Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Noreen

+14
Andie Harlow
Aaron Margera
Fiona Valenti
Carlie Myracle
Aubrey Moore
Alkyone Ambrosia
Varda Ielenia Hyxest
Euterpe Rouvas
Juliet Temple
Fergus Nolan
Eduardo L. McQuillen
Estelle Mae Croweix
Claudius D. Dieudonné
Nona Ambrosia
18 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Nona Ambrosia
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
Nona Ambrosia

Noreen  Empty
MesajKonu: Noreen    Noreen  EmptyÇarş. Eyl. 28, 2011 5:36 pm

Noreen  10878

• Kurgum için aranılanlar.

Öncelikle çok iyi olduğu dostlar istiyorum (4 kişi ) Kız erkek fark etmez.
    Bu kişilere özel birkaç yetenek bahşedelim. {Çok mükemmel resim çizer, aritmansi dehasıdır, zekidir vs)

1. Adriana Sorcha Kuran

Çok uzun zaman olmadı seni tanıyalı, öyle ahım şahım bir tanışmamızda olmadı, zaten süslü merasimlerden çok fazla hoşlanmam, seninde benim gibi düşündüğünü biliyorum. Daha ilk gördüğüm anda sana ısınabileceğimi hissettim, beni sana çeken neydi bilmiyorum sadece çok özel biri olduğunu hissetmiştim. Hayatım boyunca en iyi dostum olmanı diliyorum. Şayet beni en iyi sen, senide en iyi ben anlarım.

2. Alkyone Ambrosia

Seninle arkadaş olabilmeyi ta en başından gözüme kestirmiştim, özel niteliklere, sağlam ve kendinden emin gururlu bir duruşa sahiptin, kim böyle bir dost istemez ki? O zeka parıltısını gözlerinde hissedebiliyorum. Babam derdi ki nitelikli insanlar nitelikli olduklarını her halleri ile belli ederler, bir insan sarrafı olduğum söylenemez ama biliyorum ki sende onlardan birisin. Bundan bir iki yıl önceydi sanırım, o zamanlar tanışmıştık, o zamanlardan biliyordum birbirimizden çok şey şey öğreneceğimizi. Aynı binanın kızlarıyız sen ben ve Adriana, bir araya geldiğimizde bütün gözlerin üzerimize odaklandığını düşünebiliyor musun? Dostlarımı iyi seçtiğimi düşünüyorum, umarım sende öyle düşünüyor sundur.

3. Aubrey Moore

Bir keresinde fark etmediğim bir eşiğe takılıp yere kapaklanmıştım, bu benim için gerçekten zor bir andı, çevremde o kadar insan bana öylece bakıp aptalca sırıtırken ve ben utancımdan ağlamak üzereyken sen imdadıma yetişmiş ve diğerlerine ablak ablak bakmaları yerine kendi işleri ile ilgilenmelerini söylemiştin, o an ciddi anlamda sana o kadar minnettar olmuştum ki, beni bir düzine kendini bir halt sanan insanın alayından kurtarmıştın. Ben incinen gururum yüzünden buğulanan gözlerimi silerken sen kolumdan tutup beni kaldırdın ve bana dert etmemi söyledin, işte o an gülümsemiştim çünkü son birkaç aydır kendimi kötü hissediyordum, bir dostun sıcaklığına ihtiyacım vardı ve sen çıka gelmiştin. Hayatım boyunca hep yanımda ve koruyu meleğim olarak kalmanı diliyorum Aubrey.

4. Phoebe Jousset

Hogwarts'a adımımı attığım ilk gündü, hiç unutmuyorum, başıma seçmen şapkayı geçirmeyi beklerken o kadar heyecanlıydım ki neredeyse dizlerim titriyordu. Ya üvey babamın yüzünü kara çıkarırsam ya onun mezun olduğu binadan olamazsam? Sonuçta onun genlerini taşımıyordum, bir başkasının kızıydım fakat ben babam olarak Tim'i benimsemiştim ve onun gibi Ravenclaw binasında olmak istiyordum. Bana sıra bana geldiğinde bir an tereddüt etmiş ve korkuyla geri çekilmiştim, şapkayı başıma geçirecek kişi sabırla beni bekliyordu, sen henüz ikinci sınıfa yeni geçmiştin ve Ravenclaw masasından beni seyrediyordun gözlerimiz buluştuğunda bana öylesine içtenlikle gülümsemiş tin ki nasıl rahatladığımı kimse bilemezdi, o gözlerde güven görüyordum, dostluk ve samimiyet. Sonra seçmen şapka haykırdı. "Ravenclaw!" sende diğerleri ile beni alkışlarken ilk senin yanına gelmiştim, yanındaki boş sandalyeye oturduğum gün dostluğumuz başlamıştı. Sana bütün sırlarımı anlatıyorum, nasıl biri olduğumu neler hissettiğimi çok iyi biliyorsun, kızlar yatakhanesinde aynı odayı paylaşmamızda cabası. Geceleri bazı zamanlarda uykumuz kaçtığında diğer yatakta yatan arkadaşın suratını boyamaya kadar delice şeyler yapıyor sonra birlikte gülüyoruz. Hayat seninle eğlenceli.

Tim'in çocukları adı altında kardeş olabileceği birkaç kişi.
    Bu kişilerin aile kurgusu olmamalı, yani önceden planlanmamış olmalı
    çünkü planlanmış bir kurgu var ve bunu ben aktaracağım size
    yaş sınırı ise en son yirmi yedidir.
    Soy adınız aynı olmak zorunda değildir, isteğe bağlı.

1. Sibylle Mea Lorétia

Onu çocukluğumdan beri tanıyorum. Üvey kardeşim olsa da ona karşı hiçbir zaman yabancılık çekmedim. Tim'in onun velayetini istemekteki sebebini şimdilerde çok iyi anlıyorum. O çok özel bir kız ve bunu Tim kadar bende çok iyi biliyorum. Bir insan sadece birkaç saniye gördüğü bir canlıyı nasıl bu derece kusursuz ve en ince ayrıntısına kadar resmedebilir ki? Görsel yeteneğinin bu kadar iyi olmasına şaşıyorum, özenip imrenmiyor da değilim hani. Bir metamorfmagus olması da cabası. Bazen onun yerinde olmak istediğim zamanlar oluyor. Kışları birlikteyiz yazları ise Florida'daki evimizde Tim ile birlikte kalıyoruz. Odalarımız yan yana, iki kardeşin birbirine olabileceği gibi neredeyse birbirimizden ayrılmıyoruz. Tim onun için yeni ve özel bir eğitmen tutacağını söylüyor böylece resim kabiliyetini daha fazla geliştirebilecekmiş.

Sevimsiz bulduğu anlaşamadığı kişiler.
    Bu kişilerden hoşlanmasa da ileri seviyede olmayacak.
    Çok aşırı bir nefretlik yok aralarında.

1. Eduardo L. McQuillen

Bu kadar negatif özelliğe sahip olmasına anlam getiremiyorum. Bir erkekte olabilecek en kusursuz yüze sahip fakat onda hoşlanmadığım öyle çok şey var ki bu özellik bir anda yok olup gidiyor gözümde. Bazen onu görünce aşırı derecede sinir oluyorum, belki onu bir solucana çevirirsem kişisel özellikleriyle uyumlu bir görüntüye bürünür diye düşünmeden edemiyorum. Fakat son zamanlarda çok umurumda değil açıkçası, belki yaşı ilerledikçe aklı başına gelirde boş işlerle uğraşmaktan vazgeçip kendini adam etme yolunda ilerler.

Birde birkaç kişiden oluşan bir müzik grubu çevresi olmalı.
    Klasik müzik ya da size kalmış.

1. Euterpe Rouvas

Binalarımız farklı olsa da seni sıkça görüyorum, kafa dengi bir kızsın Euterpe, özellikle o müzik yeteneğini kıskanmıyor değilim hani, yinede elimden geldiğince bunu sana belli etmemeye çalışıyorum, sonuçta ikimizde iyi yetiştirilmiş insanlarız, basit kıskançlıklardan oluşan muhabbetlere eminim sende benim gibi tahammül edemiyor sundur, bir araya gelirsek bence çok güzel işler çıkartabiliriz seninle. Ben piyanomun başına geçerim, sende bir keman, bence çok zarif bir görüntü. Bir ara seni babam Tim ile tanıştırmak istiyorum, eminim onun gibi bir yetenek avcısının ilgisini fazlası ile çekecek sindir.

2. Valérie Costa

Benden bir sınıf küçüksün ama bu benim için çok önemli değil, arkadaşlarımı yaş ve sınıf ayrımı yapmadan seçerim, sende onlardan birisin, seninle nerede ve ne şekilde tanıştık hatırlamıyorum, sanırım dikkatsizliğim üzerine Gryffindor masasının önünden geçerken kitaplarına çarpıp yere dökmüştüm, o gün cidden dikkatsizliğim üzerimde olmalıydı yoksa böyle kazaları çok sık yapan biri değilim, senden özür dilediğim de güler yüzle bunun problem olmadığını söylemiştin, bana göre çok tatlı birisin. Bu arada bir ara seninle yine Bach dinlemeliyiz ve umarım bana artık ne tür bir müzik aleti çalabildiğini ya da en azından hangisine ilgi duyduğunu söylersin.

Özel Kurgular Varsa Eğer.

Çok gecelik. asd
Johann Rainhard

[list=1][*]Varda Ielenia Hyxest

Annesi tarafından akrabalar. Akrabalıklarına dair bir şey bilmiyor, kolayca anlaşabildiği insanlardan biri, çok sık görüşüyorlar. Bu yakınlarda onun akrabası olduğunu öğrenmesi yakın.

[*]Andie Harlow

Neredeyse onunla büyüdüm denilebilir Delaney malikanesinde. İlk başlarda küçük oyunlar oynardık sonra birbirimize sataşmaya başladık, kavgalarımız sıklaştı ve sonra birbirimize aşık olmaya başladık. Normal değilim, onunda normal olmadığını düşünüyorum

[*]Danny Hoffmann

Andie'den önce ve Andie'den sonra, hayatımın her kademesinde onun olacağını biliyorum. Beni seviyor biliyorum, bende onu. Fakat Andie'yi de seviyorum, kafam allak bullak olmuş durumda. Onun başka kızlarla takılmasından hoşlanmıyorum, açıkçası kıskanıyorum. Danny ve Andy kafamı fazlası ile karıştırıyor, hangisini sevdiğimi bir türlü bulamadım.

En son Noreen Delaney tarafından Perş. Ocak 19, 2012 9:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 11 kere değiştirildi
Claudius D. Dieudonné
SFL
SFL
Claudius D. Dieudonné

Lakap : Darcy.

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptyÇarş. Eyl. 28, 2011 6:21 pm

Adriana Sorcha Kuran demiş ki:
İkiz gibiyiz denilebilir. Yaşça senden büyük olsam da dostların arasında yer almak isterim ama aslen Fransa'dan nakil edildim bu yüzden aramızdaki dostluk da yeni filizlenmeli
Estelle Mae Croweix
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Estelle Mae Croweix

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptyÇarş. Eyl. 28, 2011 7:27 pm

O evlat edilinilen kardeşlerinden olabilir, henüz karakterim için bir aile kurgusu hazırlamadım çünkü. Resim yeteneği vardır falan, burdan bir şeyler çıkabilir bence.
Eduardo L. McQuillen
Eduardo L. McQuillen

Lakap : Ed. İkizim Luis veya Lu diye hitap eder.

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptyÇarş. Eyl. 28, 2011 7:29 pm

Sevimsiz bulduğu anlaşamadığı kişiler.
Nona Ambrosia
Nona Ambrosia

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptyPerş. Eyl. 29, 2011 10:49 am

Adriana'yı dostlara ekledim, nasıl oldu bilmiyorum ama Noreen'e bürünüp yazma gayreti içerisine girdim, umarım olmuştur.

Sbylle senide kardeşlerine ekledim, soy adını değiştirmene gerek yok istersen değiştirip Delaney yapabilirsin fark etmez. Kurguyu sana şöyle özetleyeyim.

Tim Delaney Amerika'nın yerlilerinden Ghetto mahallesinde doğmuş bir zenci ve kızıl derili melezi. Görünüş itibariyle sert biri. Tim için Npc olarak Bernie Mac kullanmak istiyorum umarım sana da uygun olur. Fakir bir ailede doğmuş, zaten google'a az çok ghetto yazarsan yaşadığı mahalle hakkında da az çok fikrin olabilir. Bir tane ağabeyi vardı fakat o da uyuşturucu satarken yakalandı ve muggle polislerinden kaçarken bir kurşuna denk gelip öldü ki zaten ağabeyi de bir büyücü değildi. Bildiğin tipik serseri hayatı yaşayan bir adam. On yedi yaşına kadar bu mahallede yaşadı karnını doyurabilmek için oradan buradan yiyecek çalıp hırsızlık yapıyordu. Annesi bir kızıl derili kadını fakat Tim'i doğurduktan birkaç sene sonra ölmüş babası ise alkolik bir zenci. Her neyse işte. Tim nasıl olmuşsa kumarda paranın gözünü vuruyor ve zengin oluyor fakat bunu harcamak yerine akıllı yatırımlarda bulunup gittikçe daha fazla zengin biri olmaya başlıyor Ghetto'dan babasını da alıp başka bir yere taşınıyor, biriyle evleniyor fakat hiç çocuğu olmuyor. Sonra çocuk evlat ediniyor işte. Daha sonra nasılsa aklına bir fikir geliyor, zaten çocukları çok seven bu adam ilk başta özel okul gibi bir yer açtırıyor sonra yetim kalmış birkaç çocuğu velayetine alıyor onlardan biride Noreen. Yazları Florida'da bir malikanede kalıyorlar kışları ise İngiltere'ye geliyorlar. Kaldıkları yer fazlası ile büyük bir yer, yaklaşık otuz yetime bakıyor bu yetimlerin yaş sınırları birden yirmi yediye kadar, zaten yetişkin olanlar artık önemli kademelere gelmiş kişiler, kimisi ünlü bir müzisyen kimisi tanınmış bir sporcu kimisi ise bir bilim adamı olma yolunda ilerleyen kişiler. Bu kişileri özel olarak seçiyor zaten, yetenekli çocukları seçip onlara yiyecek, bir ev yeni kıyafetler, özel eğitmenler ve bir oda bahşediyor. Her yaz tüm yetimhaneleri dolaşır yardımlarda bulunur fakat içlerinden sadece yetenekli gördüğü çocukları seçip velayetine alıyor. Bu muggle camiasında çok nam salmış bir konu, bazı gazeteciler onun çocuklara kötü davrandığını ahlaksız bir sapık olduğunu düşünürken bazıları destekliyor ve bunun doğru olmadığını biliyor. Bunun doğru olmadığını bilen bir kişide Noreen. Her neyse işte İngiltere'de bir malikanede kalacaklar noel tatillerinde. Noreen ile odaları yan yana, kendilerine özel olarak atanmış bir şaperonları, bir dadıları ve birde özel eğitim veren eğitmenleri var. Mesela Noreen'in eğitmeni müzik alanında en iyilerden bir piyanist. Böyle işte bir sorun olursa pm ile yanıtlarım ya da buradan. Kurgum yok dedin açıklama yapayım dedim biraz uzun mu yazdım ne xD

Eduardo senide ekledim umarım olmuştur.
Eduardo L. McQuillen
Eduardo L. McQuillen

Lakap : Ed. İkizim Luis veya Lu diye hitap eder.

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptyPerş. Eyl. 29, 2011 2:08 pm

Uygundur.
Fergus Nolan
Wigtown Wanderer
Wigtown Wanderer
Fergus Nolan

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptyPerş. Eyl. 29, 2011 8:32 pm

Özel kurgular.

Tim den bağlantılı. Fergus Silimauré senin için bir abi. Çevrim dışı iletilere bak.
Estelle Mae Croweix
Ravenclaw VI. Sınıf
Ravenclaw VI. Sınıf
Estelle Mae Croweix

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptySalı Ekim 04, 2011 6:45 pm

Hii üşenmedim okudum hepsini, çok da beğendiim. Gayet uygun ama soy adım böyle kalsın, sorun olmuyormuş nasılsa. Neyse güzel oldu, pmleşiriz bir ara iyi rp çıkar bu kurgudan -_-
Juliet Temple
Juliet Temple

Lakap : Ju.

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptyC.tesi Ekim 08, 2011 8:57 pm

Hıım, Valérie ile gelecektim ama üşendim şimdi. Rolling Eyes

Birde birkaç kişiden oluşan bir müzik grubu çevresi olmalı.
Klasik müzik ya da size kalmış.

Burası uygun, piyano çalar Valé. Klasik sever ama onun için çok da fark etmez. Ayarlayalım bir şeyler. ^^
Euterpe Rouvas
SFL
SFL
Euterpe Rouvas

Lakap : Persephone.

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptyC.tesi Ekim 08, 2011 9:01 pm

Müzikle alakalı bir şeyler olabilir. Sevmeyebilir ya da Eu da senin gibi olduğu için kıskanabilirsin. Genelde Müzik Tanrıçası diye çağırılır falan hatunun isminden geliyor. Müzikle arası çok iyi ama bunu belli etmemeyi tercih ediyor ailevi problemler dolayısıyla. O yüzden sen karar verebilirsin ilişki durumunu bir ara rp falan da yapar canlandırırız kurguyu.
Nona Ambrosia
Nona Ambrosia

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptyC.tesi Ekim 08, 2011 9:51 pm

Sibylle : Önemli değil kalabilir, bir ara bunu rp'ye de dökeriz. *-*

Juliet : Ekledim ama elimde fazla bir bilgi yoktu karakterin hakkında bende öyle gelişigüzel yazdım umarım sorun olmaz.

Euterpe : Böyle keman felan dedim ama umarım saçmalamamışımdır, okulun içinde bir yerde rp yapalım seninle bunun üzerine.

Cihan: O değilde kendi kendime yazıyormuşum gibi hissediyorum len en azından diğerinden girseydin asdffgfh. Birde onu özel kurgulara ekleyeceğim bu yüzden biraz daha kafa irdelemem lazım, bağlantıyı bulmak için malum. Gerçi ikisi de İrlanda'lı, her neyse gittim.
Juliet Temple
Juliet Temple

Lakap : Ju.

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptyC.tesi Ekim 08, 2011 10:08 pm

Tam olmuş, Valérie dünya tatlısı bir insan. ^^
Varda Ielenia Hyxest
Hufflepuff V.Sınıf
Hufflepuff V.Sınıf
Varda Ielenia Hyxest

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptyPaz Ekim 09, 2011 12:07 am

Alkyone Ambrosia
Çello çalar ve tiyatroyu sever. Anlaşabilirsiniz bence. Dostlara ekleyebilirsin, müzik grubuna da.
-
Şuan aklımda bir şey yok ama Varda ile de bir şeyler ayarlayalım derim.
Nona Ambrosia
Nona Ambrosia

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptyPtsi Ekim 10, 2011 7:44 am

Alkyone'u dostlara ekledim, onu gözüme kestirmiştim zaten. :p

Varda'yı da özel kurguya eklemek istiyorum, bir bağlantı arıyorum ama Varda'nın İrlanda'lı olabilitesi ne kadar yüksek şayet adından çıkartmadım, evlat edinilme den önceki ailesiyle bir bağlantısı olsun istiyorum. Nasıl diyeyim biyolojik babasının bir şeyi olabilir ya da annesinin ekşınlı bir şeyler çıkartabiliriz çok hoş olur.
Alkyone Ambrosia
Ravenclaw VII. Sınıf
Ravenclaw VII. Sınıf
Alkyone Ambrosia

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptyPtsi Ekim 10, 2011 8:15 pm

Ehehe iyi olmuş o zaman başvurduğum. Rp de yaparız kısa zamanda.
Varda Hyxest'lerden, Fransız.
Aubrey Moore
Hufflepuff V.Sınıf
Hufflepuff V.Sınıf
Aubrey Moore

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptyPtsi Ekim 10, 2011 10:56 pm

Aubrey, çok iyi resim çizer. Fazlasıyla saf ve masum görünümlüdür. Sesiz ve çekingendir; fakat çok iyi tanıdığı güvendiği insanların yanında fazlasıyla yırtıktır. Anlaşamadığı insan yapısı yoktur. Kin tutmak hakkında en ufak bir fikre dahi sahip değildir. Her alanda fazlasıyla kibar dil kullanır. Kaba insanlardan hoşlanmaz. Sıradan yaşantıyı sevmez. İlginç şeyler yapmaktan, öğrenmekten vs. hoşlanır.
Buna göre bir yere ekleyebilirsin. (:
Carlie Myracle
Gryffindor VI.Sınıf
Gryffindor VI.Sınıf
Carlie Myracle

Lakap : Güneşin Kızı.

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptySalı Ekim 11, 2011 12:35 pm

Phoebe Jousset ile fazlasıyla yakın dostlar olabilirler. Ravenclaw - V. Sınıf. Kurgu ayarlamamız çok güzel olur.
Fiona Valenti
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Fiona Valenti

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptySalı Ekim 11, 2011 3:30 pm

Kuzen, hişt pişt. Naber ?
Saçlarını toplamaktan nefret eden, aslında çok çalışmayı sevmese de görsel hafızasının nimetlerinden yararlanan bir kızçe. Klasik gitar çalıyor, alfabe öğrenmeye ve üretmeye bayılıyor. Çok fazla alerjik vakası vardır, alkol aldığında uyuma gibi bir reaksiyon gösteriri, ki bundan nefret eder.Çabuk atarlanabilmesine rağmen sakin olduğu zamanlar iyi biri. Biraz kibri var, her insanı yanında istemez. Hümanist falan da değildir. Ayrım yaptığı bile olmuştur hani.
Nona Ambrosia
Nona Ambrosia

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptySalı Ekim 11, 2011 4:23 pm

Ekledim hepinizi çokça da mutlu oldum. ehe Hatalı bir yer varsa söyleyin.
Aaron Margera
Hufflepuff IV.Sınıf
Hufflepuff IV.Sınıf

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptySalı Ocak 03, 2012 11:17 pm

Çok gecelikler. asdf
Nona Ambrosia
Nona Ambrosia

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptySalı Ocak 03, 2012 11:51 pm

Ekledim ehuhehe
Andie Harlow
Andie Harlow

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptyCuma Ocak 13, 2012 4:18 pm

Bir ben yokum.
Janna de Vernaco
Vampir
Vampir
Janna de Vernaco

Lakap : Laila diyenler var, gerçek adı oymuş çünkü ama sen deme bence.

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptyPaz Ocak 15, 2012 11:30 pm

Gülüm, mercimeğim.
Marvin Gray

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptyÇarş. Ocak 18, 2012 1:41 pm

Noreen'e geçince ekleyeceğim canlarım. *-*
Danny Hoffmann
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Danny Hoffmann

Lakap : Dan

Noreen  Empty
MesajKonu: Geri: Noreen    Noreen  EmptyPerş. Ocak 19, 2012 8:31 pm

Gülüm.

Noreen