Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

VI.Sınıflar

YazarMesaj
Adelaide Silimauré
Mitoloji Profesörü
Mitoloji Profesörü
Adelaide Silimauré

VI.Sınıflar Empty
MesajKonu: VI.Sınıflar   VI.Sınıflar EmptySalı Mayıs 17, 2011 9:08 pm

Zaman bize korkunç şeyler gösterebilir aslında önemli olan zamana karşı savaşımızı kazanmamızdır. Sizden çok basit olmayan aslında kendinizi sınayabileceğiniz bir sınav bekliyorum. Korkunuzla mücadele edebilmeniz gerekiyor. Eğer başaramam diyorsanız, sizi zorlayamam ama başaracağınıza inanıyorum. Her şey aslında hayal dünyası ama bu hayal dünyasına kendinizi çok fazla kaptırmamanız gerekiyor, yoksa başınıza iş açılabilir.

Sınıfa girdiğinizde masalarınızın üstünde birer pusula olacak, bu pusula size doğru yeri gösterecek. Her biriniz için ayrı birer pusula olacak. Ve bu pusulaları boynunuzdan ayırmayacaksınız. Kaybolmanızı istemem açıkçası.
Pusulaları açtığınız andan itibaren artık sınıfta olmayacaksınız. Bir yanardağın karşısındasınız. Eğer görevi yerine getirmek istemezseniz pusulanızı kırmanız yeterli olacak.
#Sizi Hippo Kampos’lar karşılayacak. Seyahatinizi onlarla yapacaksınız.
#Göreviniz ise hazineyi bulmak. Ama bu hazinenin içi hayat dolu olacak.
#Yardıma ihtiyaç duyduğunuz zaman bana seslenmeniz yeterli olacak.
Ve unutmayın herkes tek başına mücadele edecek.
Adelaide Silimauré
Mitoloji Profesörü
Mitoloji Profesörü
Adelaide Silimauré

VI.Sınıflar Empty
MesajKonu: Geri: VI.Sınıflar   VI.Sınıflar EmptySalı Mayıs 17, 2011 9:11 pm

“Evet, arkadaşlar görevinizi anlamanız açısından karşınıza çıkacak olan yaratıklar hakkında size bilgi vermek istiyorum. Hippo Kampos’lar yarısı at, yarısı balık olan deniz hayvanlarıdır. Yanardağa ulaşabileniz için bunlarla yolculuk etmeniz gerekecek. Ayrıca karşınıza Gorgon’lar çıkacak. Belki de aralarında en tehlikeli olan bunlardır, sizin de bildiğiniz üzere Medusa bunların aralarında en tehlikeli olanıdır. Sakın bunlara bakmayın. Furiler sizin güçlerinizin sınanacağı bölüm, onlarla savaşabilmeniz ve yenmeniz gerekiyor. Ama dikkat edin onlar korku ve vicdan azabını etrafınıza sararlar. Boreadlar aslında sizin adadaki en sadık dostlarınız olacak, onlar kuzey rüzgârının çocukları.” Aslında Freya öğrencilerin gözlerindeki korkuyu görebiliyordu, ama aslında korkulacak bir şey olmadığını kendisi de biliyordu. “Evet, arkadaşlar, eğer hazırsanız, pusulalarınızı açınız, eğer yardıma ihtiyacınız olursa ben her an sizin yanınızda olacağım, ama beni görmeniz pek mümkün olmayacak. Kolay gelsin genç büyücüler.”

VI.Sınıflar
1 sayfadaki 1 sayfası