Wigtown Wanderers'a Hoşgeldiniz...
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

https://discord.gg/QCRdw8xVE8
Wigtown Wanderers'a Hoş Geldiniz!

Forumumuzda vakit geçirip, role play yapmak lütfen için üye olun.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Penelope Saron

2 posters
YazarMesaj
Penelope Saron
Gryffindor V.Sınıf
Gryffindor V.Sınıf
Penelope Saron

Penelope Saron Empty
MesajKonu: Penelope Saron   Penelope Saron EmptyPerş. Ara. 16, 2010 9:44 pm

Karakterinizin Adı ve Soyadı: Penelope Saron
Aile Geçmişi: Annem bir cadı babamsa mugglemış. Babamı hiç görmedim, hatta neredeyse annemi de. Sadece ilk üç yaşımı annemle birlikte geçirmiş olmalıyım. Teyzem tarafından yetiştirildim. Annemin ailesi safkan ve bunun korunması konusunda oldukça sertler. Her ne kadar bahsetmiyor olsalar da annemin şu anda yanımda olmayışını bir muggle olan babamla evlenmesine bağlıyorum. Benim büyü yeteneğimi fark eden teyzem ve büyükannem beni derhal babamların yanından almış. Muggleların kültürünü öğrenmemden çok korktular, aptal değildim bunu her onların arasına karıştığımızda beni sımsıkı tutmalarından ve çevremi gözetlememi engellercesine çekiştirmelerindeki telaşlarından kavrayabiliyorum. Yaşadığımız evde teyzem ve büyükannem dışında eniştem, iki dayım ve beş kuzenim var. Kuzenlerimle aram çok iyi değil, onların üzerinde ilginç etkiler bıraktığımı söylüyorlar. Nedenini bilmiyorum, genel olarak onlardan farklı büyüdüm. En küçük dayımla aramda çok fark yok sanırım ailede kendime en yakın hissettiğim kişi o.
Kişisel Özellikleri: Güçlü bir duruşa sahip olduğumu söylüyorlar. Annemden ayrı büyümenin ezikliğini hep içimde yaşadım, dışarıya belli etmemeye özen gösterdim çünkü kuzenlerimle olan tecrübelerimden biliyorum ki ne zaman eksik tarafım ortaya çıksa onun üzerine gidiliyor ve sonunda kendimi üzgün buluyorum. Arkadaş bulma konusunda sıkıntılarım var çünkü kimsenin derdini dinleyebilecek kadar sabırlı değilim. Dolayısıyla onlar da benim derdimi dinlemiyorlar, dinleseler de anlatmazdım. Hiç bir zaman boş durmam, mutlaka uğraştığım bir şeyler vardır elimde. Çok konuşmuyorum, düşünce dünyam o kadar kalabalık ki ondan sıyrılmayı tercih etmiyorum. Bazen duygularımı öylesine yoğun yaşıyorum ki çevremdekiler bunu hissedip benimle aynı duyguları paylaşıyorlar. Hissettiğimi onlara hissettirebiliyorum ama elimde olmadan. Belki de bu yüzden çevrem biraz boş. Yine de bunu kafama taktığım söylenemez, kendimi seviyorum kimi zaman kendimle muhabbet etmeyi de. Sosyal kelebek olmak beni çok da mutlu edecek bir şey değil. Hayata dair amaçlar edinmek istesem de bunda oldukça zorlanıyorum. Önüme bir şey çıkıyor, yapıyorum ama daha ötesine dair bir şey yok elimde.
Burç:Terazi
(Laodemeia Cailleach'ın ikinci karakteridir. Rp Düzeyi:Göz Kamaştıran)
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka
Seçmen Şapka

Lakap : Tak da bir göreyim.

Penelope Saron Empty
MesajKonu: Geri: Penelope Saron   Penelope Saron EmptyPerş. Ara. 16, 2010 10:25 pm

Gryffindor!
IV.Sınıf!

Penelope Saron
1 sayfadaki 1 sayfası