Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alkyone, Nyks ve Lita

+15
Sybil A. Alhombrea
Nona Ambrosia
Annabeth Jolecia Allison
Nyks Ambrosia
Aemon Greyjoy
Calbert R. Tallon
Adriana Sorcha Kuran
Artis Allison
Dante Romanov
Antéchrista
Garlyn Edmund Lloyd
Raphaél K. Moriérty
Fraude Lita Allison
Dorothée Lloyd
Alkyone Ambrosia
19 posters
YazarMesaj
Alkyone Ambrosia
Ravenclaw VII. Sınıf
Ravenclaw VII. Sınıf
Alkyone Ambrosia

Alkyone, Nyks ve Lita Empty
MesajKonu: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptyPtsi Ağus. 01, 2011 10:26 pm

Alkyone, Nyks ve Lita 33z2ufo
Alkyone Ambrosia
Ravenclaw, VI. Sınıf

Kişilik:

Aradıklarım,

Bir tane dost. Yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen, kardeş kadar yakın bir arkadaş.
    Adriana Sorcha Kuran
    Arkadaş grubu. Kızımız adrenealin tutkunu malum. Beraber tehlikelere, heyecana atlayacağı, eğleneceği bir arkadaş grubu. Dört, beş kişi.
    Xavier William Allison, Claudius D. Dieudonné
    Kuzen. Anne ya da baba tarafından, iyi geçindiği ya da geçinemediği. Onu konuşuruz. Calbert R. Tallon
    Satıcı. Esrar mesrar aldığım bir yetişkin arıyorum. Hatta bu kişi aynı zamanda beni uyuşturucuya bulaştıran kişide olabilir.
    Eski sevgililer. Hala arkadaş olduğu ya da ilişkisinin tamamen kesildiği kişiler.
    Kaçak baba. Kaçak bir baba bulursam güzel olur diye düşünüyorum. Ama karakterim italyandır. Karanlık taraftan olmalı.
    Düşman. Düşman çok sert kaçıyor aslında. Alkyone’den hoşlanmayanlar, kötülüğünü isteyenler ya da sırf eğlence olsun diye kuyusunu kazmaya çalışanlar, sevgilisini elinden aldıklarım falan filan. Dorothée Lloyd
    Profesör. Babasının ya da annesinin yakın bir arkadaşı olan bir profesör ya da Hogwarts da çalışan biri şifacı falan da olabilir. Annesi öldü babası da sürekli kaçıyor. Evebeynları yok yani. Bu kişi Alkyone’ye destek olacak onu koruyup kollayacak. Aa yazarken aklıma geldi bu kişi vaftiz anne ya da baba olabilir.
    Sevdiği profesörler; Artis Allison
    1208 yaşında

Kişilik:

Aradıklarım,

Dostları. Geçinmesi zor bir dişi olsa da mutlaka vardır birkaç arkadaşı.
    Dönüştürdükleri. Sadece erkeklerle besleniyor dolayısıyla dönüştürdükleri de erkek olmalı.
    Evlatlıkları. Evlatlık derken, başıboş dolaşan yeni doğanları sahiplenip eğitmekten söz ediyorum. Nyks’yi dönüştürücüsü eğitmemiştir. Canı sıkılan bir vampirin yanlış zamanda karşısına çıkması yüzünden şuan vampirdir Nyks. Kana susamış bir yeni doğanken ailesini katletmiştir ve tamamen kendi çabası ve iradesi ile kendi kendisini eğitmiştir. Bu yüzden başıboş bir yeni doğan görse onu sahiplenir ve eğitir. Erkek, dişi fark etmez.
    İntikam almak isteyenler. Aile üyelerinden birisini falan öldürmüş olabilirim. Sebeplerini beraber konuşuruz. Nyks’den intikam almak isteyenler. Irk fark etmez.
    Azılı düşman. İlk başlarda birbirlerini öldürmek isteselerde sonralarda bu durum bir çeşit oyuna dönüşmüştür. Canım sıkıldı hadi kapışalım derler ve kapışırlar gibi. Çünkü ikisi de birbirleri için son derece zorlu düşmanlardır. Bir türlü öldüremiyorlar birbirlerini. Vampir hariç, ırk fark etmez. Antéchrista
    Dükkân çalışanı. Dükkânda çalışmak isteyenler varsa beklerim. Kız – erkek striptizci, barmen falan. Vampir olmalı.
    Dükkanını elinden almak isteyen biri. Nyks’nin kazancını kıskanan ya da kendi mekanına rakip gören ve bu piyasa da onu saf dışı bırakmak isteyen biri. Dükkanım daha çok vampirlere hizmet ediyor ama bu söz ettiğim kişi büyücü falan da olabilir.
    Nyks’yi dönüştüren. Kızımız 1208 yaşında ondan daha yaşlı bir vampir olmalı.
    Nyks’ye borçlu olanlar ya da Nyks’nin borçlu oldukları.Dante Romanov

Alkyone, Nyks ve Lita Vrwmxs
    Fraude Lita Elysion
    Sihir Bakanlığı, Sihirli yaratıkların düzenlenmesi ve denetimi dairesi Başkanı.
    Animagus, Griffin
    Çift kişilikli.

Kişilik:

Aradıklarım,

Görücü olan bir dost. Bu arkadaşı yeteneği sayesinde Fraude’nin eşinin cinayetini de aydınlatacak olan kişi. Fraude’nin Lita’nın etkisi altındayken griffine dönüşüp eşini öldürdüğünü görecek. Arkadaşı bunu Fraude’ye anlatacak falan.
    Şifacı bir arkadaş. Bu kişide Fraude’de ki çift kişilikliliği çözecek. Ona ilaçlar vererek diğer karakterinin açığa çıkmasına engel olacak.
    *Fraude’nin çift kişilikli olduğunu ve cinayet işlediğini sadece bu iki arkadaş bilecek.

Fraude’nin mevkisine göz diken birisi. Bu kişi ilerleyen zamanlarda Fraude de gariplikler fark ederek olayın üstüne gidecek. Bir gün onu cinayet işlerken görüp yetkililere ihbar edebilir falan.
    Fraude’den hoşlanan birisi olabilir. Bu kişinin epey sabırlı olması gerek. Kocasının ölümünde falan hep yanında olan, ona destek olan arkadaş ama içten içe ondan hoşlanan biri.
    Eski sevgili; Andrew Qixinâ

# Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Burada aradığım kişilerle ilgili ufak tefek kurgular var kafamda. Başvuran herkesle rp yapabilirim yani.

# Bunların dışında, karakterlerimin kişilik özellikleri doğrultusunda aklınıza gelen özel kurgulara da açığım tabii.
    Raphaél K. Moriérty *Eklenecek.

En son Alkyone Ambrosia tarafından Cuma Ağus. 05, 2011 7:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Dorothée Lloyd
Slytherin III.Sınıf
Slytherin III.Sınıf
Dorothée Lloyd

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptySalı Ağus. 02, 2011 12:09 am

"Sırf eğlence olsun diye kuyusunu kazmaya çalışanlar"
Benim koltuğum burası ağa.
Fraude Lita Allison
Şu anda Muggle'sınız. Lütfen rütbe başvurusunda bulununuz.
Fraude Lita Allison

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptySalı Ağus. 02, 2011 7:21 pm

Tamamdır. En yakın zamanda bir kurgu ayarlayalım. ;)
Raphaél K. Moriérty
Raphaél K. Moriérty

Lakap : raph.

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptySalı Ağus. 02, 2011 11:50 pm

Açıkçası Fraude ile kurgu yapmak isterim. Fakat buradakilerin neredeyse hiçbiri uymuyor Razz Belki şu yerine göz diken kişi olabilir.
Garlyn Edmund Lloyd
Kurtadam
Kurtadam
Garlyn Edmund Lloyd

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 1:46 am

Andrew Q. : Bunların kurdukları bir örgüt var işte kazanç amaçlı ama simgeleri bağlılıkları olacak. Çökertilip yarısı öldükten sonra diğerleri tekrar buluşacak. İstersen Andrew eski sevgilin olup ilgilenirsende özel kurguya ekleyebiliriz.
Antéchrista
Antéchrista

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 2:20 pm

Nyks'in oyun oynadığı düşmanı olabilirim zevkle.
Dante Romanov
Dante Romanov

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 2:44 pm

Vampirlerin, role play seviyelerine göre yaşları şu şekildedir.

- Role Play Ustası 1000
- Neredeyse Kusursuz 1000-800
- Tarif Edilemez 800-600
- Göz Kamaştıran 600 -400
- İnanılmaz 400 -200
- Mükemmel 200 -100
- Harika 100 -50
Burdan sonraki seviyeler 50 yaş ve altını temsil etmektedir.
- Etkileyici
- Muazzam
- Müthiş
- Düzenli
- İlgi Çekici
- Hoş
- Gayet İyi
- İyi
- Fena Sayılmaz

Öncelikle bunu gösterme gereği duydum. Göz Kamaştıran seviyesine sahip bir vampir 1208 yaşında olamıyor sanırım. Amacım kurgunuzu baltalamak değil tabi ki, sadece bilgilendirmek istedim. Dante Romanov, Nyks’ye borçlu olanlar ya da Nyks’nin borçlu oldukları. olabilir. Hangisi olduğunu pm ile kararlaştırırız bence.
Artis Allison
Hogwarts Baş Yardımcısı & Gryffindor Bina Sorumlusu & İksir Profesörü
Hogwarts Baş Yardımcısı & Gryffindor Bina Sorumlusu & İksir Profesörü
Artis Allison

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptyÇarş. Ağus. 03, 2011 11:13 pm

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz, Bay Romanov.

- Xavier William Allison
Arkadaş grubundan olabilir.

- Artis Allison
Sevdiği profesörlerden olabilir.
Adriana Sorcha Kuran
Ölü
Adriana Sorcha Kuran

Lakap : Kaplaniçe.

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptyPerş. Ağus. 04, 2011 9:13 pm

Bir tane dost.
Karakterim ağabeyi yüzünden sürekli büyüklerle takıldığı Hogwarts'da da alışkanlığını sürdürüp senle dost olabilir.
Arkadaş grubu
Claudius D. Dieudonné olabilir.
Calbert R. Tallon
Slytherin III.Sınıf
Slytherin III.Sınıf
Calbert R. Tallon

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptyCuma Ağus. 05, 2011 11:57 am

Kuzen.
Benim ailemle aram bozuk. Belki senle bir yerde karşılaşmışızdır ve konuşup falan filan görüşmeye başlamışızdır. Hatta sen beni birkaç kez uyuşturucu partilerine götürmüşsündür ama ben başlamamışımdır falan.
Alkyone Ambrosia
Ravenclaw VII. Sınıf
Ravenclaw VII. Sınıf
Alkyone Ambrosia

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptyCuma Ağus. 05, 2011 7:29 pm

Raphaél konuşup bi kurgu ayarlayalım bence ^^
Andrew'u eski sevgiliyi ekliyorum ama bu öğrenci karakterinle de bir şeyler ayarlayalım bence.
Antéchrista, ekliyorum.
Dante bilgilendirme için teşekkür ederim. Borçlu olma olayıyla ilgili bir şeyler var aklımda, konuşalım. ^^
Ozan, ekliyorum.
Burcu, dosta ekliyorum ;)
Calbert, kuzen olarak ekliyorum. Uyuşturucu falan pek iyi bir kuzen olamayacağım. =D
Aemon Greyjoy
Aemon Greyjoy

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptyÇarş. Ağus. 10, 2011 6:22 am

Fraude’nin eşi iki yıl önce ölmüştür ve kayıtlara hayvan saldırısı olarak geçmiştir. Ama Fraude bunun peşimi bırakmamış ve iki yıldan beri bakanlıktaki mevkisini de kullanarak gizliden gizliye bu davayı incelemeye devam etmiştir. Hala ediyor.

Fraude'nin eşini öldürmüş olabilir miyim? Fraude ile eski dost olabilir karakterim ve bu adamın yediği bir naneyi yakalamıştır. Hani Fraude'nin zararına olacak bir şey. Böylelikle öldürmüştür fakat Fraude'ye bir şey söylememiştir. Dostlukları devam etmiştir. Kurgu gereği öğrenirse karakterin, aralarında bir husumet çıkabilir belki orası sana kalmış. Beden parçalandığı için bir şekilde hayvan saldırısı olarak geçebilir kayıtlara. Olmazsa da bilemedim yani pm atarsan hallederiz. ^^
Nyks Ambrosia
Nyks Ambrosia

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptyÇarş. Ağus. 10, 2011 7:46 pm

Aslında Fraude diğer kişiliğinin etkisindeyken eşini öldürüyordu. Kendisi öldürüyor ama kurguda esneklik yapabilirim. Yalnız Fraude gerçeği öğrenirse hiç acımaz direk azkabana gitmen için her şeyi yapar yani. =D Azkabana gitmem diyorsan başka bir şeyler de düşünebiliriz. ^^
Annabeth Jolecia Allison
Annabeth Jolecia Allison

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptyPerş. Eyl. 29, 2011 9:28 am

Nyks ile aralarındaki ilişki dostluk olarak adlandırılabilir gibi geliyor bana. Hatta Lauren'ın kurgusu gereği bir dönem saklanacak yere ihtiyaç duyduğunda karakterinin yanına gelmiş olması ve Guilty Pleasure'ı konağı bellemesi de renkli olabilir. Daha detaylı konuşuruz, maksat rol oyunu olsun *-*
Nona Ambrosia
Nona Ambrosia

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptySalı Ekim 11, 2011 4:30 pm

Alkyone için, o bir tane dostu iki tane olsun istiyorum Noreen incinir sonra :p

Alkyone Ambrosia
Ravenclaw VII. Sınıf
Ravenclaw VII. Sınıf
Alkyone Ambrosia

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptySalı Ekim 11, 2011 9:11 pm

Lauren; yeni görüyorum kusura bakma. Dediğin olur fakat Nyks'nin sana neden yardım edeceğini konuşmalıyız.
Noreen; tamamdır seni mi kıracağım iki olsun =D
Sybil A. Alhombrea
Kurtadam
Kurtadam
Sybil A. Alhombrea

Lakap : Patch.

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptySalı Ekim 11, 2011 9:17 pm

Nyks
Bu karakterin ve Sybil böyle tek gecelik ilişki falan yaşamış olsun. Sybil'den beslenmesine izin versin bu sayede Sybil de onun üzerinde gücünü kullanabilsin. Yani bir şekilde mistik deneyim yaşamış olalım.
Nyks Ambrosia
Nyks Ambrosia

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptyÇarş. Ekim 12, 2011 9:38 pm

Olur, uyar bana.
Dwayne Wilkinson
Ravenclaw IV.Sınıf
Ravenclaw IV.Sınıf
Dwayne Wilkinson

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptyC.tesi Kas. 05, 2011 6:02 pm

Alkyone
Eski sevgililer. Hala arkadaş olduğu ya da ilişkisinin tamamen kesildiği kişiler.
Ya da sınıf farkı sorun olur dersen arkadaş da olabilir.

Kurguyu da hallederiz.
Nicolai Ionel
Nicolai Ionel

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptyPtsi Kas. 07, 2011 1:34 pm

Aleksa Stanlavis ile ortak çıkarlardan olşuna yakınlığınız vardı.
Calvin ise senden yardım isteme ayağına sana yakın olsun. Senin güzelliğinlen büyülensin asdfgahja Very Happy Öyle işte.
Alkyone Ambrosia
Ravenclaw VII. Sınıf
Ravenclaw VII. Sınıf
Alkyone Ambrosia

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptyÇarş. Kas. 16, 2011 10:13 pm

Mesajları yeni görüyorum ya çok özür dilerim *.*
Dwayne; eski sevgili olmaz yaş farkı var çünkü ama arkadaş tamamdır. Kurguyu ayrıntılı olarak konuşuruz.
Calvin; ehe bücür dolan bakalım etrafımda asdf
Aquamarine Dieudonné
Aquamarine Dieudonné

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptyÇarş. Kas. 16, 2011 11:07 pm

Alkyone'yi azarlayıp onu bağımlılıklarından vazgeçirmeye çalışan şifacı, Lita'nın da sırrını bilen ilaç veren şifacı olabilir Marin.

Loren Nyks'in öldürücülüğünü onaylamasada onunla dost olabilir mi acaba? Hani Nykse de sarkar ama dost olduklarını ikiside bilir tarzında?

Aklıma gece gece bu kadar geldii .D
Serpent Felis Leo
SFL Lideri
SFL Lideri
Serpent Felis Leo

Lakap : Kaos'un Lordu

MesajKonu: Geri: Alkyone, Nyks ve Lita   Alkyone, Nyks ve Lita EmptyÇarş. Ocak 11, 2012 5:54 pm

Vasya Nikolaevna demiş ki:
Kişisel ve toplu kurgular için açılacak başlıklarda dikkat edilmesi gereken kurallar:

6 - Her karakter için ayrı kurgu başlığı açılması zorunludur. Bir başlıkta birkaç karakter için başvuru yapılamaz.

Kurgusu
bulunmuş karakterler dışında, kurgu beklediğiniz karakterler için,
lütfen, ilgili karakterlerle ayrı başlıklar açın.

Keyifli rol oyunları dilerim.

Alkyone, Nyks ve Lita
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alkyone Ambrosia