Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aquamarine Britannia

+18
Auden Noach
Viva Chantelle de Medici
Ophelia Maia Hyxest
Lucrece Mildred
Lynne Earwyne
Briseis Irma Silimauré
Olympia Beauvais
Blaise Moreau
Pimente C. Dioica
Headon Dieudonné
Veronica Rouvas
Monica Treveaux
Claudeus Tyres
Jolene Juhász
Varda Ielenia Hyxest
Aleksa Stanlavis
Aleksandre Lucien Roux
Aquamarine Dieudonné
22 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Aquamarine Dieudonné
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
Aquamarine Dieudonné

Aquamarine Britannia Empty
MesajKonu: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPaz Ekim 30, 2011 7:25 pm

x Hogwarts Baş Şifacısı
x Tarafsız Cadı
x Pür Veela
x Sohbet etmeyi çok sever
x Yunanistan Göçmenidir. İngiltere'ye hemde. Yaa.
x Su büyülerinde özellikle başarılıdır
x Ravenclaw mezunudur
x Sır tutmak konusunda çok iyidir
x Değer verdiklerine zarar gelmediği sürece savaşmaz
x Genellikle cesurdur, ne var ki ailesi vampirler tarafından öldürüldüğünden onlardan fazlasıyla çekinmektedir

*Hayatının Aşkı diye özel bir bölüm açıyoruz;

Headon Dieudonne:

Aranılanlar;

* Aqua için çok değerli üç dost arıyorum. Bu üç dost ile okul yıllarından tanışıyor olacak bu yüzden yaşlar tutarsa iyi olur. Onlar için 'her şeyi' yapabileceği kadar bir yakınlıktan bahsediyorum. Sık sık bu kızın başını belaya soksunlar mümkünse;

Sorcha Dieudonne:

* Zaman zaman odalarına uğrayabileceğim profesörler arıyorum. Zamanında onları tedavi etmiş olabilirim ya da sadece bir fincan çay içmek için uğrayabilirim? Aynı şey onlar içinde geçerli tabii.

Blaise Moreau:

* Akraba arıyorum. Soy isimler aynı olmak zorunda değil, uzaktan kuzen dahi olabiliriz. Karakterimin sadece baba tarafının İngiliz olduğu kesin diğer tarafı siz belirleyebilirsiniz. Anne- babası ölü çokta geniş bir ailesi yok hani yalnız kalmasın bu cadıcık.

Viva Chantelle de Medici:

Crystal Dieudonné:

* Bu arkadaşımız için dişli bir düşman arıyorum. Aqua düello yapmaya falan kalkışmayacaktır ama daha çok ağız dalaşı yapacağı, iki tarafında üste çıkmak için hırslı olacağı bir cadı fazlasıyla iyi olur hani. Okul yıllarından ya da başka bir yerden tanışıklıkları olabilir.

* Headon'u kıskanacak ya da onunla birlikte olmasını istemeyecek kişiler istiyorum. İstenmediğini düşünsün depresyona girsin kararsız kalsın falan.

Boryenka Markov Hyxest:

* İyi anlaştığı, kolladığı, sohbet edebileceği ya da arada gezilere çıkabileceği öğrenciler arıyorum. Onların dertlerini dinlemekten her daim zevk alacaktır ve hepsine çok değer verecektir.

Varda Ielenia Hyxest:

Veronica Fochaeltia:

Briseis Irma Silimauré:

Lynne Earwyne:

Lucrece Mildred:

Ophelia Hyxest:

Auden Noach:

Pandora Vanyoviç:

* Kendisi sevmeyecek öğrencilerde arıyorum, başını belaya sokmak isteyen öğrenci ya da profesörler olabilir.

* Geçmişinden karanlık bir yüz istiyorum. Bu kişi kötü biri olmalı ama iyi kötü ayrımı değil saf kötülerden olmalı ve öyle bir durumda kalmış olmalı ki Aqua onu iyileştirmiş olsun. Cadı bundan elbette pişmanlık duymayacaktır ama duyulmasından çekiniyor olabilir, ya da isteğe göre zaman zaman o kişi yaralandıkça Aqua'nın kapısını gizli gizli çalıyor olabilir.

* Eski erkek arkadaş arıyorum, ama pek 'dost kalalım' şeklinde ayrılmış olmayacaklar. Aqua çıktığı kişilerde her daim bir 'Headon' esintisi aradığından dolayı bundan bıkmış ve kendisine bağırıp çağırmış birileri olmalı.

* Bakanlıkta birkaç işe kalkışmışken karşılaştığı ve arada sırada ziyarete gittiği bir iki çalışan olsa güzel olabilir mesela.

Fraude Lita Allison:

* St. Mungo'da çok iyi bir dost arıyorum, sık sık ziyarete gidip son gelişmeleri alacağı ya da arada sırada kendisini yardıma çağırabilecek bir dost.

Nike Rouvas:

* Ek olarak aklınızda olan ve 'bu role çok uyarsın sen' dediğiniz kurgulara açığım.

Aleksandre Lucien Roux:

Nyks Ambrosia:

İlk maddedeki dost kurgusu hariç, birden çok kişi başvurmakta tereddüte düşmesin lütfen ^^

En son Aquamarine Britannia tarafından Ptsi Şub. 13, 2012 12:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 19 kere değiştirildi
Aleksandre Lucien Roux
Aleksandre Lucien Roux

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPaz Ekim 30, 2011 9:12 pm

Şu Fransa'daki saldırıdan sonra seninle sık konuşuyor olabilirim. Headon'un ailesiyle karakterimin husumeti var ve bu sebeble ona da pek güvenmiyor. Bu yüzden sıkça seni ona karşı uyarmaya Headon'un gerçek yüzünü ortaya çıkarıp sana göstermeye çalışır.
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPaz Ekim 30, 2011 9:22 pm

Ahaha tamamdır şimdi telefondayım bilgisayara geçtiğimde uygun bir yere ekleneceksiniz efendim. Very Happy
Aleksa Stanlavis
Aleksa Stanlavis

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPaz Ekim 30, 2011 9:26 pm

Ünlülerimiz birbirne benzediği (Magdalena Polievka için diyorum bunu tabii Aleksa için değil.) akraba kurgusu olabilir mi düşündüm. Belki birbirlerinden haberleri olmayan ikiz belki de kuzen. Magda ressam bu arada. Biraz çocuksu, biraz yılmış.
Varda Ielenia Hyxest
Hufflepuff V.Sınıf
Hufflepuff V.Sınıf
Varda Ielenia Hyxest

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPaz Ekim 30, 2011 9:31 pm

Nike Rouvas, 22 yaşında, şifacı kriminolog ya da
Fraude Lita Allison, 25 yaşında, bakanlıkta çalışıyor. Ben karar veremedim sen seç hangisi dostun olsun?
Varda Ielenia Hyxest, kendisini unutmayacak öğrenciler.
Nyks Ambrosia, aileni öldüren vampir olabilir *doludeğilse.
Quillathe Lia Holimion, geçmişteki karanlık yüz.

Asşasöşacö kapattım her yeri.
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPaz Ekim 30, 2011 9:36 pm

Hımm kuzen kurgusu olabilir, hatta olsun çok isterim Magi neyden bıktıysa gelip Aquayla paylaşabilir .D Yalnız karakterinin uyruğu nedir?

Ahaha hepsini seve seve kabul ederim ama aileyi öldürme kurgusunu konuşalım .D Bakanlıktaki hatunuda şifacıyıda alıyorum ayrı kategori açarım gerekirse seninle Rpyi özledimm .D
Aleksa Stanlavis
Aleksa Stanlavis

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPaz Ekim 30, 2011 9:38 pm

Polonya. Ama karakter krugusunda değişiklik yapabilirim. Bir şeyler değişecek gibi.
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPaz Ekim 30, 2011 9:41 pm

Güzelmiş, tamam o zaman yarın Magiyide kuzen olarak ekleyeceğim uygundur değil mi?
Aleksa Stanlavis
Aleksa Stanlavis

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPaz Ekim 30, 2011 9:43 pm

Uygun.
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptySalı Kas. 01, 2011 6:50 pm

Herkes eklenmiştir, karakterinize uymayan bir kısım söz konusu ise lütfen belirtin Very Happy
Jolene Juhász
Slytherin IV.Sınıf
Slytherin IV.Sınıf
Jolene Juhász

Lakap : jo, jj, lene

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyÇarş. Kas. 02, 2011 2:56 pm

Bakanlıkta birkaç işe kalkışmışken karşılaştığı ve arada sırada ziyarete gittiği bir iki çalışan olsa güzel olabilir mesela ya da dost kısmı için Lucretia Dubois'yı öneriyorum.
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyCuma Kas. 04, 2011 7:26 pm

Eklenmiştir, uygun değilse belirtin lütfen ^^
Claudeus Tyres
Claudeus Tyres

Lakap : Claud, Deus ve türevleri.

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyCuma Kas. 04, 2011 10:22 pm

Boryenka Markov Hyxest, Headon la ilişkini onaylamayabilir; çünkü Headon'dan pek hoşlanmaz ve tavırlarını sevmez vb.
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyC.tesi Kas. 05, 2011 6:06 pm

Karakteriniz eklenmiştir, uymayan bir şey varsa söyleyin lütfen Very Happy
Monica Treveaux
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı
Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPaz Kas. 13, 2011 5:58 pm

Aqua için çok değerli üç dost arıyorum. Bu üç dost ile okul yıllarından tanışıyor olacak bu yüzden yaşlar tutarsa iyi olur. Onlar için 'her şeyi' yapabileceği kadar bir yakınlıktan bahsediyorum. Sık sık bu kızın başını belaya soksunlar mümkünse.

Burası olabilirse güzel olur ^^ Bu arada eski yazıyor ama Hogwarts baş şifacısı mısın hala? Ona göre güzel rpler çıkabileceğini düşündüm de.
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPaz Kas. 13, 2011 6:22 pm

Rütbemi bi ara kaybetmiştim ama boşalır boşalmaz kaptım geri, burayı editlemem gerekiyor Very Happy Evet hala baş şifacıyım ve Svetlana çok beğendiğim bir karakter Aqua'nın dostu olursa sevinirim ^^
Veronica Rouvas
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Veronica Rouvas

Lakap : Vicky.

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPaz Kas. 13, 2011 6:30 pm

Okuldan ayrılmasına rağmen kendisini unutmayacak öğrenciler arıyorum. Bu öğrencilerle iyi bir sohbeti olsun, onları kollasın, arada yüzmeye falan gitsinler birlikte. , Bu bölüm olabilir birden fazla kişi alıyorsan ^^
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPaz Kas. 13, 2011 6:44 pm

Evet alıyorum ama okuldan ayrıldıktan sonra bir kez de geri dönüş söz konusu oldu Very Happy Okulda görünce sevinirsin artık ekliyorum Razz Very Happy

Svetlana; bu arada kurgu konuşalım dediğinden dolayı şimdilik eklemiyorum ayrıntılı yazmayı severim çünkü Very Happy Ek olarak, Nyx ile aynı karakteri paylaşıyorsunuz sanırım. Nyx Aqua'nın ailesini öldüren vampir, ama kız onun yüzünü falan hatırlamıyor neyse ki Very Happy
Headon Dieudonné
Gringotts Büyücü Bankası Sahibi
Gringotts Büyücü Bankası Sahibi
Headon Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPtsi Kas. 21, 2011 9:59 am

O kadar kişinin içinde bir ben yokum, eğer kalbimin sağlam olduğuna kendimi bir an için bile inandırabilsem şu an kırılmış olduğunu dillendirmekten çekinmezdim Leydim.
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPtsi Kas. 21, 2011 2:46 pm

Lordum eklenmiştir, umarım kalbini tekrar kazanabilmişimdir.
Pimente C. Dioica
Pimente C. Dioica

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPaz Ara. 25, 2011 12:11 am

Pimente sık sık kavga ettiği için ya çok sık yaralanır ya da birini yaralar. O sıralarda karşılaşmış, sen ona yardım etmiş filan olabilirsin. Ona yakın davranmaya çalışabilirsin fakat Pimente seninle fazla iletişime geçmez. İşte sonra bir şeyler olur, konuşurlar sohbet ederler vesaire. *eheh epeydir sizinlen kurgu yapmak istiyordum efm lakin gece gece gelmedi bir şey aklıma*
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPaz Ara. 25, 2011 12:20 am

Şu anda telefondan girdiğimden ekleyemiyorum ama yarın ekleyeceğim .D Marinin tükenmek bilmez bir sabrı var bu yüzden karakterin onu terslesede belli bir süre sonra ısınırsa güzel şeyler olur sanırım .D Ayrıyeten kurgu konuşmak istersende güneşin gözüktüğü bir vakti seçeriz .D
Pimente C. Dioica
Pimente C. Dioica

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPaz Ara. 25, 2011 11:40 am

Ehe temam o zaman. ^^ Çıkar güzel şeyler. Güzel şeyler çıkar asd.
Blaise Moreau
Blaise Moreau

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPtsi Ara. 26, 2011 2:40 pm

Her görüşmede falına bakıp, komik yorumlarda bulunan bu çatlak profesörü Hogwarts'tan tanıyorsun. Üstelik ne kadar uzağa gitmişte olsan hala peşini bırakmış değil. Kafanı saçma bilgiler ve kehanetleriyle doldurabilecek kadar yakınında.
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Aquamarine Britannia   Aquamarine Britannia EmptyPtsi Ara. 26, 2011 3:47 pm

Profesör, eklendiniz Very Happy Pimente tatlım avatarın olmadığından dolayı şimdilik ekleyemedim ama en yakın zamanda ekleyeceğim ^^

Aquamarine Britannia
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki